Toplu SMS Kampanyaları

Toplu Mesajlaşma Ön Ödemeli Yeni Müşteri Kampanyası

1 Ocak 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında aldığınız tüm ön ödemeli SMS paketlerine, aldığınız paketin 2 Katı kadar SMS hediye!

Yeni Taahhüde %50 İndirim Kampanyası ile, liste fiyatları üzerinden taahhüt veren müşterilerimiz, taahhütleri boyunca verdikleri taahhüde denk gelen SMS birim fiyat üzerinden %50 indirim ve Zengin İçerikli Mesaj servisini 6 Kuruş birim fiyatından kullanma hakkı kazanıyor.

Daha önce Toplu Mesajlaşma Servisi’ni hiç kullanmamış firmalar ve mevcut Ön Ödemeli Toplu Mesajlaşma abonesi veya Faturalı Toplu Mesajlaşma abonesi olup da son 6 ayda faturalı Toplu Mesajlaşma’dan 100 SMS ve altında gönderim yapmış müşterilerimizin yararlanabileceği Hediyeli Paket Kampanyamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

01 Kasım 2016 ile 31 Mart 2017 tarihleri arasında faydalanabileceğiniz “Faturasız Toplu SMS Revize Edilmiş Güncel Fiyat Bilgisini” ve “Faturasız Toplu SMS  Yıl Sonu Kampanyası”nın  detaylarını öğrenmek için tıklayın.

Toplu MMS (ZİM) Kampanyaları

Toplu Mesajlaşmada Ön Ödemeli ZİM (MMS) Kampanyası

Turkcell kurumsal müşterilerinin kampanya boyunca toplu mesajlaşma ön ödemeli Paketlerinden yapacağı ZİM(MMS) gönderimleri bakiyenizden gönderim başına 4 kontör yerine 2 kontör ücretlendirilerek %100 daha avantajlı hale gelmektedir.

ZİM (Zengin İçerikli Mesaj) ile tanışma kampanyası

Bugüne kadar ZİM kullanmamış ya da son 12 aydır kullanmayan kurumsal müşterilerimize; 31 Mart 2017’ye kadar gönderdikleri her ZİM 4 kuruş.