Anında Cevap

Ana Sayfa/Anında Cevap

Anında Cevap

Anında Cevap servisi ile Turkcell müşterinize, telefon ekranına mesaj gelir gelmez cevap vermeleri gereken interaktif ekranlar göndererek  dönüşlerinizi 10 kat arttırın.

Nedir?

Firmaların müşterilerinin Turkcell GSM numaralarına mesajını gönderir göndermez müşterilerin ana ekranlarında görünen interaktif olarak onay/red alınabilecek; anketler vb. işlemlerden anında cevap alabileceği mesajlaşma servisidir.

Hemen Başlayın

Hedef Kitlenizin mobil ekranına düşen mesajları anlık olarak; yanıtlamasını, katılmasını ve satın almasını sağlayacak mesajlarınız için Anında Cevap servisinden yararlanmaya başlayın.

Özellikler

·       Kişiselleştirebilme

.       İnteraktif

·       Raporlama

·       Pratiklik

·       Kolay kullanım

·       Her yerden erişim

·       API Entegrasyonu

·       Adres defteri

Hedef kitleniz ile interaktif olarak iletişime geçin
Hedef kitlenin sürece katıldığı kurgular ile Anında Cevap servisi çift yönlü iletişim sunar.

Müşterilerinizin isteklerini öğrenin
Müşterilerinize gönderdiğiniz Anında Cevap Mesajı sonrasında daha detaylı bilgi isteyip istemediklerini sorabilir ve isteyen müşterilerinize çağrı başlatarak işlerinizi hızlandırın.

Kolay ve hızlı geri bildirimler alın
Hedef kitleniz mesaja cevap verebilmek için numara ezberleme ve diğer ekstra işlemleri yapmasına gerek kalmadan tek tıkla size cevap verir.

Rakiplerinizden farklılaşın
Potansiyel ve mevcut müşterilerinize mobil ana ekranlarında tek tıkla dönüş yapabilecekleri anında cevap servisi ile mesaj kutularından farklı bir deneyim sunarak rakiplerinizden farklılaşın.

Müşteri memnuniyetini anlık olarak öğrenin
Anında cevap servisi ile müşterilerinizin ürün ve hizmetiniz ile ilgili memnuniyetini anlık olarak ölçerek ürün ve hizmetiniz ile ilgili geri bildirimler alın.

Ayrıntılı raporlama özelliğimiz ile verileriniz daha etkili
Kullanım sonrasında gönderim yapılan numaralar, gönderim durumu ve mesaj içeriğini yanıtlayan ya da etkileşime geçen kullanıcıların verilerini ayrıntılı olarak raporlayarak sonuçlarınızı görün.

Turkcell Taahhütsüz Anında Cevap Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütsüz

0,25TL
 • 0 – 100.000

Turkcell 12 Ay Taahhütlü Anında Cevap Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütlü

0,25TL
 • 10.000 – 500.000 ADET

Turkcell Taahhütlü

0,20TL
 • 1.000.000 – 10.000.000 ADET

Turkcell Taahhütlü

0,15TL
 • 20.000.000 – 200.000.000 ADET

İletişim Makinesi’nin sunduğu toplu mesajlaşma servislerini kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan toplu SMS gönderimleri yapabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

Firmaların müşterilerinin GSM numaralarına mesajını gönderir göndermez müşterilerin ana ekranlarında görünen interaktif olarak onay/red alınabilecek; anketler vb. işlemlerden anında cevap alabileceği Turkcell toplu mesajlaşma servisidir. Kullanıcıya önce giriş yazısı gönderilir onay alınırsa 16 farklı kurguda bilgi verilebilir.

Hayır, yalnızca Turkcell kullanıcılarına gönderim yapabilirsiniz.

Hayır, faturalandırılmaz ve ödeme alınmaz. Sadece iletilen başarılı mesajlarınız faturalandırılmaktadır.

Anında Cevap gönderimi yaptıktan sonra iletişim makinesi arayüzünde bulunan raporlama özelliği üzerinden; kullanım sonrasında gönderim yapılan numaralar, gönderim durumu ve mesaj içeriğini yanıtlayan ya da etkileşime geçen kullanıcıların verilerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz.

Hayır, Anında Cevap faturası dışında ekstra ücret alınmaz.

Kullanım hakkı aldıktan sonra size vereceğimiz kullanıcı adı ve arayüzü ile internete ulaşabildiğiniz her yerden live.iletisimmakinesi.com adresine girerek tüm dijital pazarlama servislerimizin yer aldığı arayüzden gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Toplu mesajlaşma sözleşmesi imzaladıktan sonra size vereceğimiz erişim bilgileri ile İletişim Makinesi arayüzünden gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Evet. İletişim Makinesi ‘nin kullanışlı arayüzü sayesinde anında cevap içeriklerinizde kişiye özel isim, tarih, vergi numarası, borç bilgisi ya da istediğiniz herhangi bir kişiselleştirme özelliği ekleyerek kişiye özel SMS’ler gönderebilirsiniz.

Müşteri ile aktif iletişim yapan, müşterilerinden talep toplama, bilgi alma ve onay alma ihtiyacı olan firmalar için uygundur. Özellikle finans, bankacılık, perakende, lojistik, kurye ve kargo dağıtım firmaları için ideal bir çözüm sağlar.

Abonenin Turkcell operatörlerine kayıtlı bir numarası olması gerekmektedir ve 64 bit üzeri sim kartlarda kullanılabilmektedir.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

Kullanım Örnekleri

 • interaktif sms
 • interaktif sms örnekleri
 • bankalar için etkileşimli mesaj
 • anında cevap sms okul servisi
 • anında cevap sms örneği
 • anında cevap mesaj
 • anında cevap kredi sms

İlgili Servisler

vergi-numarasina-mesajVergi Numarasına SMS
GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinizin Vergi Numaralarına kolaylıkla SMS gönderebilirsiniz. Bu servis aracılığı ile ulaştığınız müşterilerinize kampanya, bilgilendirme, duyuru, pazarlama içerikli mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Toplu Mail
Ekonomik maliyetlerle geniş kitlelere ulaşabilmenizi sağlayan Toplu E-Mail Servisi, görsel ve metin zenginliği sunan içerikler ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.

tckn-gsm-sorgulamaTCKN GSM Sorgulama
Ulaşamadığınız müşterilerinizin TC Kimlik numarasıyla, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone izinli veri tabanlarında sorgulama yaparak güncel GSM numaralarını öğrenmenizi sağlayan servistir.

Inbound IVR – Outbount IVR(Sesli Yanıt Sistemi)
Inbound IVR ile müşteri temsilcinizin telefonu açtığında yapması beklenen işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan servistir; Outbount IVR ise giden aramalar için müşteri temsilcisinin yapacağı tüm aramaları otomatik olarak gerçekleştiren servistir.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!