Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Bağlamsal Araştırma

Bağlamsal araştırma tanımlardan yararlanılarak ortak bir tanım oluşturulduğunda, uzun dönemli ilişkileri geliştirmek, etkileşim ve iletişim sağlamak amacıyla işletmenin gerçek zamanlı, doğru bağlamda uygun bilgiyi, ihtiyaçlara uygun biçimde iletişim araçlarıyla ile müşterilere ulaştırma yönünde yaptığı pazarlama faaliyetlerini araştırma olarak ifade edilebilir.

Nicel Araştırma

Bilimsel araştırma yapılırken, veri elde etme, bulguları oluşturma, sonuçlar bilimsel temele dayandırma için araştırma yöntemleri kullanılır . Nicel araştırmada veriler gözlenebilir, sayısal biçimlerde ifade edilebilir, ölçülebilir biçimde ifade edilir. 

Kullanılabilirlik Testi

Kullanılabilirlik testi, kullanılabilirliğinin değerlendirilmesi istenen arayüzün belirlenen hedef kitlede belirlenen görevlerin yaptırılması ve bu süreçte kullanıcıdan verimlilik, etkililik ve memnuniyet değerlerinin alınmasıdır.

Kullanıcı Persona ve Senaryoları

Personayı tek cümle ile ifade edecek olursak, oluşturduğumuz bütün halindeki pazar segmentini bize ifade edecek olan hayali bir müşteridir diyebiliriz.

Pazar gruplarımızı belirledikten sonra pazarlama çalışmalarını yapabilmek için bu gruptaki insanların yaşadıkları problemler, motivasyonları, nasıl karar verip/satın aldıklarını ortaya çıkarmamız gerekir. Bunu yapabilmek için ilk olarak yapmanız gereken internet üzerinden araştırmalar yapmaktır. Hedef grubunuzun aktif olduğu sosyal gruplar, bloglarda yazılan yazılar ve yazılara gelen yorumlar, forumlarda sorulan sorular ve verilen yanıtlar size hedef kitlenizin profilini anlamak için ilk adımda önemli ölçüde yardımcı olur. 

Pazar Bölümleme

Bir pazarı benzer özellikler taşıyan tüketici gruplarına ayırma ve işletmenin hizmet verebileceği en uygun grubu seçme olarak ifade edilebilir. Bu gruplandırma, farklı ürün ile pazarlama strateji ve programları gerektirir.

Powered by hermes-logo