Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

İletişim Makinesi ve CFS İnovasyon ile Gelincik Projesi daha verimli

İletişim Makinesi ve CFS İnovasyon ile Gelincik Projesi daha verimli iletişim Makinesi CFS İnovasyon ile Gelincik Projesi daha verimli Gelincik Projesi, Ankara Barosu tarafından 2011 yılından bugüne yürütülmeye devam eden bir projedir. Fiziksel, psikolojik, ekonomik, ve cinsel şiddete maruz kalan kadın, çocuk ve LGBTİ bireylerin uğradıkları şiddet ile ilgili olarak özel eğitim almış ve konusunda uzman avukatlardan oluşmaktadır. Proje Merkezine 7 gün 24 saat 444 43 06’dan ulaşmak mümkün.

Proje kapsamında mağdur ve rehber avukat hukuki süreçler hakkında yol belirliyorlar. Mağdur olan bireylere ücretsiz olarak avukat tahsis ediliyor ve maruz kaldığı koşullara karşı çözümler üretilebiliyor.

Avukat tahsis işlemi sırasında 200’ü aşkın avukat arasından hangi avukatın dava ile ilgilenip ilgilenmeyeceğini belirlemek oldukça zor.

İletişim Makinesi ve CFS İnovasyon uygun avukatı uygun kişiye kolaylıkla ulaştırarak 200’ü aşkın avukat içerisinde hiç bir kargaşa olmadan kolaylıkla projenin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

İletişim Makinesi ve CFS İnovasyon avukatlara IVR teknolojisi ile ulaşmanın en hızlı ve etkin yöntem olacağına karar verdiler. Artık kişiler projeye başvuru yaptıktan sonra tüm avukatlar otomatik olarak aranıyorlar ve kendilerine dava seslendiriliyor. 
Avukatlar uygunluk durumuna göre davayı kabul edip etmediklerini arama sırasında tuşlama yaparak onaylıyorlar. Böylelikle hiç bir karmaşa olmadan onay veren avukatlar kolaylıkla belirleniyorlar.

Konunun hassas bir konu olması sebebi ile doğru avukatlara ulaşmak önemli. Bu sebeple arama yapıldığında ilk önce avukatların kendilerine verilen şifreleri arama ekranına girerek kimlik doğrulaması yapması gerekiyor.

İletişim Makinesi API’lerinin CFS İnovasyon’a entegresi ile artık Gelincik Projesi daha hızlı, daha güvenli ve daha etkin bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Başarı Hikayeleri / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo