Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

İletişim Makinesi İle Kızılay Kanlarını Güvenle Koruyor!

Faydam Teknoloji ve İnovasyon, Türkiyenin 81 ilinde Türk Kızılayı gibi önemli sağlık kuruluşlarının 1200’den fazla kan ve aşı saklama dolaplarında kablosuz sıcaklık ve nem takibini %98.25 yerli üretimi tescilli cihazlarıyla yapar. 81 ilde yer alan kan merkezlerindeki kan dolaplarının sıcaklık değerleri oldukça kritik bir öneme sahip. Sıcaklık derecelerinin değişmesi demek kan değerlerinin değişmesi anlamına geliyor.

İletişim Makinesi bu sıcaklık değerlerinin otomatik olarak, kan ünitelerinden sorumlu, biyomedikal sorumlusuna iletilme işlevini görüyor.

Önceden kan dolaplarının başında sürekli değerlere bakılıp tek tek ilgili kişilere iletilirken İletişim Makinesi API’lerinin Faydam Kablosuz Datalogger’a entegre edilmesi sonucunda fazladan iş gücüne ihtiyaç olmadan, hızlı, etkili ve sürekli olarak sıcaklık değerleri hakkında anlık bilgilendirmeler ilgili kişilere iletiliyor.

Kısaca sistem şöyle; kan saklama dolapları sıcaklık değerleri izin verilen eşik değerlerin dışına çıktığında sistem hemen ilgili biyomedikal Sorumlusunu Sesli Yanıt Servisi (IVR) ile arıyor ve Metin Seslendirme(Text To Speech) Servisi ile yazılı verileri anlık olarak okuyor. Böylelikle değerlerde aksi yönde bir değişiklik olduğunda hemen harekete geçilerek olumsuz durumlar bertaraf ediliyor.

Başarı Hikayeleri / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo