Crm - İletişim Makinesi

Crm

İletişim Makinesi'nin CRM uygulaması, kullanıcı ve marka arasındaki ilişkiyi tüm müşteri yaşam döngüsü boyunca optimize ederek her etkileşimin son derece kişiselleştirilmiş ve alakalı olmasını sağlar.

CRM çalışmamız, bir CRM vizyonunun oluşturulmasını içeren tüm süreci kapsamaktadır;

CRM için bir iş vakası oluşturma; müşteri verileri ve teknoloji değerlendirme ve tavsiyeleri; satıcı seçimi; stratejik yol haritası; iletişim planlaması; ve organizasyonel planlamayla dijital ve fiziksel kanallarda ücretli, sahip olunan ve kazanılan medyayı kapsayan, bölümlere ayrılmış kullanıcı etkileşimi için tam ekosistemin tanımlanması, uygulanması ve yönetilmesidir. Diğer CRM uzmanlıkları şunları içerir:

Sadakat Programları:

Yaşam boyu değer yaratan ve Net Promoter Puanlarını artıran müşteri sadakat programları oluşturulur. Hizmet şirketleri için, kesintileri azaltmak ve yükselmek için çalışılır; Ürün şirketleri için, tekrar satın alımları teşvik etmek için anlar, mesajlar ve teşvikler buluyoruz. Sadakat çalışmalarımız, program mekaniklerini, dijital deneyimleri ve e-posta, mobil, sosyal, satış noktası ve diğer kanallardaki iletişimleri kapsamaktadır.

Müşteri Hizmetleri:

Dijital, son derece etkili bir müşteri hizmetleri kanalı olabilir ve sorguları telefondan ve şahsen dijital self servise kaydırarak müşteri hizmetleri maliyetlerini düşürebilir. Bütünsel bir müşteri hizmetleri stratejisi tanımlamak için şirketlerle birlikte çalışıyoruz ve daha sonra müşteri hizmetlerini düşürürken müşteri memnuniyetini arttırmak için tasarlanmış dijital deneyimler yaratıyoruz.

Müşteri Verileri:

Verilerin her yerde bulunmasıyla verilerin yönetilebilir hale getirilmesi için verilerin birleştirilmesi, temizlenmesi ve analiz edilmesi zorluğu ortaya çıkmaktadır. Veri bilimi ve iş analizi yeteneklerimiz, markaların tüm yaşam döngüsü boyunca bir marka ile büyüyen veri yönetimi platformu (DMP) stratejileri ve uygulamaları geliştirmesine yardımcı olmamızı sağlar.

HİZMETLER

Medya çözümlerimize bir göz atın

CRM Stratejisi

CRM Ekosistem Gelişimi

Sadakat Girişimleri

Dijital Müşteri Hizmetleri

Pazarlama Otomasyonu

Müşteri Veri Yönetimi