Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Dijital Ürünler

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların dijitale dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir dijital tasarım çıkar.

Duyarlı Web Siteleri

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde siteiçindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Mobil Arayüz ve Uygulama Tasarımları

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile büyük önem kazanan mobil uygulamalar ile büyük kitlelere ulaşabilir, uygulamalarınızı Google Play Store ve iTunes aracılığı ile müşterilerinize / okuyucularınıza sunabiliriz. 
Günümüz teknolojisi ile şahsınıza ve kurumunuza özel mobil uygulamalar ile müşterilerinize veya okuyucularınıza rahatlıkla ulaşabilir, internet sitenizi mobil uygulamanız ile destekleyebilir veya tamamen yeni bir fikir ile mobil uygulamanızı hayata geçirebiliriz. 

Ses ve Metin Tasarımları

Videonuz, filminiz, diziniz ya da tanıtım filminiz olabilir. Ses tasarımı ve efekt uygulama projelerinde gereken teknoloji ve üretkenliği sizlere sağlıyoruz. Ya da tüm proje hizmet ve tasarım işlerinizde en etkili metinleri yazıyoruz.

Veri Tasarımı

Bilgi sistemleri kapsamında yer alan veri tasarımı son yıllarda ülkemizde oldukça popülerlik kazanan bir bilgi sistemidir. Bu sistem yardımıyla konuma dayalı veriler, çok daha hızlı olarak izleyebiliriz, bu güne kadar yapılması pratik olarak mümkün olmayan konumsal sorgulama ve analizleri yapabilmekteyiz.

Online Mağaza Tasarımı

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine online mağaza tasarımını ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine online mağaza tasarımınıda dahil etmeye başlamıştır. Online mağaza tasarımı, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödeme alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için online mağaza tasarımı ile, global ölçekte satış yapmanız için inanılmaz bir fırsat yaratmış oluyoruz.

Powered by hermes-logo