Deneyim Tasarımı - İletişim Makinesi

Deneyim Tasarımı

Kullanıcı deneyimlerine odaklanan olarak, kullanıcılara ve işletmelere ölçülebilir bir değer sunarak, endüstriyi deneyim tasarımında atılımlarla sürdürmeye öncelikli hedeflerimizden.

İletişim Makinesi tasarımın, tüketicilerin ve markaların birbirleriyle etkileşime girme şeklini değiştirebileceği fikri üzerine kurulmuştur.

Hızlı prototip oluşturma, devam eden kullanılabilirlik testi ve kullanıcıların dijital deneyimleri ile fiziksel olanları arasındaki uçurumu kapatmak için yinelemeli geliştirme de dahil olmak üzere dijital ürün metodolojilerini uyguluyoruz. Bağlamsal uyarlamalı çoklu içerik iyileştirme, kullanıcı deneyimi stratejimiz ve ürün geliştirmemiz, her çözümün merkezinde kullanıcıların bağlamını, beklentilerini ve karar verme süreçlerini ortaya koymaktadır.

Bu sadece tasarım kabiliyeti değil; İçerik, analitik, marka, iş ve teknoloji ile ilgili içgörülerimiz, müşterilerimizle yakın işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz yinelemeli sürecimizin her adımını bildirir. Sonuç olarak, iletişim Makinesi “Deneyim Tasarımı” tüketicilere; alakalı, kullanışlı ve marka hakkında bir şeyler sunan yenilikçi bir kullanıcı deneyimi ve iş hedeflerini yönlendiren hem pazara hem de teknolojik ve organizasyonel bir bakış açısıyla yönetilebilen bir şeydir.

HİZMETLER

Deneyim Tasarımında size sunduğumuz çözümlere bir göz atın

Dijital Ürünler

Tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların dijitale dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya aktif bir dijital tasarım çıkar.

Duyarlı Web Siteleri

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde siteiçindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 kademeli şekilde tasarlanır.

Mobil Arayüz ve Uygulama Tasarımları

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile büyük önem kazanan mobil uygulamalar ile büyük kitlelere ulaşabilir, uygulamalarınızı Google Play Store ve iTunes aracılığı ile müşterilerinize / okuyucularınıza sunabiliriz. 
Günümüz teknolojisi ile şahsınıza ve kurumunuza özel mobil uygulamalar ile müşterilerinize veya okuyucularınıza rahatlıkla ulaşabilir, internet sitenizi mobil uygulamanız ile destekleyebilir veya tamamen yeni bir fikir ile mobil uygulamanızı hayata geçirebiliriz. 

Ses ve Metin Tasarımları

Videonuz, filminiz, diziniz ya da tanıtım filminiz olabilir. Ses tasarımı ve efekt uygulama projelerinde gereken teknoloji ve üretkenliği sizlere sağlıyoruz. Ya da tüm proje hizmet ve tasarım işlerinizde en etkili metinleri yazıyoruz.

Veri Tasarımı

Bilgi sistemleri kapsamında yer alan veri tasarımı son yıllarda ülkemizde oldukça popülerlik kazanan bir bilgi sistemidir. Bu sistem yardımıyla konuma dayalı veriler, çok daha hızlı olarak izleyebiliriz, bu güne kadar yapılması pratik olarak mümkün olmayan konumsal sorgulama ve analizleri yapabilmekteyiz.

Online Mağaza Tasarımı

Türkiye’de ve dünyada geleneksel pazarlama yöntemlerine ve satış faaliyetlerine online mağaza tasarımını ekleyen kuruluşlar, sadece belirli bir lokasyona ve noktaya satış yapmanın ötesine geçerek, süreçlerine online mağaza tasarımınıda dahil etmeye başlamıştır. Online mağaza tasarımı, belirli bir satış noktasının dışına çıkarak satışların artmasına ve daha hızlı ödeme alınmasına olanak sağlamaktadır. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için online mağaza tasarımı ile, global ölçekte satış yapmanız için inanılmaz bir fırsat yaratmış oluyoruz.