Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Halka Açık İnternet Kullandıran İşletmeler; Artık SMS ile Doğrulama Zorunlu

Halka Açık İnternet Kullandıran İşletmeler; Artık SMS ile Doğrulama Zorunlu

11 Nisan Salı günü BTK tarafından halka açık ve toplu internet kullanımı sunan şirketler için önemli bir yönetmelik yayımlandı. Yönetmeliğe göre artık toplu internet kullanımı sunan işletmeler SMS vb. yöntemlerle kullanıcıların kim olduğunu tanımlayarak doğrulayacak sistemleri kullanmak zorundalar.

Bilgi Teknolojileri ve iletişim kurumu(BTK) 11 Nisan tarihinde, internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi amacıyla ‘‘İnternet toplu kullanım sağlayıcıları hakkında yönetmelik’’ yayımladı.

Yönetmeliğin 2. bölüm 4. Maddesine göre artık: ‘‘Kamuya açık alanlarda internet erişimi sağlayan toplu kullanım sağlayıcılar, kısa mesaj servisi (sms) ve benzeri yöntemlerle kullanıcıları tanımlayacak sistemleri kurmak’’ İnternet toplu kullanım sağlayıcılarının yükümlülüklerinden sayılacak.

SMS ile Doğrulama Nasıl Yapılır?

İletişim makinesi OTP SMS Servisi ile Wi-Fi ağına bağlanma sırasında sisteminiz ile entegre edilerek saniyeler içerinde kullanıcılara gerekli şifreyi ileterek SMS ile doğrulama yapmak mümkün. OTP SMS olarak adlandırılan bu sistemde mesajınız hızlı ve güvenli bir şekilde kullanıcıya iletilir.

OTP SMS Nedir?

OTP SMS, diğer toplu SMS servislerinden farklı olarak özel bir ağdan, trafik ne kadar yoğun olursa olsun, beklemeden, hiç kuyruğa girmeden sms iletimlerini maksimum 5-6 saniye kadar kısa bir sürede tamamlayan Tek Kullanımlık SMS servisidir.

Genellikle güvenlik sebebi ile 2 adımda SMS ile doğrulama yapan bankaların kullandığı bu sistem gün geçtikçe tüm sektörlerde yayılıyor. Daha önceden internet üzerinden alışveriş SMS ile doğrulama sistemi olmadan çok yaygın yapılıyordu ancak bu durum birçok güvenlik açığını ortaya çıkarıyordu. Artık SMS ile doğrulama ile daha güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirilebiliyor. SMS ile doğrulama sistemi İletişim Makinesi API’lerinin sisteminize kolayca entegre edilmesi ile kolayca kullanılabilir.

Duyurular / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo