Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

IVR’ın Ne Kadar İşe Yaradığının Farkında mısınız?

Bazı şirketlerin IVR – Sesli Mesaj Servisi satın almadan önce söyledikleri bir söz var; ‘‘Bana IVR geliyor ben dinlemeden kapatıyorum’’ Sizce de, gerçekten öyle mi? Kişilerin davranışları ve toplumların davranışları elbette aynı olmayabilir, örneğin televizyon reklamlarını kimisi özellikle izlerken kimisi reklam geldiğinde başka bir kanala geçiyor. IVR ile yalnızca çağrı merkezinizin maliyetini düşürmekle kalmazsınız bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini artırabilecek çözümler de üretebilirsiniz. IVR teknolojilerinin gelişimi ile ilgili istatistiksel bilgileri aşağıda toparladık;

2020 yılına gelindiğinde telefon görüşmelerinin %85’i Sesli Mesaj (IVR) ile gerçekleştirilecek.

Günümüzde işletmelerin %50’sinden fazlası IVR teknolojilerini kullanıyorlar ve bu işletmelerin %64’ü IVR’ı toplu mesajlaşma servisleri ile desteklemeyi tercih ediyorlar.
Müşterilerin %50’sinden fazlası sorunlarını çağrı merkezindeki müşteri temsilcisi ile değil, kendileri tuşlama yaparak IVR ile çözüyorlar.
Çağrı merkezlerine nazaran IVR ile çok fazla kişiye çok daha hesaplı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Tüm bu istatistik verilere dayanarak sizlerde güvenle IVR kullanmaya başlayabilirsiniz. Outbound IVR ile pazarlama faaliyetlerinde bulunabileceğiniz gibi; borçlulara ulaşma, bilgilendirme, duyuruda bulunma, kampanya hatırlatma, üyelik yenileme gibi bir aramada bulunabilirsiniz. Inbound IVR ile ise aramalarınıza dönüş yapan kişilere sesli mesajınızı dinleterek işlemlerinizi hızlıca bitirebilirsiniz. İletişim Makinesi’nin kullanışlı arayüzü sayesinde sesli mesajınızı hazırlama ve gönderme işlemlerinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etkileşimli Sesli Yanıt (IVR) / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo