Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Deneyim Tasarımı

İletişim Makinesi tasarımın, tüketicilerin ve markaların birbirleriyle etkileşime girme şeklini değiştirebileceği fikri üzerine kurulmuştur. Kullanıcı deneyimlerine odaklanan olarak, kullanıcılara ve işletmelere ölçülebilir bir değer sunarak, endüstriyi deneyim tasarımında atılımlarla sürdürmeye öncelikli hedeflerimizden.
Hızlı prototip oluşturma, devam eden kullanılabilirlik testi ve kullanıcıların dijital deneyimleri ile fiziksel olanları arasındaki uçurumu kapatmak için yinelemeli geliştirme de dahil olmak üzere dijital ürün metodolojilerini uyguluyoruz. Bağlamsal uyarlamalı çoklu içerik iyileştirme, kullanıcı deneyimi stratejimiz ve ürün geliştirmemiz, her çözümün merkezinde kullanıcıların bağlamını, beklentilerini ve karar verme süreçlerini ortaya koymaktadır.
Bu sadece tasarım kabiliyeti değil; İçerik, analitik, marka, iş ve teknoloji ile ilgili içgörülerimiz, müşterilerimizle yakın işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz yinelemeli sürecimizin her adımını bildirir. Sonuç olarak, iletişim Makinesi “Deneyim Tasarımı” tüketicilere; alakalı, kullanışlı ve marka hakkında bir şeyler sunan yenilikçi bir kullanıcı deneyimi ve iş hedeflerini yönlendiren hem pazara hem de teknolojik ve organizasyonel bir bakış açısıyla yönetilebilen bir şeydir.

Hizmetler
Dijital ürünler
Duyarlı web siteleri
Mobil ve bağlı cihaz uygulamaları
Sesli ve metin arayüzleri
Hizmet tasarımı
Veri ve sensör tasarımı
Online Mağaza
İnternet ve Mobil ortam

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo