Yazılar Deneyim Tasarımı

Deneyim Tasarımı

  • Genel
iletisimmakinesi blog görsel

İletişim Makinesi tasarımın, tüketicilerin ve markaların birbirleriyle etkileşime girme şeklini değiştirebileceği fikri üzerine kurulmuştur. Kullanıcı deneyimlerine odaklanan olarak, kullanıcılara ve işletmelere ölçülebilir bir değer sunarak, endüstriyi deneyim tasarımında atılımlarla sürdürmeye öncelikli hedeflerimizden.

Deneyim Tasarımı Hizmetlerimiz

Hızlı prototip oluşturma, devam eden kullanılabilirlik testi ve kullanıcıların dijital deneyimleri ile fiziksel olanları arasındaki uçurumu kapatmak için yinelemeli geliştirme de dahil olmak üzere dijital ürün metodolojilerini uyguluyoruz. Bağlamsal uyarlamalı çoklu içerik iyileştirme, kullanıcı deneyimi stratejimiz ve ürün geliştirmemiz, her çözümün merkezinde kullanıcıların bağlamını, beklentilerini ve karar verme süreçlerini ortaya koymaktadır.

Bu sadece tasarım kabiliyeti değil; İçerik, analitik, marka, iş ve teknoloji ile ilgili içgörülerimiz, müşterilerimizle yakın işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz yinelemeli sürecimizin her adımını bildirir. Sonuç olarak, iletişim Makinesi “Deneyim Tasarımı” tüketicilere; alakalı, kullanışlı ve marka hakkında bir şeyler sunan yenilikçi bir kullanıcı deneyimi ve iş hedeflerini yönlendiren hem pazara hem de teknolojik ve organizasyonel bir bakış açısıyla yönetilebilen bir şeydir.

Hizmetler
Dijital ürünler
Duyarlı web siteleri
Mobil ve bağlı cihaz uygulamaları
Sesli ve metin arayüzleri
Hizmet tasarımı
Veri ve sensör tasarımı
Online Mağaza
İnternet ve Mobil ortam

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız