Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

İçerik

Müşterilerin büyük markalara, hizmet sağlayıcılarına, bilinen platformlarda başarılı yayıncılara dönüşmesine yardımcı olur, Markaların ya da hizmetlerin kitlelere ulaşması ve etkileşimde bulunmaları için yeni yollar yaratır. İletişim Makinesi bunu 3 adımda gerçekleştirir.

İçerik Stratejisi, İçerik Hizmetleri ve İçerik Üretimi:
İçerik Stratejisi: İçerik Stratejisi ekibi, piyasada bulunan ve bilinen tüm içeriği bilir ve araştırır, sahip olunan ve kazanılan marka temas noktalarını analiz eder, her bir kanaldaki içeriğe uygun yaklaşımı tanımlar ve ölçümlendirir. Çalışmaya içerik tanımı, yayınlama, iyileştirme ve içerik oluşturma stratejileri, meta veri şemaları ve içerik sınıflandırma, yönetim kuralları ve dokümantasyonu, süreç danışmanlığı yapar ve eğitimler hazırlar.

İçerik Hizmetleri (Editörlük ve yaratıcılık): İçerik yazarları ve yaratıcı ekip), bir markanın yayınlama çabaları için özel içerik oluşturan Akedemisyen, yazarlar, gazeteciler, blogerlar ve yaratıcı ekipten oluşur. Düşünce liderliği, blog yazıları, haber makaleleri, beyaz makaleler, içerik sponsorlukları, sosyal medyadaki durum güncellemeleri, grafikler ve animasyonlar ve videolar ortak çıktılardır. İçerik, belirli müşteri uzmanları adına yazılmış ve büyük ölçüde, herhangi bir konu alanı için içerik oluşturmak için uzman yazar ve düşünürlerden oluşan kaynaklardan yararlanır. Ekip ayrıca, sahip olduğu kanallar için içerik oluşturmak için medya kuruluşları ve etkileşimcileriyle de iletişim halinde bir arada çalışır.

İçerik Tasarımı: Yaratıcı içerik ve üretim koludur. İletişim Makinesi yaratıcı ve tasarımcı ekibi, müşteriler için etkili ve büyüleyici yaratıcı içerik sunmak için yaratıcı yöntemler kullanarak teknolojiyi kullanan çok gerektiğinde disiplinli ya da disiplinsiz bir deha gibi farklı olarak; bir düşünür, sanatçı, çizer ve yaratıcı sanat yönetmenlerinden oluşan bir ekiptir. Fikir, yaratıcı konsept oluşturma, prodüksiyon, fotoğraf ve sanat üretimi, 2D ve 3D hareketli grafik tasarımı ve video animasyon, CGI ve post prodüksiyon içerir. Yaratıcı ve tasarımcı ekip tarafından üretilen içerik, dijital ve basılı bilinen tüm platformlarda yayınlanacak şekilde kusursuz hazırlanır.

Hizmetler.
İçerik stratejisi
Yayın yönetimi
Uzun biçim editoryal
Sosyal içerik
Yaratıcı konsept
Canlı aksiyon üretimi
Fotoğraf ve sanat üretimi
2D ve 3D hareket tasarımı
CGI
Post prodüksiyon

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo