Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Inovasyon

letişim makinesi markalarının ya da hizmetlerinin (Müşterilerin), yeni ürünler ve hizmetler sunmalarına ve işlerini nasıl yapabileceğine yönelik yeni yaklaşımları kavramsallaştırarak müşteri organizasyonlarına inovasyon getirmek için çabalar.
İnovasyon metodolojimiz, bir müşterinin işinin belirli bir alanını sistematik olarak araştırmayı ve anlamayı, yeni ürünler, hizmetler veya müşteri deneyimleri için fırsat alanlarını tespit etmeyi amaçlamaktadır. Odak noktası kullanıcıların sorun yaşadığı alanları incelemekte ve mevcut çözümlere farklı bir bakış açısı getirir. Yaratıcı tasarım ve teknoloji ekipleriyle ortaklaşa, sorun alanlarına yeni çözümler üreterek kavramsallaştırılmış ve prototip oluşturulmuş haliyle müşteri karşısına çıkar. Araştırma prototipi onayladıktan sonra, İletişim Makinesi operasyonel yönetimden iş geliştirmeye kadar sürecin ve işin tüm yönlerinin yenilikle ele alındığı piyasa içi pilot proje/iş başlatma yeteneğine sahiptir. Başarılı pilot işleri ve projeleri, müşteri organizasyonu tarafından tamamen yönetilen devam eden şirketlere dönüştürürüz.

Hizmetler
Büyüme fırsatları
Fırsat tanımlama
Yeni ürün ve hizmetler
Kavram ve prototipleme
Pazar içi pilot işler / Projeler
Operasyonalize

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo