Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Kapmpanyalar

İletişim Makinesi’nin yaratıcı tasarım, planlama ve üretim ekipleri, dijital ve fiziksel desteği olan entegre pazarlama kampanyaları geliştirmek için sizlere destek veriyor. Yayın, basılı, outdoor, görüntülü, mobil, arama, sosyal ve deneyimsel medyayı kapsayan platformlarda tecrübe ve yetkinlikleriyle kusursuz bir pazarlama dünyasını sizlerle paylaşıyor. Amacımız markayı geliştirirken ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılarken tanımlanmış iş hedeflerine ulaşmaktır.
Kampanya oluşturmayı kullanıcı merkezli bir bakış açısından ele alıyoruz. Hedef kitlenin sorunlarının tüm müşteri yolculuğu boyunca nasıl çözüldüğünü ve kitleye ulaşmada ve kullanıcı beklentilerini karşılamada etkili olan uygun kanalları nasıl belirlediğini tanımlayan bir deneyim özeti ile başlıyoruz. Bu yolculuğun yaratılması, tüketicinin satın alma süreci boyunca nasıl hareket ettiğine dair titiz bir analiz yapılmasını gerektirir. Bu çaba ödenen, sahip olunan ve deneyimlenen medyayı kapsayan pazarlama çözümünün oluşturulduğu perspektif haline gelir. Yolculuk, yaratıcı çözümlerin daha geniş marka deneyimleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşmesine olanak tanırken, hizmet ve hikaye anlatımının birbiriyle kesişmesine olanak sağlıyor. Sonuç, müşteri için verimsizlik ve atık miktarını en aza indirirken, son kullanıcıya maksimum alaka düzeyi ve değer sağlamak için yüksek oranda yönetilen bir kampanya sunuyoruz.

Hizmetler
Yaratıcı strateji
Ses, video ve TV
Baskı ve açık
Görüntülü, mobil ve sosyal
Markalı içerik
Etkinlikler ve deneyim

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo