Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Marka

Günümüzün dijital dünyasında, markaların müşterilerini sadece pasif tüketiciler değil, kullanıcı olarak tanıması gerektiğine inanan büyük yaklaşımlar. Sonuç olarak, misyon, vizyon ve inançların geleneksel marka çerçevesini bir markanın kabiliyetini de içerecek şekilde genişletiyor; markanın, kullanıcıların ulaşabilmesi için neyi teşvik etmesi gerektiği ve markanın insanlar için çözdüğü problemleri gözler önüne çıkartıyoruz.

Bir markanın konumlandırma çerçevesine ulaşmak için tüketici araştırması, kitle segmentasyonu, rekabetçi analiz ve kültürel denetimler gibi klasik marka stratejisi görevlerini yerine getiriyoruz. Bu çalışma daha sonra, genel marka stratejisinin entegre pazarlama kampanyaları ve girişimleriyle nasıl eşleştiğini açıkça belirten, eyleme dönüştürülebilir pazarlama ve iletişim stratejilerine dönüştürülür.
İletişim Makinesinin marka yetenekleri, adlandırma, logo tasarımı, ses tanımı, marka rehberleri (fiziksel ve dijital) ve etkinleştirme standartlarını artıran marka kimliğinin geliştirilmesine adanmış bir uygulamayı içerir; bu da hem tutarlılık standartlarını hem de pazara hız kazandırır. Tüm bu çalışmalar için, bir markayı, hedef kitleleriyle nasıl ve nerede bir araya geldiklerini alışkanlık haline getirmek için teknolojiyi kullanması gereken bir işletim sistemi olarak düşünüyoruz.

Hizmetler.
Marka konumlandırma
Adlandırma
Marka yönetim
Bütünleşik pazarlama stratejisi
Marka izleme
Marka kimliği ve tasarımı
Marka mimarisi
Marka/Tüketici (Kullanıcı) bağlılığı
Marka yeteneği geliştirme

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo