Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Medya

İletişim Makinesi, medya planlamasına “insan merkezli” kullanıcı merkezli yaklaşımı yaratıyor. Kullanıcı-tasarım ilkelerini, kullanıcı yolculuğu bağlamında medyayı ve mesajı sorunsuz bir şekilde bütünleştiren iletişim planlaması geliştirmeye ve kullanıcıların belirli bir marka ile nasıl etkileşim kurduğuna uygular.
Davranışsal, tutumsal ve motivasyonel karar-sürücülerini ortaya çıkarmak için geleneksel medya araştırma ve planlama tekniklerini gelişmiş dijital araçlar ve metodolojilerle birleştiriyoruz. Bu, hem marka hem de tüketici için verdiğimiz kampanyaların en yüksek değeri sağladığından emin olmak için medya kanalları, platformlar ve iş ortakları arasında stratejik tahsisi ve yatırım sıralamasını bildirir. Belirli bir odak noktası, müşterilerin yaratıcı medyanın entegrasyonu ve aynı zamanda teknoloji, veri bilimi ve medya satın alımının rekabet avantajı olduğu, teklif verilebilir medyanın (programatik görüntüleme, arama, sosyal, yeniden hedefleme) entegrasyonundan yararlandığı özel sponsorluklardır.
İletişim Makinesi servisleri ile ortak olan müşterilerin gerçekten kazan-kazan önerileri vardır: dijital-ilk ama dijital-sınırlı olmayan kullanıcı merkezli bir medya yaklaşımı, markaların satın alma gücü, dünya çapında faydalı oranları, tercih edilen ortak iş ortaklıkları ve platformlar için yatırımlar yapmasını sağlar.

Hizmetler
Medya tasarım analizi
Bağlantı planlaması
Medya planlaması
Yatırım aktivasyonu
Ölçüm ve optimizasyon

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo