Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Seo

İletişim Makinesi SEO tarafında, müşteri dijital özelliklerinin yüksek görünürlüğünü sağlamak için multidisipliner bir yaklaşımı benimsiyor. Algoritma geliştikçe, ikincil arama motorlarında görünürlüğü artırırken ve ayrıca sesle etkinleştirilen ve metin etkinleşen aracıların ortaya çıktığı sınıfta Google’ı en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz. Kullanıcı odaklı bir yaklaşımı SEO’ya kabul ediyoruz: Kullanıcıları ve arama modellerini anlayarak, kullanıcı markalarının ilgili marka içeriğine belirgin bir şekilde maruz kalmasıyla karşılanmasını sağlayabiliriz.
İletişim Makinesi etkili aramanın tüm yönlerini optimize eder: web sayfalarının düzgün bir şekilde kodlandığından emin olur; İçerik doğru bilgi mimarisi ile doğru şekilde yapılandırılmış ve organize edilmiş olur; Doğru içerik, uygun arama sorgularına göre oluşturulup dağıtılır; ücretli arama uygun şekilde kullanılır; ve sosyal bağlantılar doğru bir şekilde yaymak için kullanılır. Web’i izlemek için bilinen tüm web tarayıclarıı kullanılır, sürekli olarak müşteri yaklaşımlarını aramada optimize etmek için kullanılan sürekli ve proaktif analizler sağlar. SEO daha sonra müşterinin diğer gelen pazarlama stratejileriyle tam olarak entegre olur ve trafik oluşturmaya tutarlı bir yaklaşım oluşturur.

Hizmetler
Arama teknolojisi stratejisi
İçerik stratejisi ara
Sosyal stratejiyi ara
Yerel optimizasyon
Rekabetçi gelen analiz
Ücretli arama

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo