Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Servisler/Araçlar

TELEKOMÜNİKASYON SERVİSLERİ
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok telekomünikasyon servisini aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor.
IVR
IVR teknolojileri şirketlere gelen aramaları ve şirketlerin müşterilere yaptıkları aramaları, akıllı yetenekleriyle insan gücüne ihtiyaç duymadan başarabiliyor.
Inbound IVR
Müşterileriniz, telefonda yetkiliye ulaşmak için onlarca dakika beklemesin; telefon tuşları aracılığıyla tüm işlerini hızlı ve sorunsuz çözsün.
Outbound IVR
Outbound IVR, büyük ölçekli aramaları (pazarlama girişimleri, borç toplama ve bilgilendirme gibi) otomatikleştirmek için harika bir yoldur.
İnternet Faks
Geleneksel faks makineleri ile birlikte gelen, hat, toner, kağıt, bakım maliyetlerini sıfırlayın. Online faks gönderin ve alın.
Sesli Mesaj
Sesli Mesaj ile önceden hazırladığınız ses kayıtlarını, binlerce müşterinize aynı anda iletebilirsiniz.
Metin Seslendirme
Hazırladığınız metinleri ses dosyalarına çeviren Metin Seslendirme servisi, IVR ve Sesli Mesaj servislerine entegre olarak çalışır.

TOPLU E-POSTA
En etkili pazarlama yolunu, en basit şekilde kullanın! Dakikalar içinde etkileyici toplu mail kampanyası oluşturun ve gönderin.

Toplu Mail
Toplu mail yıllardır en etkili pazarlama yöntemi. Üstelik tüm müşterilerinize ilk toplu gönderim ücretsiz!
TOPLU MESAJ SERVİSLERİ
Toplu SMS, Toplu MMS, TCKN SMS ve sorgulama servisleri, Lokasyona SMS, OTP, Anında cevap ve Vergi No SMS servislerimizle, tüm ihtiyaçlara hitap ediyoruz.
Toplu SMS
Telefon numarası olan herkese ulaşabileceğiniz tek yol. Toplu SMS hâlâ en çok kullanılan pazarlama aracı.
Toplu MMS
1000 karakter+Resim+Ses+Video=MMS. Müşterilerinize MMS ile zengin içerikler sunun.
TC Kimlik Numarasına SMS
GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinize, TC Kimlik Numaralarından bilgilendirici ve hatırlatıcı SMS’ler gönderin.
TCKN GSM Sorgulama

GSM numaralarını bilmediğiniz tüm müşterilerinizin telefon numaralarını sadece TC Kimlik Numaralarını bilerek tek tıkla öğrenin.
Vergi No’ya SMS
GSM numaralarını bilmediğiniz kurumsal müşterilerinize, Vergi Numaralarından SMS’ler gönderin.
Lokasyona SMS
Müşterileriniz belirlediğiniz konuma girdiklerinde onlara kampanya, fırsat, davet, etkinlik vb. SMS’leri gönderin.
Anında Cevap
Müşterilerinize, cevap vermeleri gereken interaktif mesajlar göndererek dönüşlerinizi 10 kat artırın.
Tek Kullanımlık Şifre – OTP
Anında iletilmesi gereken şifre, alarm, onay vb. işlemlerinizi Tek Kullanımlık Şifre (OTP) -SMS Doğrulama Sistemi- servisi ile korumaya alın.
İZİNLİ PAZARLAMA
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.
Hedefli SMS
Hedef kitlenizi belirleyin ve toplu SMS kampanyalarıyla yepyeni müşteri adaylarına ulaşın.
Hedefli MMS
Hedefli MMS ile, belirlediğiniz kriterlerdeki yeni müşteri adaylarına izinli, görsel mesajlar gönderin.
Hedefli IVR
Tanı’nın izinli veri tabanında, 9 Milyon GSM numarası bulunuyor. Hedefli IVR ile, istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.
Hedefli Çağrı
Hedefli çağrı ile, istediğiniz hedef kitleye Tanı’nın profesyonel çağrı merkezi aracılığıyla ulaşın.
Hedefli E-Mail
Tanı’nın izinli veri tabanında, 2,4 Milyon email ile erişilebilir müşteri bulunuyor. Hedefli e-posta ile yeni müşteri adaylarına ulaşın.
Hedefli Posta
İstediğiniz kriterdeki onlarca tüketici grubuna direkt posta ile ulaşın.

CRM
İletişim Makinesi’nin CRM uygulaması, kullanıcı ve marka arasındaki ilişkiyi tüm müşteri yaşam döngüsü boyunca optimize ederek her etkileşimin son derece kişiselleştirilmiş ve alakalı olmasını sağlar.
CRM çalışmamız, bir CRM vizyonunun oluşturulmasını içeren tüm süreci kapsamaktadır; CRM için bir iş vakası oluşturma; müşteri verileri ve teknoloji değerlendirme ve tavsiyeleri; satıcı seçimi; stratejik yol haritası; iletişim planlaması; ve organizasyonel planlamayla dijital ve fiziksel kanallarda ücretli, sahip olunan ve kazanılan medyayı kapsayan, bölümlere ayrılmış kullanıcı etkileşimi için tam ekosistemin tanımlanması, uygulanması ve yönetilmesidir. Diğer CRM uzmanlıkları şunları içerir:
Sadakat Programları: Yaşam boyu değer yaratan ve Net Promoter Puanlarını artıran müşteri sadakat programları oluşturulur. Hizmet şirketleri için, kesintileri azaltmak ve yükselmek için çalışılır; Ürün şirketleri için, tekrar satın alımları teşvik etmek için anlar, mesajlar ve teşvikler buluyoruz. Sadakat çalışmalarımız, program mekaniklerini, dijital deneyimleri ve e-posta, mobil, sosyal, satış noktası ve diğer kanallardaki iletişimleri kapsamaktadır.
Müşteri Hizmetleri: Dijital, son derece etkili bir müşteri hizmetleri kanalı olabilir ve sorguları telefondan ve şahsen dijital self servise kaydırarak müşteri hizmetleri maliyetlerini düşürebilir. Bütünsel bir müşteri hizmetleri stratejisi tanımlamak için şirketlerle birlikte çalışıyoruz ve daha sonra müşteri hizmetlerini düşürürken müşteri memnuniyetini arttırmak için tasarlanmış dijital deneyimler yaratıyoruz.
Müşteri Verileri: Verilerin her yerde bulunmasıyla verilerin yönetilebilir hale getirilmesi için verilerin birleştirilmesi, temizlenmesi ve analiz edilmesi zorluğu ortaya çıkmaktadır. Veri bilimi ve iş analizi yeteneklerimiz, markaların tüm yaşam döngüsü boyunca bir marka ile büyüyen veri yönetimi platformu (DMP) stratejileri ve uygulamaları geliştirmesine yardımcı olmamızı sağlar.

Hizmetler
CRM stratejisi
CRM ekosistem gelişimi
Sadakat girişimleri
Dijital müşteri hizmetleri
Pazarlama otomasyonu
Müşteri veri yönetimi

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo