Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Sosyal Medya Hizmetleri

Son yıllarda sosyal medya kullanımında olağanüstü bir artış olmaktadır. Bu nedenlede markaların yada kişilerin sosyal medya yönetimi ve sosyal medya danışmanlığı son derece önem kazanmıştır. İyi ve aktif bir sosyal medya profili sizi ziyaretçilerinize ve takipçilerinize daha kolay bir şekilde ulaştırır. Çünkü sosyal medyada yapmış olduğunuz tanıtımın günlük 1 milyar kullanıcın dolaşımda olduğu bir ortama açıldığını unutmayalım. Sosyal medyada dikkat etmemiz gereken konular ise hedef kitlenin belirlenmesiiçeriklerin yönetimirakip analizi ve reklam kullanımıdır. İşte tüm bu alt başlıkları iletişim makinesi olarak sizin adınıza yönetir, sosyal medyada daha etkin bir şekilde ön planda olmanıza yardımcı olur ve sosyal medya danışmanlığını özenle yerine getiririz. Sosyal medya yönetiminin sadece post paylaşmaktan ibaret olmadığını bilen yaratıcıözgün ve profesyonel bir sosyal medya ajansıyla, sosyal medya üzerinde artık çok daha kolay bir şekilde yer alabileceksiniz. firmanızın hedef kitlesi ve gelecek planlarını göz önüne alarak, rakip firmaların analizini yapıyoruz. Bu analizlerin sonucunda hangi sosyal ağlarda nasıl bir dille, nasıl içerik stratejisi ile yer almanız gerektiğini tespit ediyoruz yani sosyal medya kimliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Elimizde verilerin ışığında içerik planlamasını oluşturuyoruz. Güncel konular hakkında yada belirli günler için sizin adınıza özel içerikler oluşturuyoruz ve bunları paylaşıma hazır hale getiriyoruz. Amacımız, sosyal medyada firmanızdan olumlu bir biçimde bahsedilmesini sağlamaktır. Bu yüzden görselin gücüne inanıyoruz. İçerikleriniz ile ve marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızın hedef kitlenize daha çabuk ulaşmasını sağlayacak yaratıcı ve etkin tasarımlar hazırlıyoruz.Bizim için markanıza yada size olan takipçi bağlılığı çok önemlidir. Bu yüzden de sizlerin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar sizin yada marka diliniz doğrultusunda cevaplanır ve bu cevaplama süresini kısa tuttuğumuzdan ve hızlı iletişimden dolayı da takipçi bağlılığını kuvvetlendirmiş oluyoruz.  Aynı zamanda takipçisi olmadığınız kişi ve sayfaların sizin hakkınızdaki yapmış olduğu olumlu yada olumsuz bildirimler için mention takibi yaparak sizlerin itibarınızı koruyoruz ve geri dönüş iletişiminizi gerçekleştirmiş oluruz.

 
Amacımız sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden tespit ederek oluşturduğumuz karşı kriz planlarıyla markanızın itibarını korumaya yönelik adımlar atmış oluyoruz. Bunun yanında sosyal medya danışmanlığı verdiğimiz yada sosyal medyalarını yönettiğimiz firmalara yada kişilere aylık olarak tüm sosyal ağlardaki takipçietkileşimiçerik ve itibar raporlaması yapılarak güncel verileri aktarmış oluruz. 

Genel / Hakan Dağıstan

Powered by hermes-logo