Tanıtım Filmi, Animasyon ve Fotoğraf Çekimi - İletişim Makinesi

BLOG

Hikayemizi, bilgiyi paylaşarak yazıyoruz. Paylaştıkça da bilgiye değer katıyoruz .

Tanıtım Filmi, Animasyon ve Fotoğraf Çekimi

Tüketiciye doğrudan ulaşmak isteyen her firma dijital dünya ve platformlarından sıkça faydalanmaktadır. Dijital dünyada ise kurumunuzu en iyi tanıtım filmi yansıtır. Firmanızın kurumsallığını ön planda tutan bu kurumsal filmler, firmanızın pazarlama ve tüketiciye tanıtma aşamasında sizlere birçok olanak sağlar. Burada önemli olan kendinizi ve firmanızı nasıl ifade etmeniz gerekliliğidir. Firmanızın vizyonu ve misyonu doğrultusunda oluşturulan tanıtım filmleri, sizin açınızdan faydalı olacaktır.  Tanıtım filmleri sadece firmanın tanıtımı ile sınırlı değildir. Ürün tanıtım filmleri de pazarlanmak istenen ürünün üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Hedefleri belirlenmiş, senaryosu tam olarak kurgulanmış bir ürün tanıtım videosu sizleri muhakkak istediğiniz satış rakamlarına ulaştıracaktır. 


Animasyon tanıtım filmi kapsamında 3 boyutlu (3D) ve 2 boyutlu (2D) animasyonlar ile her zaman yanınızdayız. Sizin için firmanızı, firmanızın çalışmalarını yada ürünlerinizi anlatacak animasyon reklamları ve animasyon tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Bu hazırlık aşamasının ilk etabında senaryonuzu hazırlıyoruz ve hazırlanan senaryonuzun storyboardunu oluşturuyoruz.

Oluşturulan storyboard eşliğinde teknik ekibimizle beraber çekimlerine ya da animasyonun bilgisayar ortamında kurgulanmasına başlıyoruz. Daha sonrasında istekleriniz doğrultusunda animasyon tanıtım filminizi hazır hale getirmiş oluyoruz. Dilerseniz oluşturduğumuz animasyonları kendi ses ekibimizle özel stüdyolarımızda seslendirebilir ya da varolan hazır animasyon reklamlarınıza seslendirme yapabiliriz.
Fotoğraf Prodüksiyonu konusunda kusursuz çözümler üretiriz. Geniş ekipman envanterimizle ve alanında profesyonel ekibimizle modern fotoğraf stüdyolarımızdaürün fotoğraf çekimikatalog, moda, kapak, model çekimlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizin için oluşturacağımız yaratıcı konseptlerle markanızı ya da ürününüzü diğer rakiplerinizden ayırt edilir bir biçimde ön plana çıkaracağız.

Genel / Hakan Dağıstan / 28 Aralık 2018