Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Tanıtım Filmi, Animasyon ve Fotoğraf Çekimi

Tüketiciye doğrudan ulaşmak isteyen her firma dijital dünya ve platformlarından sıkça faydalanmaktadır. Dijital dünyada ise kurumunuzu en iyi tanıtım filmi yansıtır. Firmanızın kurumsallığını ön planda tutan bu kurumsal filmler, firmanızın pazarlama ve tüketiciye tanıtma aşamasında sizlere birçok olanak sağlar. Burada önemli olan kendinizi ve firmanızı nasıl ifade etmeniz gerekliliğidir. Firmanızın vizyonu ve misyonu doğrultusunda oluşturulan tanıtım filmleri, sizin açınızdan faydalı olacaktır.  Tanıtım filmleri sadece firmanın tanıtımı ile sınırlı değildir. Ürün tanıtım filmleri de pazarlanmak istenen ürünün üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Hedefleri belirlenmiş, senaryosu tam olarak kurgulanmış bir ürün tanıtım videosu sizleri muhakkak istediğiniz satış rakamlarına ulaştıracaktır. 


Animasyon tanıtım filmi kapsamında 3 boyutlu (3D) ve 2 boyutlu (2D) animasyonlar ile her zaman yanınızdayız. Sizin için firmanızı, firmanızın çalışmalarını yada ürünlerinizi anlatacak animasyon reklamları ve animasyon tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Bu hazırlık aşamasının ilk etabında senaryonuzu hazırlıyoruz ve hazırlanan senaryonuzun storyboardunu oluşturuyoruz.

Oluşturulan storyboard eşliğinde teknik ekibimizle beraber çekimlerine ya da animasyonun bilgisayar ortamında kurgulanmasına başlıyoruz. Daha sonrasında istekleriniz doğrultusunda animasyon tanıtım filminizi hazır hale getirmiş oluyoruz. Dilerseniz oluşturduğumuz animasyonları kendi ses ekibimizle özel stüdyolarımızda seslendirebilir ya da varolan hazır animasyon reklamlarınıza seslendirme yapabiliriz.
Fotoğraf Prodüksiyonu konusunda kusursuz çözümler üretiriz. Geniş ekipman envanterimizle ve alanında profesyonel ekibimizle modern fotoğraf stüdyolarımızdaürün fotoğraf çekimikatalog, moda, kapak, model çekimlerini gerçekleştirmekteyiz. Sizin için oluşturacağımız yaratıcı konseptlerle markanızı ya da ürününüzü diğer rakiplerinizden ayırt edilir bir biçimde ön plana çıkaracağız.

Genel / Hakan Dağıstan

Powered by hermes-logo