Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Toplu Mail (E Bülten) Tasarımı

İletişim makinesi olarak Toplu mail (e bülten) gönderiminde teknik destekle birlikte tasarım oluştururken de yanınızdayız. Günümüzde kuşkusuz internet dünyasının en büyük pazarlama araçlarından biri haline gelen Toplu mail, firmaların hedef kitlelerine ulaşmasında en kestirme ve etkili yol olarak tanımlanmaktadır. Özellikle internet üzerinden yapılan aktif pazarlamanın çok büyük bir değer kazandığı günümüzde e-mail pazarlamanın da önemi arttı. Bu nedenle birçok firma tanıtım ve satış faaliyetleri, kataloglar, indirimler, bilgilendirme ve duyuru içeriklerini paylaşmak için e-mail pazarlama kullanmaya başladı. Bu durum da e-mail pazarlama alanında rekabetin artmasına neden oldu.


Toplu mail alanında rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız mutlaka kaliteli bir mailing tasarımına sahip olmanız gerekir. Çünkü günümüzde iyi tasarlanmamış, hatalı, özenli yapılmamış bir çok Toplu mail müşterilerin gelen kutusuna düşmektedir. Sizde bu e-mail pazarlama gönderimlerinin arasında fark yaratmak ve müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız özenle hazırlanmış, yaratıcı ve efektif bir Toplu mail tasarımına sahip olmalısınız. 

Genel / Hakan Dağıstan

Powered by hermes-logo