Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Veri Bilimi

İletişim Makinesi, veri bilimcileri ve analistleri, karar vermeyi yönlendirmek ve etkili marka deneyimleri tasarlamak için verileri önemli bir girdi olarak kullanıyor.
Verilere dayalı karar verme, müşterilerin sağlıklı bir veri kültürüne ulaşmalarına yardımcı olarak kolaylaştırılmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçlarını iş hedefleriyle eşleştirmek, kritik bakış açılarını ve büyüme fırsatlarını belirlemek ve müşterinin işinin her bölümü için bir veri analizi çerçevesi oluşturmak ve daha hızlı ve daha güvenli karar vermeyi sağlamak için verileri kullanırız. Veri stratejisi ve modelleme, veri yönetimine teknik yaklaşım ve operasyonel analitik desteği, tüm müşteri çözümlerinin olası unsurlarıdır.
Veri odaklı tasarım, çevik test ve optimizasyon döngülerini kucaklar, üstün marka deneyimlerini destekler ve iş performansını en üst düzeye çıkarır. Kurumun verilerini paraya çevrilebilir bir varlık olarak, son derece kişiselleştirilmiş deneyimlerin yaratılmasında önemli bir girdi olarak ve makine öğrenimi algoritmalarının entegrasyonuyla sürekli olarak gelişmekte ve otomatikleştirmeyi (alışkanlık edinmeyi) öngörüyoruz.

Hizmetler.
Veri stratejisi
Marka ve sosyal analiz
Veri goruntuleme
Platform uygulaması
Veri madenciliği ve modelleme
Makine öğrenimi ve AI
Veri para kazanma

Genel / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo