Yazılar Veri Bilimi

Veri Bilimi

  • Genel

İletişim Makinesi, veri bilimcileri ve analistleri, karar vermeyi yönlendirmek ve etkili marka deneyimleri tasarlamak için verileri önemli bir girdi olarak kullanıyor.

Verilere dayalı karar verme, müşterilerin sağlıklı bir veri kültürüne ulaşmalarına yardımcı olarak kolaylaştırılmaktadır. Kullanıcı ihtiyaçlarını iş hedefleriyle eşleştirmek, kritik bakış açılarını ve büyüme fırsatlarını belirlemek ve müşterinin işinin her bölümü için bir veri analizi çerçevesi oluşturmak ve daha hızlı ve daha güvenli karar vermeyi sağlamak için verileri kullanırız. Veri stratejisi ve modelleme, veri yönetimine teknik yaklaşım ve operasyonel analitik desteği, tüm müşteri çözümlerinin olası unsurlarıdır.

Veri odaklı tasarım, çevik test ve optimizasyon döngülerini kucaklar, üstün marka deneyimlerini destekler ve iş performansını en üst düzeye çıkarır. Kurumun verilerini paraya çevrilebilir bir varlık olarak, son derece kişiselleştirilmiş deneyimlerin yaratılmasında önemli bir girdi olarak ve makine öğrenimi algoritmalarının entegrasyonuyla sürekli olarak gelişmekte ve otomatikleştirmeyi (alışkanlık edinmeyi) öngörüyoruz.

Hizmetler.
Veri stratejisi
Marka ve sosyal analiz
Veri goruntuleme
Platform uygulaması
Veri madenciliği ve modelleme
Makine öğrenimi ve AI
Veri para kazanma

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız