Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Web Tasarım ve Uygulama Tasarımı (UI/UX Hizmetleri)

İyi bir web tasarımı sizin ya da kurumunuz hakkında, tarzı ve faaliyet alanları ile ilgili açık ve net bir şekilde mesaj vermelidir. Web sitenize giren ziyaretçileri oyalamamalı aradığı yada ulaşmak istediği bilgi yada ürüne kolaylıkla, hızlı bir şekilde ulaşmalıdır. Unutmayalım ki tasarımsal olarak anlam ile uyuşmayan görseller ve bilgi kirliliği web siteniz içinde ziyaretçilerin kaybolmasına ve siteyi terk etmesine sebep olur. Bu yüzden Web tasarımı yalın ama aynı zamanda yaratıcı olmak zorundadır. UI-UX ekibimizle sadece web tasarım ile sınırlı kalmıyor aynı zamanda mobil uygulama tasarımı da yapıyoruz.

Mobil uygulamalar özellikle son zamanlarda çok fazla ön plana çıkmaya başladı. Bunun en önemli sebebi ise her an cebimizde taşıdığımız akıllı telefonlarımız. Okulda,evde, işyerinde, tatilde… Kısacası her yerde ve zamanda  yanımızda olan bir araç. Bu yüzden de artık markalar ve şirketler için mobil uygulamalar, bugün müşterileri ile olan iletişimlerinde vazgeçilmez bir araç olarak ön plana çıkıyor. Firmalar hizmetlerini, ürünlerini mobil platformlara taşıyarak kurumsal imajlarını güçlendirmenin yanında hedef kitlenin de hayatlarını kolaylaştırırlar. İşte burda tamda kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi (UI design ve UX design) devreye giriyor. Profesyonel UI veUX ekibimizle sade, kullanışlı, yaratıcı yönü kuvvetli ve işlevsel arayüzler tasarlıyoruz yada sizin önerdiğiniz projelerinizi hayata geçiriyoruz. 

Genel / Hakan Dağıstan

Powered by hermes-logo