Marka ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

İletişim Makinesi olarak sizlere hikayesi olan, enerjik olduğu kadar tutarlığını da gösteren, sektöre bakış açınızı yansıtan çalışmaları sürdürülebilir kılmaya talibiz. Çünkü bizler üreterek mutlu olmayı seviyoruz. Gelin, A’dan Z’ye Kurumsal Kimliğinize beraber şekil verelim. Unutmayalım ki markaları çekici ve unutulmaz kılan, anlattıkları hikayenin çalışanları ve müşterileri nezdinde kabul görmesi hatta zamanla efsaneleşmesidir. Samimi ama yaratıcı bir markanın başarı hikayesi ise kurumsal kimlik tasarımında gizlidir. Pek çok güçlü markanın arkasında hikayesinin doğru stratejiyle kurumsal kimlik tasarımına aktarılması yatar.

Endüstriyel Tasarım

Günümüzde rekabet aracı olarak kullanılan endüstriyel tasarım, markaların müşterilerini etkilemek için yaratıcılık ve son teknolojik ekipmanları birleştirmesi ile gerçekleşiyor. İmaj oluşturma ve tasarım yapma rakipleri geride bırakmak için bir anahtar oluyor. Bütün özellikleri ve kullanım şartları aynı olan, aynı verimde ve kalitede görülen iki ürün arasında müşterinin tercih yapmasını sağlayacak etmen olarak karşımıza endüstriyel tasarım çıkar. İşte bizde size bu karşılaştırmada avantaj sağlamak istiyoruz.

Ambalaj ve Etiket Tasarımı

Ambalaj ya da etiket tasarımlarında öncelikle hedefimiz, üretici veyahut tüketici açısından kullanımı günlük hayatının içerisindeymiş izlenimi vermektir. Çünkü Hayatin rutini içerinde yer almaya hazır ürünler beraberinde tutkuyu da getirir.Strateji ve üretim safhalarımızda çevreci hassasiyetlerle yaklaşılan, üzerinde tüm ciddi mesai harcanan değerler bizim için bir adım öndedir.

Poster, Katalog ve Broşür Tasarımı

İşletmenizin ürünlerini ya da hizmetlerini tanıtmak için geniş içerikli detaylı bilgi içeren basılı yayın reklam şekilleridir. Katalog tasarımı ile pazarlama yönünüzü geliştirebilir daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz. Broşür tasarımı da etkili pazarlama stratejilerinden biridir. Bu pazarlama stratejisi ile hedef kitleye en doğru ve en kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Afiş tasarımı bir ürünü veya hizmeti tanıtmak amacı ile yapılan reklam araçlarından en önemlisi arasındadır.

Dergi ve Bülten Tasarımı

İletişim Makinesi olarak gazete ve dergi ilan tasarım ihtiyaçlarınızı zengin konsept derinliği ve etkili hedef çalışmalarımızla değerlendiriyor, ürün ya da hizmetlerinizi vitrine taşıyoruz. Çünkü tüketicilere en direk dokunan mecralarda en doyurucu tasarımlar yapmayı seviyoruz. Gelin gazete ve dergi ilan tasarımlarınızı birlikte şekillendirelim.

Stand Tasarımı

Organizasyonlarda sıklıkla kullanılan ve dünya çapında fuarların prestij sembolü haline gelmiş stand tasarımlarını müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda hazırlamaktayız. Stand tasarım hizmetimizle desteklenen fuar standalarımız sayesinde, katıldığınız organizasyonlara damga vurabilirsiniz.

Araç Kaplama Tasarımı

Araç giydirmede en önemli hususlardan biri gerçekleştirilen tasarımdır. Aracın tasarımının gerçekleştirilmiş tasarımının gösterilmesi önemlidir. Daha sonrasında hazırlanmış tasarımın birebir ölçülerde araç üzerinde müşteriye en ufak detaylarına kadar gösterilmelidir.Aksi takdirde araç kaplaması yapıldıktan sonra bunun geri dönüşü olmamaktadır. Bu süreçlerin titizlikle yönetilmesi ise bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Bilboard ve Outdoor Reklam Tasarımları

İletişim Makinesi olarak, açık hava reklam çalışmalarının kurumsal ve güçlü firma imajına kattığı artıları biliyoruz. Dış mekânlarda da markanızı olabildiğince duyurmak, tüm açık hava çözümlerinde sıra dışı tasarımlarla görünür olmak için outdoor tasarım konseptleri üretebiliriz. Çünkü bizler ölçeklendirme ne olursa olsun, başarının kreatif ve tasarımın bir araya gelmesiyle kazanıldığına inanıyoruz.

Basın İlanı Tasarımı

Basılı yayın ilanları diğer reklam türlerine göre ekonomik, kalıcı ve esnek olması, saklanabilmesi, her eve girmesi gibi etkenler avantajlı yapmaktadır. Basın ilanları üç ayrı iletişim aracında yayınlanmaktadır. Gazeteler, dergiler ve direkt postalardır. Direkt postayı, satış mektupları, broşürler, prospektüsler, kataloglar, el ilanları, posta kartları, özel yayın araçları ve telefon rehberleri oluşturur. İletişim Makinesi olarak ise tüm basılı yayın alanlarında sizlere hizmet vermekteyiz.

Sertifika ve Tebrik Kartı Tasarımı

Firmanıza ait sertifikalarınız ve tebrik kartlarınız için en özgün ve yaratıcı tasarımları gerçekleştiriyoruz. Böylelikle bu özel anlara ait unutamayacağınız sertifika ve tebrik kartlarına sahip olacaksınız.

2D/3D Animasyon Tasarımı

Kurumunuzu yansıtacak yaratıcı ve özgün reklamları yada konseptleri iş ortaklarınıza yada müşterilerinize göstermek isteyebilirsiniz. İşte tam burada, 2D/3D görselleştirme tekniklerini yaratıcı fikirlerimizle bir araya getiriyor, hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf ve Tanıtım Filmleri

Firmanıza hitap eden ve sizi en iyi yansıtacak yaratıcı, kaliteli ve belirli konsept çerçevesinde çekilmiş fotoğraf ve tanıtım fimleri ile firmanızı sosyal ve klasik medya araçlarında etkin bir şekilde ön plana çıkarabiliriz. Böylelikle firmanızın bilinirliliğine katkıda bulunmuş olacağız.

Post Prodüksiyon

Yapım sonrası, sinema, televizyon ve video alanlarında yapım süreci ile yapıtın kullanıma sunulması arasında yer alan dönemdir. Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım gibi işleri yaparız. Ses efekti oluşturma, kaydedilen sesi efektlendirme, insan ve çevre seslerini sonradan stüdyo ortamında kaydetme, ses görüntü senkronizasyonu vb. gibi işlemlerde profesyonellikle oluşturulur.

CGI

CGI, Computer generated imagery yani Bilgisayar üretimli imgeleme deniliyor. Green Screen yani yeşil ekran adını almış olan sistemin daha gelişmiş halidir. Genel olarak kısaca açıklamak gerekirse bilgisayar ile yaratılmış görüntü diyebiliriz. Bu teknolojinin filmlere sağladığı katkı çok büyük. İletişim makinesi olarak sizin için oluşturulmuş harika film(kısa film, reklam filmi, konsept modelleme vb.) çeşitlerine ne dersiniz ?