Hedefli Çağrı - İzinli Pazarlama ile Hedefleme - İletişim Makinesi

Hedefli Çağrı

Hedef kitlenize telefon yoluyla ulaşın.

Ücretsiz Deneyin

Tanı’nın izinli veri tabanında, 9 Milyon GSM numarası bulunuyor. Hedefli çağrı ile, istediğiniz hedef kitleye Tanı’nın profesyonel çağrı merkezi aracılığıyla ulaşın.

Hedefli çağrı

İzinli pazarlama listeleri ile yeni müşteri
adaylarına erişin

İzinli pazarlama, sadece kendilerine ileti gönderilmesini ya da çağrı almayı onaylamış kişilere ileti ya da çağrı gönderilerek yapılan pazarlama şeklidir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, toplu GSM datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz GSM listesi, telefon numarası listesi vb. izinsiz listelerdeki numaralara arama yapmak, yasal değildir.

TANI’yla Neler Yapabilirsiniz?

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli
pazarlama yapmanızı sağlar

İzinli pazarlama

Tanı veri tabanındaki tüm GSM numaraları, pazarlama listelerine girmeyi onaylayan, kampanya, tanıtım vb. şeylerden haberdar olmak isteyen kişilere aittir.

Tanı veri tabanı

Tanı, 10’dan fazla sektörden ve 70’ten fazla markanın izinli tüketici veri tabanıyla, Türkiye’de eşi benzeri olmayan hedefleme ve segmentasyon seçenekleri sunuyor.

Güncel Veri

Tanı, her gün yapılan yüz binlerce alışverişe bağlı olarak kullanıcı veri tabanını güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

Gelecek bir maille,

hayatınız değişir...

Gelişmelerden haberdar olmak için formu doldurunuz!

Hedefli Çağrı
Hedefleme Kriterleri

On farklı sektör
10 farklı sektör

Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor.

Kullanıcı tanıyan sistem
Kullanıcıyı Tanıyan Sistem

Tanı, izinli veri tabanını cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor ve onlarca farklı kullanıcı datası havuzu çıkarıyor.

Örnek profiller
Örnek Profiller

Hedefli MMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, moda düşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, spor sever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70'ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli
veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

Ford
Arçelik
Setur
Opet
Divan
Avis

Benzer Servisler

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın , kârlı çıkın.

Bu buluşma
güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.