Tanı’nın izinli veri tabanında, 9 Milyon GSM numarası bulunuyor. Hedefli çağrı ile, istediğiniz hedef kitleye Tanı’nın profesyonel çağrı merkezi aracılığıyla ulaşın.

İzinli pazarlama listeleri ile yeni müşteri adaylarına erişin

İzinli pazarlama, sadece kendilerine ileti gönderilmesini ya da çağrı almayı onaylamış kişilere ileti ya da çağrı gönderilerek yapılan pazarlama şeklidir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, toplu GSM datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz GSM listesi,telefon numarası listesi vb. izinsiz listelerdeki numaralara arama yapmak, yasal değildir.

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar


İzinli Pazarlama

İzinli pazarlama

Tanı veri tabanındaki tüm GSM numaraları, pazarlama listelerine girmeyi onaylayan, kampanya, tanıtım vb. şeylerden haberdar olmak isteyen kişilere aittir.

Hedefli Pazarlama

Benzersiz hedefleme

Tanı, 10’dan fazla sektörden ve 70’ten fazla markanın izinli tüketici veri tabanıyla, Türkiye’de eşi benzeri olmayan hedefleme ve segmentasyon seçenekleri sunuyor.

SMS Kişiselleştirme

En güncel GSM datası

Tanı, her gün yapılan yüz binlerce alışverişe bağlı olarak kullanıcı veri tabanını güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

Hedefli Çağrı Hedefleme Kriterleri

10 farklı sektör
Tanı, 10’dan fazla sektörde 70’ten fazla markaya hizmet veriyor ve bu markaların tüm müşterilerinin GSM numaralarınıi onlarca farklı kriterde segmente ediyor.
Kullanıcıyı tanıyan sistem
Tanı, izinli GSM listelerini cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor.
Yeni müşterilere ulaşın
Hedefli çağrı servisi ile, siz de birçok farklı kritere göre hedefleyebileceğiniz kişilere doğrudan çağrı yoluyla ulaşabilir, yeni müşteri adayları kazanabilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70’den fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

ford
arçelik
setur
opet
divan
avis

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir