Hedefli E-Mail - Hedefli Mail Gönderme - İletişim Makinesi

Hedefli Email

İzinli mail pazarlamayla müşteri ağınızı genişletin.

Ücretsiz Deneyin

Tanı’nın izinli veri tabanında, 2.4 Milyon email ile erişilebilir müşteri bulunuyor. Bu listeler sürekli olarak güncelleniyor.

Hedefli Email

İzinli e-posta pazarlama listeleriyle yeni
müşterilere erişin

İzinli pazarlama listeleri, sadece kendilerine ileti gönderilmesini onaylamış kişilerden oluşan kişi listeleridir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, toplu mail datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz email listesi, toplu mail adresi listesi vb. izinsiz listelere gönderim yapmak hem yasaya aykırıdır, hem de güvenilir değildir.

TANI’yla Neler Yapabilirsiniz?

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar

İzinli pazarlama

Tanı veri tabanındaki tüm GSM numaraları, pazarlama listelerine girmeyi onaylayan, kampanya, tanıtım vb. şeylerden haberdar olmak isteyen kişilere aittir.

Tanı veri tabanı

Tanı, 10’dan fazla sektörden ve 70’ten fazla markanın izinli tüketici veri tabanıyla, Türkiye’de eşi benzeri olmayan hedefleme ve segmentasyon seçenekleri sunuyor.

Güncel Veri

Tanı, her gün yapılan yüz binlerce alışverişe bağlı olarak kullanıcı veri tabanını güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

Gelecek bir maille,

hayatınız değişir...

Gelişmelerden haberdar olmak için formu doldurunuz!

Hedefli E-mail
Hedefleme Kriterleri

On farklı sektör
10 farklı sektör

Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor.

Kullanıcı tanıyan sistem
Kullanıcıyı Tanıyan Sistem

Tanı, izinli veri tabanını cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor ve onlarca farklı kullanıcı datası havuzu çıkarıyor.

Örnek profiller
Örnek Profiller

Hedefli MMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, moda düşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, spor sever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70'ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli
veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

Ford
Arçelik
Setur
Opet
Divan
Avis

Benzer Servisler

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın , kârlı çıkın.

Bu buluşma
güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.