Tanı’nın izinli veri tabanında, 2,4 Milyon email ile erişilebilir müşteri bulunuyor. Bu listeler sürekli olarak güncelleniyor.

İzinli e-posta pazarlama listeleriyle yeni müşterilere erişin

İzinli pazarlama listeleri, sadece kendilerine ileti gönderilmesini onaylamış kişilerden oluşan kişi listeleridir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, toplu mail datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz email listesi, toplu mail adresi listesi vb. izinsiz listelere gönderim yapmak hem yasaya aykırıdır, hem de güvenilir değildir.

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar


ucretsiz-ses-kaydi

İzinli mail pazarlama

Tanı’nın sunduğu tüm pazarlama listeleri, izinli tüketici verileridir. Tanı veri tabanında bulunan tüm kullanıcılar, izin metnini onaylayarak sisteme girerler.

ayni-anda-binlerce

Tanı veri tabanı

Tanı, Türkiye’nin en büyük ve ayrıntılı veri tabanı olan Paro Veri Tabanını kullanıyor. Bu sayede benzersiz hedefleme seçenekleri sunuyor.

sms-kisisellestirme

Güncel Veri

Tanı verileri, kullanıcıların her gün yapılan alışverişler sonucu güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

Hedefli SMSHedefli email kriterleri

Sınırsız hedefleme seçeneği
Tanı, 10’dan fazla sektörde 70’ten fazla markaya hizmet veriyor ve bu markaların tüm tüketicilerinin email adreslerini onlarca farklı kriterde segmente ediyor.
Farklı müşteri grupları
Tanı, izinli email listelerini cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor.
Yeni müşteri adaylarına ulaşın
Hedefli Email servisi ile, siz de birçok farklı kritere göre hedefleyebileceğiniz kişilere doğrudan toplu mail yoluyla ulaşabilir, yeni müşteri adaylarına kazanabilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

ford
arçelik
setur
opet
divan
avis

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir