Tanı’nın izinli veri tabanında, 9 Milyon GSM numarası bulunuyor. Hedefli IVR ile, istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.

İzinli pazarlama listeleri ile yeni müşteri adaylarına erişin

İzinli pazarlama, sadece kendilerine ileti gönderilmesini ya da çağrı almayı onaylamış kişilere ileti ya da çağrı gönderilerek yapılan pazarlama şeklidir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, toplu GSM datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz GSM listesi,telefon numarası listesi vb. izinsiz listelerdeki numaralara arama yapmak, yasal değildir.

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar


ucretsiz-ses-kaydi

İzinli IVR pazarlama

Tanı veri tabanındaki tüm GSM numaraları, pazarlama listelerine girmeyi onaylayan, kampanya, tanıtım vb. Şeylerden haberdar olmak isteyen kişilere aittir.

ayni-anda-binlerce

Benzersiz hedefleme

Tanı, 10’dan fazla sektörden ve 70’ten fazla markanın izinli tüketici veri tabanıyla, Türkiye’de eşi benzeri olmayan hedefleme ve segmentasyon seçenekleri sunuyor.

sms-kisisellestirme

En güncel GSM datası

Tanı, her gün yapılan yüz binlerce alışverişe bağlı olarak kullanıcı veri tabanını güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

ucretsiz-ses-kaydi

Aynı anda binlerce çağrı

IVR teknolojileri sayesinde, aynı anda binlerce kişiye çağrı yoluyla kampanya, tanıtım, bilgilendirme yapabilirsiniz.

ayni-anda-binlerce

Tuşlama yetenekleri

Hedef kitlenizdeki arama yaptığınız kişiler, tuşlama yöntemiyle size geri bildirim verebilir, kampanyaya katılabilir, çağrı merkezine yönlendirilebilir.

sms-kisisellestirme

Hedefli anket

Hedef kitlenizdeki müşteri adaylarına, tuşlama yöntemiyle katılabilecekleri telefon anketleri gönderebilirsiniz.

Hedefli IVR Hedefleme Kriterleri

10 farklı sektör
Tanı, 10’dan fazla sektörde 70’ten fazla markaya hizmet veriyor ve bu markaların tüm müşterilerinin GSM numaralarını, pazarlama yapmak için onlarca farklı kriterde segmente ediyor.
Kullanıcıyı tanıyan sistem
Tanı, izinli GSM listelerini cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor.
Yeni müşteriler bulun
Hedefli IVR servisi ile, siz de birçok farklı kritere göre hedefleyebileceğiniz müşteri adaylarına doğrudan çağrı yoluyla ulaşabilir, yepyeni müşteri adayları kazanabilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

ford
arçelik
setur
opet
divan
avis

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir