Hedefli MMS - İzinli MMS Pazarlama - İletişim Makinesi

Hedefli MMS

Hedef kitlenize zengin içerikli mesajlarla ulaşın.

Ücretsiz Deneyin

Hedefli MMS ile, belirlediğiniz kriterlerdeki yeni müşteri adaylarına izinli, görsel mesajlar gönderin.

Hedefli MMS

İzinli pazarlama listeleriyle markanızı
büyütün

Tanıtım, kampanya, bilgilendirme vb. iletileri almayı kabul etmiş 9 Milyon GSM numarasından oluşan Tanı izinli pazarlama listeleriyle, markanızı yepyeni kitlelere tanıtabilirsiniz. İnternet ortamında bulacağınız gsm datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz telefon numara listesi, toplu SMS kişi listesi vb. izinsiz listelere gönderim yapmak hem yasaya aykırıdır, hem de güvenilir değildir.

TANI’yla Neler Yapabilirsiniz?

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli
pazarlama yapmanızı sağlar.

İzinli MMS Pazarlama

Tanı veri tabanında bulunan tüm GSM numaraları, sahiplerinin onaylarıyla pazarlama listelerine girerler. İzinli pazarlama listesindeki kişiler, tanıtım mesajlarına olumlu yanıt veren kişilerdir. İzinli GSM listeleri, her an güncellenir.

Güvenilir hedefleme

Tanı, yıllardır Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri veri tabanlarını oluşturuyor. 10’dan fazla sektörde hizmet veren iddialı markaların müşteri veri tabanlarından oluşturduğu kullanıcı listelerini, benzersiz bir şekilde segmente ediyor. Bu da kusursuz bir hedefleme sağlıyor.

Fark yaratan mesajlar

Görsel, ses, video, gif gibi zengin içerik seçenekleriyle MMS, tanıtım ve pazarlama yapmak için ideal bir iletişim aracı. MMS’in bir diğer avantajı ise, SMS gönderirken 140 olan karakter sınırının 1000 olması.

Gelecek bir maille,

hayatınız değişir...

Gelişmelerden haberdar olmak için formu doldurunuz!

Hedefli MMS
Hedefleme Kriterleri

On farklı sektör
10 farklı sektör

Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor.

Kullanıcı tanıyan sistem
Kullanıcıyı Tanıyan Sistem

Tanı, izinli veri tabanını cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor ve onlarca farklı kullanıcı datası havuzu çıkarıyor.

Örnek profiller
Örnek Profiller

Hedefli MMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, moda düşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, spor sever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

Tanı, Türkiye’de 70'ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli
veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

Ford
Arçelik
Setur
Opet
Divan
Avis

Benzer Servisler

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın , kârlı çıkın.

Bu buluşma
güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.