Hedefli MMS ile, belirlediğiniz kriterlerdeki yeni müşteri adaylarına izinli, görsel mesajlar gönderin.

İzinli pazarlama listeleriyle markanızı büyütün

Tanıtım, kampanya, bilgilendirme vb. Iletileri almayı kabul etmiş 9 Milyon GSM numarasından oluşan Tanı izinli pazarlama listeleriyle, markanızı yepyeni kitlelere tanıtabilirsiniz. İnternet ortamında bulacağınız gsm datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz telefon numara listesi, toplu SMS kişi listesi vb. izinsiz listelere gönderim yapmak hem yasaya aykırıdır, hem de güvenilir değildir.

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar


ucretsiz-ses-kaydi

İzinli MMS Pazarlama

Tanı veri tabanında bulunan tüm GSM numaraları, sahiplerinin onaylarıyla pazarlama listelerine girerler. İzinli pazarlama listesindeki kişiler, tanıtım mesajlarına olumlu yanıt veren kişilerdir. İzinli GSM listeleri, her an güncellenir.

ayni-anda-binlerce

Güvenilir hedefleme

Tanı, yıllardır Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri veri tabanlarını oluşturuyor. 10’dan fazla sektörde hizmet veren iddialı markaların müşteri veri tabanlarından oluşturduğu kullanıcı listelerini, benzersiz bir şekilde segmente ediyor. Bu da kusursuz bir hedefleme sağlıyor.

sms-kisisellestirme

Fark yaratan mesajlar

Görsel, ses, video, gif gibi zengin içerik seçenekleriyle MMS, tanıtım ve pazarlama yapmak için ideal bir iletişim aracı. MMS’in bir diğer avantajı ise, SMS gönderirken 140 olan karakter sınırının 1000 olması.

Hedefli MMS Hedefleme Kriterleri

10 farklı sektör
Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor.
Kullanıcıyı tanıyan sistem
Tanı, izinli veri tabanını cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor ve onlarca farklı kullanıcı datası havuzu çıkarıyor.
Örnek profiller
Hedefli MMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, modadüşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, sporsever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

ford
arçelik
setur
opet
divan
avis

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir