Tanı izinli veri tabanında bulunan milyonlarca tüketiciye, direkt posta yoluyla ulaşın!

En etkili tanıtım yolu: İzinli pazarlama

Tanı’nın hedefli posta gönderimi yaptığı adresler ve kişiler, daha önceden tanıtım ve kampanyalar hakkında bilgilendirme almayı kabul etmiş kişilerdir. Bu sayede yaptığınız pazarlama çalışmalarından yüksek etki alırsınız.

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar


ucretsiz-ses-kaydi

Güvenilir veri tabanı

Tanı, yıllardır Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri veri tabanlarını oluşturuyor. 10’dan fazla sektörde hizmet veren iddialı markaların müşteri veri tabanlarından oluşturduğu kullanıcı listelerini, benzersiz bir şekilde segmente ediyor. Bu da kusursuz bir hedefleme sağlıyor.

ayni-anda-binlerce

Hedefli ürün tanıtımı

Hedefli posta servisi, özellikle markaların yeni çıkan ürünlerini, belirli profillerdeki kişilere göndermek için kullandıkları bir servis. Unutmayın, en iyi pazarlama yolu, ağızdan ağıza ürün tanıtımıyla olur. Yeni ürünlerinizin promosyonu için, ürünlerinizi beğenecek kişilere göndermek harika bir yol.

sms-kisisellestirme

Etkinlik davetiyeleri gönderin

Tanı’nın üstün hedefleme yetenekleriyle, belirli bir mahalledeki belirli bir gelir seviyesindeki kişilere direkt postalama yapabilirsiniz. Hedefli postalama ile, etkinlik davetleri, organizasyonlar, tanıtım günleri davetleri için istediğiniz profillerde katılımcılara ulaşabilirsiniz.

Hedefli Postalama Hedefleme Kriterleri

10 farklı sektör
Tanı, 10’dan fazla sektörde 70’ten fazla markaya hizmet veriyor ve bu markaların tüm müşterilerinin adreslerini onlarca farklı kriterde segmente ediyor.
Kullanıcıyı tanıyan sistem
Tanı, izinli pazarlama listelerini cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor.
Yeni müşterilere ulaşın
Hedefli posta servisi ile, siz de birçok farklı kritere göre hedefleyebileceğiniz kişilere doğrudan posta yoluyla ulaşabilir, yeni müşteri adayları kazanabilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

ford
arçelik
setur
opet
divan
avis

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir