Hedefli Posta - İzinli Pazarlama ile Hedefli Posta - İletişim Makinesi

Hedefli Posta

Tanıtım kampanyalarınız adrese teslim!

Ücretsiz Deneyin

Tanı izinli veri tabanında bulunan milyonlarca tüketiciye, direkt posta yoluyla ulaşın!

Hedefli Posta

En etkili tanıtım yolu: İzinli pazarlama

Tanı’nın hedefli posta gönderimi yaptığı adresler ve kişiler, daha önceden tanıtım ve kampanyalar hakkında bilgilendirme almayı kabul etmiş kişilerdir. Bu sayede yaptığınız pazarlama çalışmalarından yüksek etki alırsınız.

TANI’yla Neler Yapabilirsiniz?

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli
pazarlama yapmanızı sağlar.

Güvenilir Veri Tabanı

Tanı, yıllardır Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri veri tabanlarını oluşturuyor. 10’dan fazla sektörde hizmet veren iddialı markaların müşteri veri tabanlarından oluşturduğu kullanıcı listelerini, benzersiz bir şekilde segmente ediyor. Bu da kusursuz bir hedefleme sağlıyor.

Hedefli Ürün Tanıtımı

Hedefli posta servisi, özellikle markaların yeni çıkan ürünlerini, belirli profillerdeki kişilere göndermek için kullandıkları bir servis. Unutmayın, en iyi pazarlama yolu, ağızdan ağıza ürün tanıtımıyla olur. Yeni ürünlerinizin promosyonu için, ürünlerinizi beğenecek kişilere göndermek harika bir yol.

Etkinlik Davetiyeleri Gönderin

Tanı’nın üstün hedefleme yetenekleriyle, belirli bir mahalledeki belirli bir gelir seviyesindeki kişilere direkt postalama yapabilirsiniz. Hedefli postalama ile, etkinlik davetleri, organizasyonlar, tanıtım günleri davetleri için istediğiniz profillerde katılımcılara ulaşabilirsiniz.

Gelecek bir maille,

hayatınız değişir...

Gelişmelerden haberdar olmak için formu doldurunuz!

Hedefli Postalama
Hedefleme Kriterleri

On farklı sektör
10 farklı sektör

Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor.

Kullanıcı tanıyan sistem
Kullanıcıyı Tanıyan Sistem

Tanı, izinli veri tabanını cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor ve onlarca farklı kullanıcı datası havuzu çıkarıyor.

Örnek profiller
Örnek Profiller

Hedefli MMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, moda düşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, spor sever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70'ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli
veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

Ford
Arçelik
Setur
Opet
Divan
Avis

Benzer Servisler

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın , kârlı çıkın.

Bu buluşma
güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.