Tanı’nın güvenilir ve izinli veritabanıyla, belirlediğiniz kitlelere hedefli SMS ile ulaşın.

İzinli pazarlama listeleriyle yeni müşteriler kazanın

İzinli pazarlama listeleri, sadece kendilerine ileti gönderilmesini onaylamış kişilerden oluşan kişi listeleridir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, gsm datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz telefon numara listesi, toplu SMS kişi listesi vb. izinsiz listelere gönderim yapmak hem yasaya aykırıdır, hem de güvenilir değildir.

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar


ucretsiz-ses-kaydi

İzinli pazarlama

Tanı’nın sunduğu tüm veriler, izinli tüketici verileridir. Tanı veri tabanında bulunan tüm kullanıcılar, izin metnini onaylayarak sisteme girerler.

ayni-anda-binlerce

Tanı veri tabanı

Tanı, Türkiye’nin en büyük ve ayrıntılı veri tabanı olan Paro Veri Tabanını kullanıyor. Bu sayede benzersiz hedefleme seçenekleri sunuyor.

sms-kisisellestirme

Güncel Veri

Tanı verileri, kullanıcıların her gün yapılan alışverişler sonucu güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

Hedefli SMS Hedefleme Kriterleri

10 farklı sektör
Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor.
Kullanıcıyı tanıyan sistem
Tanı, izinli veri tabanını cinsiyet, çocuk sahipliği, araç sahipliği, lüks araç sahipliği, yaş, lokasyon, gelir, medeni durum, meslek, eğitim gibi kriterlere göre gruplandırıyor ve onlarca farklı kullanıcı datası havuzu çıkarıyor.
Örnek profiller
Hedefli SMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, modadüşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, sporsever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Markaları

Tanı, Türkiye’de 70ten fazla markayla çalışıyor. İşte Tanı’nın izinli veri tabanını oluşturan markalardan bazıları:

ford
arçelik
setur
opet
divan
avis

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir