Hermes İletişim Girişimleri

Ana Sayfa/Hermes İletişim Girişimleri

Evapart ile neler yapabilirsiniz?
Evapart, Akyaka’yı derinlemesine keşfetmek isteyenler için oluşturulan bir tatil planlayıcı. Diğer tatil ve rezervasyon sitelerinin aksine, Evapart sadece otel rezervasyonu seçeneği sunmuyor. Çünkü kimse tatilini otel odasında oturarak geçirmez. Devamını okuyun.

Akyaka’ya Gitmek için 7 harika neden!
Muğla’nın son yıllardaki en popüler tatil noktası Akyaka, eşsiz doğası ve tarihi şehir merkeziyle her geçen yıl daha çok yerli ve yabancı turistinin akınına uğruyor. 
Gökova Körfezi’ne kurulu bu küçük köyün nasıl birden bu kadar popüler bir yer olduğunu anlamak için Akyaka’yı görmek yeterli. Devamını okuyun.

en-iyi-akyaka-otelleri

Akyaka’daki en iyi 10 otel
Akyaka’daki birçok ev ve konak, turistlerin bölgeye olan talebi sayesinde otel ve apart olarak işletiliyor. Bu yüzden Akyaka’da çok büyük oteller yok. Bunun yerine bir ev ortamını bulabileceğiniz küçük ve sıcak otel ve apartlar var. İşte Akyaka tatili için 10 tane Akyaka oteli. Devamını Okuyun.

 

akyaka-etkinlik

Akyaka ve çevresinde gidilebilecek harika mekanlar
Akyaka, özellikle bahar ve yaz aylarında gelen turistler beraber küçük şehrin birbirinden farklı mekanları da sezonu açıyor. Akyaka’da artık birer kült haline gelmiş ya da henüz büyük kitleler tarafından keşfedilmemiş birçok mekan var. Devamını okuyun.

Tüm www.evapart.com yazıları için tıklayınız.

Yapay zekalı CRM yazılımları 2021’e kadar 800.000 yeni iş imkanı yaratacak
Accenture’un 2017 Teknoloji Vizyonu Raporu’na göre, Yapay Zeka, müşteri deneyimine yön verecek ana etmen haline gelecek. Bu durumun yol açacağı şeyleri şu anda hayal etmek bize zor olsa da, Yapay Zeka, ürünlere… Devamını okuyun