Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

İçerik Stratejisi

İçerik stratejisi yaklaşımına göre ve tasarımın doğası gereği, kötü bir içerik için iyi bir kullanıcı deneyimi tasarlamak olanaksızdır. İyi ve doğru bir kullanıcı deneyimi tasarlayabilmek için işe yarar, kullanılabilir ve ilgi çekici içerik olmazsa olmazımızdır. İçerik stratejisi ile, işe yarar ve kullanılabilir içeriklerin yaratılmasını, teslim edilmesini ve yönetimini planlarız. Bu plan kapsamındada Ana strateji, materyal, yapı, iş akışı ve yönetim bizim için çok önemlidir.

Yayın Yönetimi

Yayın yönetimi, istenilen sonucun daha keskin ve net bir şekilde ulaşılmasını sağlayan en önemli unsurdur. Hangi mecraların sizin kitlenize hitap edeceği bir başka tabirle, markanızın nasıl müşterilerinize doğrudan ve etkili bir biçimde ulaşacağını işte yayın yönetimi ile çözmüş oluruz. İyi oluşturulmuş ve kurgulanmış bir yayın yönetimi planlaması sizi diğer markalardan bir adım öne çıkaracaktır.

Sosyal İçerik

Sosyal medya üzerinde doğrudan hedef kitlesini etkileyecek biçimde birbirleriyle ilgili cümle ve görsellerin, nicelik ve nitelik bakımından belirli bir konu çerçevesinde dikkat çekici biçimde bir araya getirip, bir bütün halinde medya araçları üzerinden sunarız.

Yaratıcı Konsept

Soyut ve genel tasarımı yaratıcı bir yaklaşımla ele alırız ve sonucunda piyasanın üzerinde, akılda kalıcı, seçkin ve seçilebilir bir yaratıcı konsepti oluşturur. Unutmayalım ki tüm kampanyanın temelinde yatan en önemli unsur yaratıcı konsept öğesidir. Yaratıcı konsept ne kadar iyi olursa kampanyanın etkenliği o kadar artar.

2D ve 3D Animasyon Tasarımları

Kurumunuzu yansıtacak yaratıcı ve özgün reklamları yada konseptleri iş ortaklarınıza yada müşterilerinize göstermek isteyebilirsiniz. İşte tam burada, 2D/3D görselleştirme tekniklerini yaratıcı fikirlerimizle bir araya getiriyor, hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraf ve Tanıtım Filmleri

Firmanıza hitap eden ve sizi en iyi yansıtacak yaratıcı, kaliteli ve belirli konsept çerçevesinde çekilmiş fotoğraf ve tanıtım fimleri ile firmanızı sosyal ve klasik medya araçlarında etkin bir şekilde ön plana çıkarabiliriz. Böylelikle firmanızın bilinirliliğine katkıda bulunmuş olacağız.


Post Prodüksiyon

Yapım sonrası, sinema, televizyon ve video alanlarında yapım süreci ile yapıtın kullanıma sunulması arasında yer alan dönemdir. Kurgu, seslendirme, birleştirme, yazılama, basım, çoğaltım gibi işleri yaparız. Ses efekti oluşturma, kaydedilen sesi efektlendirme, insan ve çevre seslerini sonradan stüdyo ortamında kaydetme, ses görüntü senkronizasyonu vb. gibi işlemlerde profesyonellikle oluşturulur.

CGI

CGI, Computer generated imagery yani Bilgisayar üretimli imgeleme deniliyor. Green Screen yani yeşil ekran adını almış olan sistemin daha gelişmiş halidir. Genel olarak kısaca açıklamak gerekirse bilgisayar ile yaratılmış görüntü diyebiliriz. Bu teknolojinin filmlere sağladığı katkı çok büyük. İletişim makinesi olarak sizin için oluşturulmuş harika film(kısa film, reklam filmi, konsept modelleme vb.) çeşitlerine ne dersiniz ?

Powered by hermes-logo