Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Inbound IVR

Müşterilerinize 7/24 self servis hizmetler sunun.

Müşterileriniz, telefonda yetkiliye ulaşmak için onlarca dakika beklemesin; telefon tuşları aracılığıyla tüm işlerini hızlı ve sorunsuz çözsün.

Faydalı Bilgiler

İletişim hizmetlerine dair size çok şey katacak bilgilere bir göz atın.

IVR ile neler yapabilirsiniz?

Otomatikleştirilmiş Çağrı Yönlendirme
Otomatikleştirilmiş Çağrı Yönlendirme
Müşteri temsilcisine ihtiyaç duyulan günler bitiyor. IVR sistemi, arayanların tuşlama yöntemiyle neye ihtiyaç duyduklarını anlayarak ihtiyaçları karşılar; müşteri temsilcisine ulaşması gereken çağrıları ilgili kişiye aktarır.
Telefondan Anket
Telefondan Anket
IVR teknolojileri, telefondan aynı anda binlerce kişiye tuşlama yöntemiyle anket yapabilmenizi sağlar. Aynı şekilde hattınıza gelen çağrıları da telefon anketleriyle karşılayabilirsiniz.
Yüksek Hacimli Aramalar
Yüksek Hacimli Aramalar
Rutin çağrılarınızı ya da yüksek hacimli çağrıları otomatikleştirerek maliyetlerini düşürmenizi sağlar. Bu, müşteri temsilcilerinizin zaman ve enerjilerini daha değerli etkileşimlere odaklamalarını sağlar.
Özelleştirilmiş IVR Çözümleri
Özelleştirilmiş IVR Çözümleri
İş ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmek için, API’larımızı kullanarak baştan sonra kendi uygulamalarınızı geliştirebilirsiniz.

IVR Sistemleri En İyi Kullanım Örnekleri & Faydaları

IVR Nedir?

Açılımı Interactive Voice Response (Etkileşimli Sesli Yanıt) olan IVR, tam otomatik bir telefon ve çağrı sistemi. IVR, şirketinize gelen tüm çağrıları insan gücüne ihtiyaç duymadan karşılayıp gerekli birimlere yönlendiriyor. Ya da yapılması gereken binlerce çağrıyı bir anda otomatik olarak yapabiliyor.

IVR temel olarak iki ana kola ayrılıyor: Gelen çağrılar için Inbound IVR ve dışa yapılan çağrılar için Outbound IVR.

IVR ile neler yapılıyor?

IVR ile, şirketinize gelen aramaları ve gün içinde yapılan yüksek hacimli aramaları neredeyse tamamen otomatik hâle getirmeniz mümkün. Inbound IVR teknolojisi ile şirketinize gelen tüm aramalar, önceden hazırladığınız sesli yönergeler tarafından, iş gücüne ihtiyaç duymaksızın karşılanır. Outbound IVR teknolosiyle de, çalışanlarınızın tek tek yaptıkları çağrıları, aynı anda binlerce numaraya yapabilirsiniz.

IVR, Günümüzde birçok farklı şirket tarafından, farklı şekillerde kullanılıyor. IVR’ın kontrol sistemi tuşlamaya dayalı olduğu için, birçok konu da tuşlama ile, müşteri temsilcisine hiç gerek kalmadan sistem tarafından çözülebiliyor. IVR’ın farklı kullanım alanları hakkındaki yazımızı okumak için tıklayın.

IVR ile neler yapılıyor?
Taksi
Taksi
Bir taksi şirketi, Inbound IVR sistemine geçerek müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemiş. Gelen aramaların kaydını tutan şirket, gün içindeki arama trafiğini, hangi bölgelerin daha çok taksi kullandığını kaydederek işlerini buna göre düzenlemiş.
İş Bulma Şirketi
İş Bulma Şirketi
Hindistanlı bir iş bulma şirketi, iş arayanlar ve iş verenleri buluşturuyor. Bunun için kullandıkları sistem çok basit. İş arayan kişi, şirkete bir cevapsız çağrı bırakıyor, çağrı merkezi uygun zamanda bu kişiye gerekli dönüşü sağlıyor. Bilgileri alınan kişi, daha sonra uygun işverenle eşleştiriliyor.
Restoran
Restoran
Çok fazla rezervasyon alan büyük bir restoran, gelen aramaları karşılayamaz hale geldiğinde, daha fazla telefon hattı açmak yerine IVR’a geçiş yaptı. Böylece gelen aramalara yanıt verilemese bile sonradan aramayla dönüş yapılabildi. Ayrıca cevapsız çağrıları SMS API’sine bağlayarak, müşteriye geri dönüleceğini bildiren bir SMS de otomatik olarak gönderiliyor.
Anket Çağrıları
Anket Çağrıları
İş süreçlerinizi iyileştirmek için, yeni bir ürün hakkında bilgi ve talep toplamak için, müşteri tercihlerini öğrenmek için, zayıf yönlerinizi görmek için, yapılan pazarlama faaliyetlerinin başarısını ölçmek için, müşteri sadakatini sağlamak vs. için çağrı yapıp çok kıymetli verilere ulaşabilirsiniz. Bunun için onlarca personele ihtiyacınız yok. Sadece CTI ve IVR sistemler sayesinde çok daha uygun maliyetlerle çok daha sağlıklı raporlar elde edecek şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
E-Ticaret
E-Ticaret
E-ticaret sitelerindeki en çok karşılaşılan sorunlardan birisi stok durumu takibi. Her zaman sitede görünen ve depoda olan birbiriyle uyuşmayabiliyor. Bazı eticaret siteleri bunu müşterilerine otomatik “sipariş ettiğiniz ürün şuanda stoklarda yok” çağrısıyla bildiriyor. IVR şablonunun içine eklenen tuşlamayla sipariş iptali gerçekleştirilebiliyor.
Turizm Şirketi
Turizm Şirketi
Günde 2500 bilet iptali çağrısı alan otobüsle seyahat firması Redbus, bunu karşılayamaz hale gelince, IVR sistemiyle kullanıcıların bilet numaralarını girerek bilet iptali yapmasını sağladı.

IVR Tasarım Aracı

IVR şablonlarını sürükle bırak yöntemiyle oluşturabilirsiniz. Ya da uzman ekibimizden en ideal IVR şablonu konusunda ücretsiz destek alabilirsiniz.

IVR Tasarım Aracı

IVR teknolojileri ile neler yapılıyor?

IVR teknolojileri, günümüzde ortaya çıkış amacından çok daha fazlasını verebilen bir teknolojiye dönüştü.IVR temel olarak iki ana kola ayrılıyor: Gelen çağrılar için Inbound IVR ve dışa yapılan çağrılar için Outbound IVR.

IVR API

IVR API kullanarak, yazılım veya web uygulamalarınıza IVR’i kolaylıkla entegre edebilirsiniz

Fiyatlar
TEMEL PAKET

₺777.00

Aynı Anda 1 Çağrı Karşılama

1.200 Adet Çağrı Karşılama

GİRİŞ PAKET

₺1785.00

Aynı Anda 2 Çağrı Karşılama

12.000 Adet Çağrı Karşılama

ORTA PAKET

₺3789.00

Aynı Anda 5 Çağrı Karşılama

24.000 Adet Çağrı Karşılama

BÜYÜK PAKET

₺7929.00

Aynı Anda 10 Çağrı Karşılama

60.000 Adet Çağrı Karşılama

Çağrı Transferi Sabit PSTN için; 30 saniyesi 0,075 TL olarak ücretlendirilir.

Çağrı Transferi IP Santral için; 30 saniyesi 0,015 TL olarak ücretlendirilir.

Aylık dakika aşımı olması durumunda bir sonraki ayın dakikaları devreye girer.

Tüm görüşme kaydı istendiğinde 60 saniyesi 0,015 TL olarak ücretlendirilir.

Çağrı içi ses kaydı için 60 saniyesi 0,015 TL olarak ücretlendirilir.

Tüm görüşme kaydı ve çağrı içi ses kaydı özellikleri bir arada kullanıldığında 60 saniyesi 0,030 TL olarak ücretlendirilir.

Bize Ulaşın


Benzer Servisler

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Powered by hermes-logo