İnternet Faks (Toplu Faks)

Home/İnternet Faks (Toplu Faks)

İnternet Faks(Toplu Faks)

İnternet Faks nedir?

İnternet faks, internet olan her yerden toplu olarak faks gönderip almanızı sağlayan web tabanlı bir servistir. Özellikle geleneksel toplu faks gönderimlerinin yarattığı iş yükünü azaltarak, tek tuşla istediğiniz sayıda faks gönderimini otomatik olarak gerçekleştirmenizi sağlar. İnternet üzerinden fakslarınızı kolayca takip edebilir ve gönderim işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten faks çekmek, mail göndermek kadar kolay!

Her yerden erişebilirsiniz.

İnternet Faks Servisi herhangi bir kurulum gerektirmediği için, internet bağlantısı olan her yerden İletişim Makinesi arayüzü aracılığıyla online faks servisini kullanabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

internetten faks çekmek

Ön Ödemeli Fiyat Tablosu

1.333 Adet Faks

100TL
 • Birim Fiyat: 0,075 TL

6.666 Adet Faks

500TL
 • Birim Fiyat: 0,075 TL

13.333 Adet Faks

1000TL
 • Birim Fiyat: 0,075 TL

66.666 Adet Faks

5000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL

133.333 Adet Faks

10000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL

333.333 Adet Faks

25000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL

666.666 Adet Faks

50000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL
*Önemli
 • Ücretlendirme periyotu 60 saniyedir.
 • Gönderim süresi bir dakikaya(60 sn) kadar olan faks sayfası bir sayfa olarak ücretlendirilir, Bir dakikadan fazla ise her 6 saniye için birim fiyatın 1/10’u ek ücret alınır.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tüm paketler ön ödemelidir.
 • İnternet Faks paketleri ile birim fiyatı 0,025 TL ‘den Metin Seslendirme servisi kullanılabilir.
 • İnternet Faks paketlerinden aldığınız pakete göre değişiklik gösteren birim fiyattan Sesli Mesaj gönderimi yapılabilir.
 • İnternet Faks paketlerinden aldığınız pakete göre değişiklik gösteren birim fiyattan Outbound IVR gönderimi yapılabilir.

Yurt Dışı Fiyatlandırma

Ülkelere göre fiyatlandırma seçenekleri aşağıda yer almaktadır. (Ülkeleri görmek için artı işaretine (+) tıklayınız.)

ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Bulgaristan, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovenya, Slovak Cumhuriyeti, Yunanistan.

Andorra, Arnavutluk, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Cezayir, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Hırvatistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Malta, Makedonya, Monako, Moldova, Nijerya, Özbekistan, Romanya, Sırbistan, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tunus, Türkmenistan, Umman, Ukrayna, Ürdün

Bahreyn, Beyaz Rusya, Brezilya, Cebelitarık, Endonezya, Fas, Filipinler, Filistin, Hindistan, Katar, Kuveyt, Libya, Lihtenştayn, Lübnan, Mısır, Pakistan, San Marino, Suriye, Şili, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Yemen

Afganistan, Amerikan Samoa, Angola, Anguila, Antigua, Arjantin, Aruba, Asensiyon, Bahama, Bangladeş, Barbados, Batı Samda, Belize, Benin, Bermuda, Bolivya, Botsvana, Bruney, Burkina Faso, Burma, Burundi, Butan, Cibuti, Çad, Diego Garsiya, Dominik, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Ekvator Ginesi, El Salvador, Eritre, Ermenistan, Etiyopya,Falkland Adaları, Farde Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fransız Guyanası, Fransız Kolonezyası, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau, Grenada, Grönland, Guadelup, Guam, Güney Kıbrıs, Haiti, Hollanda Antilleri, Honduras, Irak, İngiliz Virgin adalarıi Jamaika, Kamboçya, Kamerun, Kap Verd, Kayman Adaları, Kenya, Kıribati, Kolombiya, Komor Adaları, Kongo Cumhuriyeti, Kosta Rika, Kuk Adası, Kuzey Kore, Küba, Lao Demokratik Halk Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Madagaskar, Makao, Malavi, Mali, Marian Adaları, Marşal Adaları, Martinik, Mayotte Adaları, Meksika, Mikronezya, Moğolistan, Monserrat, Moris Adaları, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nauru Adası, Nepal, Nikaragua, Niue Adaları, Norfolk Adaları, Panama, Papua Yeni Gine, Paraguay, Peru, Reunyon, Ruanda, Sao Tome – Principe, Senegal, Senşel Adaları, Sierra Leone, Solomon Adaları, Somali, St Helena, St Kittis&Nevis, St Lucia, St Piyer&Mikelon, St Vincent&Grenada, Sudan, Surinam, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tonga, Trinidad&Tobago, Tuvalu, Türk&Kaikos Adaları, Uganda, Uruguay, Vallis Futuna Adaları, Venezuela, Vietnam, Yeni Hibritler, Yeni Kaledonya, Yeni Zelanda, Zambiya, Zimbabve

faks hala gönderiliyor mu
 • Donanım ihtiyacı yok

  Standart faks cihazları, sunucu, faks donanımı, toner, kağıt gibi birçok masraf yaratmaktadırlar. Ek olarak da bu donanımı kontrol edip bakımını yapacak bir iş gücüne ihtiyaç vardır. Yani hem iş gücü, hem de teknik donanım için bir yatırım yapılması zorunludur. Online faks sisteminde ihtiyacınız olan tek donanım internet bağlantısıdır.

 • Kullanımı Kolay Arayüz

  Servisimiz herhangi bir kurulum gerektirmediği için, internet bağlantısı olan her yerden İletişim Makinesi arayüzü aracılığıyla online faks servisini kullanabilir, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Entegrasyon

  Faks servisini şirket içi yazılımlarınıza kolaylıkla entegre ederek, sisteminiz ile birlikte çalıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için Api sekmesine göz atın.

 • Raporlama

  Faks numarası, gönderim tarihi, kimden geldiği ve etiket kriterleriyle listeleme ve arama yapabilir gönderimin başarılı/başarısız olduğu ile ilgili bilgilere anında erişebilirsiniz.

 • Teknik Destek

  Faks gönderim ve alım işlemleriniz ile ilgili tüm sorularınız için donanımlı teknik ekibimize telefon, canlı destek ve e-posta ile ulaşabilirsiniz.

İletişim Makinesi’nin sunduğu İnternet Faks servislerini kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan faks otomasyonu sistemlerini kullanabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

İnternet faks, internet olan her yerden toplu olarak faks gönderip almanızı sağlayan web tabanlı bir servistir.

Faks gönderdiğiniz kurum fakslarını internete yönlendirdiği takdirde fakslarınız iletilir.

Toplu faks sözleşmesi imzaladıktan sonra size verilen erişim bilgileri ile İletişim Makinesi arayüzünden gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Hayır, faturalandırılmaz ve ödeme alınmaz. Sadece iletilen başarılı mesajlarınız faturalandırılmaktadır.

Hayır, faks gönderim ücreti hariç herhangi bir ekstra ücret alınmaz.

Faks gönderimi yaptıktan sonra iletişim makinesi arayüzü üzerinden detaylı raporlamaya ulaşabilirsiniz.

doc, docx ve pdf dosyalarını otomatik olarak gönderebilirsiniz. Bunun haricinde metin dosyalarını sistemden dönüştürerek gönderebilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

İlgili Yazılar

tüm yazılar için tıklayınız.

Neden İletişim Makinesi?

 • İletişim Makinesinin tüm servisleri tek bir platformda kullanabileceğiniz; Kurulum gerektirmeyen, sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile her şey parmaklarınızın ucunda.
 • İletişim Makinesi’nin güler yüzlü ve ilgili müşteri destek ekibine mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşabilir ihtiyacınız olan çözümler ve ürünlerimiz konusunda canlı destek alabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’ni kullanarak yüz binlerce kişiye eş zamanlı olarak tek tıkla gönderim yapabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi ile kullanmış olduğunuz tüm servislerin raporlarını gerçek zamanlı olarak tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’nin akıllı yetenekleri sayesinde kullandığınız servisleri kolayca kişiselleştirebilir, konumlandırabilir ve etkileşimli hale getirebilirsiniz.

Hep birlikte büyük bir aileyiz

hermes

Hermes İletişim

İletişim Makinesi, Hermes İletişim ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri ‘nin tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda bulabileceğiniz hepsi bir arada servisi olarak hizmet vermektedir.

vas

V.A.S Telekom

Sesli Mesaj, inbound IVR, outbound IVR ve Faks hizmetleri V.A.S Telekominasyon güvencesi ile sunulmaktadır. V.A.S. Telekomünikasyon Bilişim Hizmetleri, BTK nın yetkilendirilmiş işletmeler listesinde 25.08.2011 tarihi itibariyle yer alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

turkcell

Turkcell Gold İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Turkcell Gold İş Ortağı olarak, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ad ve hesabına verilmektedir.

türk telekom kurumsal toplu sms

Türk Telekom İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Türk Telekom iş ortağı olarak, Türk Telekom İletişim Hizmetleri ad ve hesabına verilmektedir.

Vodafone toplu SMS

Vodafone İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Vodafone İş Ortağı olarak, Vodafone Telekomunikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

iso

ISO 27001 Güvencesi

Firmamız ISO 27001 güvencesi ile uluslararası standartlara uygun bilgi güvenliğini sağlamaktadır.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!