İnternet Faks (Toplu Faks)

Ana Sayfa/İnternet Faks (Toplu Faks)

İnternetten faks

 

İnternete erişebildiğiniz her yerden faks gönderin ve alın.

Kullanmaya Başlayın

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım.


TÜRKİYE’DE

15.000+

MÜŞTERİ

İnternet Faks nasıl çalışır?

Kişi listenizi yükleyin.

Kişi listenizi Excel ya da metin(.txt) formatında İletişim Makinesi platformuna yükleyin. Ya da listenizi bize gönderin, size yardımcı olalım.

Faks dokümanınızı yükleyin.

Uygun formattaki faks belgelerinizi İletişim Makinesi platformuna yükleyin. Yüklediğiniz belgeleri daha sonra da istediğiniz şekillerde kullanabilirsiniz.

Gönderim yapın.

Faks belgelerinizi, istediğiniz kişi ve kişi listelerine, tek tuşla gönderin. İletişim Makinesi platformu üzerinden aynı anda binlerce kişiye internetten faks gönderebilirsiniz.

Gönderiminizi raporlayın.

Toplu faks gönderiminizin kimlere ulaştığını, daha sonra rapor olarak inceleyip online faks gönderiminizin başarısını ölçebilirsiniz.

Referanslarımız

İnternetten Faks Gönderme

Özellikle geleneksel toplu faks gönderimlerinin yarattığı iş yükünü azaltarak, tek tuşla istediğiniz sayıda faks gönderimini otomatik olarak gerçekleştirmenizi sağlar. İnternet üzerinden fakslarınızı kolayca takip edebilir ve gönderim işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten faks çekmek, mail göndermek kadar kolay!

İnternetten Faks Alma

Ofisinize gelen faksları, faks makinesine ihtiyaç duymadan İletişim Makinesi panelinde online olarak görmenizi sağlar. Gelen faksları istediğiniz mail adreslerine yönlendirebilir ve çıktı olarak alabilirsiniz. İnternetten gelen faks, tüm faks yazışmalarınızı arşivleyebilmenizi ve kolayca tarayabilmenizi sağladığı için geleneksel faksa oranla çok daha düşük maliyetli ve kullanıcı dostudur.

HEMEN KULLANIN
HEMEN KULLANIN

Toplu Faks Ön Ödemeli Fiyat Tablosu

1.333 Adet Faks

100TL
 • Birim Fiyat: 0,075 TL

6.666 Adet Faks

500TL
 • Birim Fiyat: 0,075 TL

13.333 Adet Faks

1000TL
 • Birim Fiyat: 0,075 TL

66.666 Adet Faks

5000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL

133.333 Adet Faks

10000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL

333.333 Adet Faks

25000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL

666.666 Adet Faks

50000TL
 • Birim Fiyat 0,075 TL

*Önemli

 • Ücretlendirme periyotu 60 saniyedir.
 • Gönderim süresi bir dakikaya(60 sn) kadar olan faks sayfası bir sayfa olarak ücretlendirilir, Bir dakikadan fazla ise her 6 saniye için birim fiyatın 1/10’u ek ücret alınır.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tüm paketler ön ödemelidir.
 • İnternet Faks paketleri ile birim fiyatı 0,025 TL ‘den Metin Seslendirme servisi kullanılabilir.
 • İnternet Faks paketlerinden aldığınız pakete göre değişiklik gösteren birim fiyattan Sesli Mesaj gönderimi yapılabilir.
 • İnternet Faks paketlerinden aldığınız pakete göre değişiklik gösteren birim fiyattan Outbound IVR gönderimi yapılabilir.

ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Bulgaristan, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Japonya, Kanada, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Singapur, Slovenya, Slovak Cumhuriyeti, Yunanistan.

Andorra, Arnavutluk, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Cezayir, Güney Afrika Cumhuriyeti, Gürcistan, Hırvatistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Letonya, Litvanya, Malta, Makedonya, Monako, Moldova, Nijerya, Özbekistan, Romanya, Sırbistan, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tunus, Türkmenistan, Umman, Ukrayna, Ürdün

Bahreyn, Beyaz Rusya, Brezilya, Cebelitarık, Endonezya, Fas, Filipinler, Filistin, Hindistan, Katar, Kuveyt, Libya, Lihtenştayn, Lübnan, Mısır, Pakistan, San Marino, Suriye, Şili, Tacikistan, Tayland, Tayvan, Yemen

Afganistan, Amerikan Samoa, Angola, Anguila, Antigua, Arjantin, Aruba, Asensiyon, Bahama, Bangladeş, Barbados, Batı Samda, Belize, Benin, Bermuda, Bolivya, Botsvana, Bruney, Burkina Faso, Burma, Burundi, Butan, Cibuti, Çad, Diego Garsiya, Dominik, Dominik Cumhuriyeti, Ekvator, Ekvator Ginesi, El Salvador, Eritre, Ermenistan, Etiyopya,Falkland Adaları, Farde Adaları, Fiji, Fildişi Sahili, Fransız Guyanası, Fransız Kolonezyası, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Gine Bissau, Grenada, Grönland, Guadelup, Guam, Güney Kıbrıs, Haiti, Hollanda Antilleri, Honduras, Irak, İngiliz Virgin adalarıi Jamaika, Kamboçya, Kamerun, Kap Verd, Kayman Adaları, Kenya, Kıribati, Kolombiya, Komor Adaları, Kongo Cumhuriyeti, Kosta Rika, Kuk Adası, Kuzey Kore, Küba, Lao Demokratik Halk Cumhuriyeti, Lesotho, Liberya, Madagaskar, Makao, Malavi, Mali, Marian Adaları, Marşal Adaları, Martinik, Mayotte Adaları, Meksika, Mikronezya, Moğolistan, Monserrat, Moris Adaları, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nauru Adası, Nepal, Nikaragua, Niue Adaları, Norfolk Adaları, Panama, Papua Yeni Gine, Paraguay, Peru, Reunyon, Ruanda, Sao Tome – Principe, Senegal, Senşel Adaları, Sierra Leone, Solomon Adaları, Somali, St Helena, St Kittis&Nevis, St Lucia, St Piyer&Mikelon, St Vincent&Grenada, Sudan, Surinam, Svaziland, Tanzanya, Togo, Tonga, Trinidad&Tobago, Tuvalu, Türk&Kaikos Adaları, Uganda, Uruguay, Vallis Futuna Adaları, Venezuela, Vietnam, Yeni Hibritler, Yeni Kaledonya, Yeni Zelanda, Zambiya, Zimbabve

Gelen Faks Ön Ödemeli Fiyat Tablosu

Aktivasyon ücreti

249TL

Kanal başına tahsis ücreti (Aylık)

29TL

Sınırsız arşivleme ve faks alma.

Aynı anda gelebilen faks sayısını artırmak için ek kanal tahsis edilecektir.

Ücretlendirme 1 yıllık, ön ödemeli olarak yapılacaktır.