Geleneksel faks makineleri ile birlikte gelen, hat, toner, kağıt, bakım maliyetlerini sıfırlayın. Online faks gönderin ve alın.

İnternetten Faks neden çok etkili?

İnternet faks, geleneksel faks makinelerinin aksine hiç kağıt kullanmadan çalışır. Bu nedenle faks göndermenin en çevreci yoludur.

İnternet faks, tamamen internet tabanlı olduğu için, bir faks hattına ihtiyaç duymaz.

İnternet faks, geleneksel faksa göre çok daha hesaplı olduğu için, büyük şirketler tüm faks işlemlerini internete taşıyor.

Neler Yapabilirsiniz?

online faks

Online fax

Fakslarınızı gönderip almak için artık faks cihazına ihtiyacınız yok! İnternete bağlı olan tüm cihazlarınız artık son teknolojik birer faks cihazı.

eposta kadar kolay

Email kadar kolay

İnternet faks servisi hiçbir donanım gerektirmez. İnternete bağlı tüm cihazlar üzerinden faks gönderip alabilirsiniz.

outlook faks

Faksları E-Postayla Alın

Email programınızı açın ve istediğiniz faks dokümanını istediğiniz numaraya tek tuşla gönderin. Şirketinize gelen tüm faksları gelen kutusunda görün.

sms rapor

Raporlama

Raporlama ekranında hangi faksınızın hangi numaralara ulaştığını görebilir ve raporlarınızı arşivleyebilirsiniz.

price

Ücretsiz Faks Numarası

İnternetten faks kullanmak için ekstra hat ücreti ödemezsiniz.

arşiv

Arşivleme

İletişim Makinesi Toplu Faks servisini kullandığınız süre boyunca, tüm gelen ve giden fakslarınız arşivlenir.

Toplu Faks En İyi Kullanım Örnekleri & Faydaları

 • Toplu Faks Gönderme Programı

  Toplu faks gönderimi, toplu mail gönderimi süreciyle neredeyse aynı. Toplu faks gönderimi yapmak için, faks dokümanınızı ve gönderim yapacağınız kişi listesini excel dosyası halinde sisteme yükleyip “Gönder”e basmanız yeterli.

  İnternetten faks göndermek için bir faks hattınızın olmasına bile gerek yok. İnternet faks’ı kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey, internet bağlantısı. İnternet faks, faks makinesi, telefon hattı, toner, kağıt gibi şeylere hiç ihtiyaç duymadan faks alıp göndermenizi sağlar.

  Fakslarınıza her yerden ulaşın

  İletişim Makinesi’nin tüm özelliklerini, internet bağlantısı olan her yerden kullanabilirsiniz. Yani, ofis içinden ve dışındayken toplu faks gönderimi yapabilir ve gelen fakslarınızı okuyabilirsiniz.


  İletişim Makinesi’nin tüm iletişim araçlarını bir arada sunduğu arayüzüne ister web’den ister tabletten, isterseniz telefonunuzdan erişebilirsiniz.

  responsive faks
 • İnternetten faks vs. geleneksel faks

  İnternet faksın tek avantajı faks makinesi, toner, kağıt gibi şeylere ihtiyaç duymaması değil. İnternet faks, bulut teknolojilerin tüm artılarından da faydalanan bir servis. İşte internetten faks göndermenin diğer avantajları:

  Aynı anda binlerce faks

  Toplu faks gönderme programlarının en önemli özelliği, tek tık ile binlerce numaraya faks gönderebilmesi. Yüzlerce numaraya tek tek faks göndermek için harcadığınız zamanı, saniyelere indirmeniz mümkün.


  Çevre dostudur

  İnternet faks, boşa kağıt ve toner kullanmadığı için, çevreye zararı da olabilecek en düşük seviyededir. Her faks için kağıt ve toner harcamamanız hem maliyet tasarrufu yapmanızı hem de çevre dostu olmanızı sağlar.


  Kişiye özel toplu faks

  Göndereceğiniz belgenin ad, soyad, TC. Kinlik Numarası, telefon numarası gibi alanları, sistem tarafından otomatik olarak kişiye özel bir şekilde doldurulabilir. Kişiselleştirme özelliği sayesinde, toplu faks gönderimlerinde çok büyük zaman ve emek tasarrufu sağlayabilirsiniz.


  Spam kutusuna düşmez

  Faksın en önemli artısı, kalabalık email kutuları içinde kaybolmaması.İnternetten gönderdiğiniz faks da, geleneksel faks gibi kesinlikle birileri tarafından kontrol edilir ve ulaşması gereken kişiye ulaşır.


 • Cep telefonundan faks gönderin
  telefondan faks

  İletişim Makinesi toplu faks servisini, ister bilgisayar, isterseniz tablet ya da cep telefonu üzerinden hiçbir ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Böylece internete bağlı olduğunuz her yerde, faks gönderip alabilirsiniz.

  Cep telefonundan faks göndermek ve almak konusunda ayrıntılı bilgiyi yazımızdan alabilirsiniz.

 • Mail’den Faks Gönderin

  E-posta programlarının faks gönderme ya da alma gibi bir özellikleri yok. Ancak bir faks servisi kullanıyorsanız, emailden fax göndermek ve almak mümkün olabiliyor. Email ile faks gönderme, email gönderme süreciyle tamamen aynı şekilde çalışıyor. Kullandığınız mail gönderme programı üzerinden, göndereceğiniz içeriği ekleyip, alıcı adresi olarak faks numarasını eklemeniz yeterli. Mail’den faks hakkındaki yazımızı okumak için tıklayın.

FAKS API

Faks API kullanarak, yazılım veya web uygulamalarınıza internet faksı kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

Faks API Dökümanları İnceleyin

Giden Faks (Faks Gönder)
0,075 TL 1 Sayfa
100 TL, 500 TL, 1.000 TL paketler şeklinde satın alabilirsiniz
Gelen Faks (Faks Al)
29,00 TL
Kanal başına tahsis ücreti (Aylık)

Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı aynı arayüzde kullanın, kârlı çıkın.

Benzer servisler

Bu buluşma güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir