Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Faks Pazarlama ile İşletmenizin Kârını Artırın

Faks Pazarlama ile İşletmenizin Kârını Artırın

Faks cihazı kelimesini duyduğunuzda insanların hala faks kullanıp kullanmadığı konusunda meraklandığınızı biliyoruz. Teknolojinin, akıllı telefonların ve sosyal medyanın hakim olduğu bu dünyada faks servisi halen dünyadaki birçok şirket tarafından kullanılan ve çokça gelir elde edilen bir pazarlama aracı. Tüm bunların yanı sıra kurumsal pazarlamada faks’ın 48 saatten daha kısa sürede sonuç veren kolay bir yöntem olduğu kanıtlanmış bir gerçek.

Bu yazımızda faks pazarlamanın işletmenize yararlarından bahsedeceğiz

  • Faks pazarlaması ile gönderimleriniz çok fazla görüntülenme yüzdesine sahip olur. Basılı reklamların müşterinin masasına ya da online faks ekranına direkt olarak düşmesi sebebi ile görmemezlikten gelmek neredeyse imkansız. Çoğu kişi gelen faksları atmadan ya da silmeden önce okur. Bu yüzden reklamınız ne kadar cazip olursa sonuç alma ihtimaliniz de o kadar çok olur.
  • Faks Pazarlaması, promosyonlar, duyurular, davetiyeler, broşürler, tanıtım afişleri, ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgiler ve markanızı tanıtmaya yönelik reklamlar gibi birçok konuda gönderim yapılabilen esnek bir yöntemdir.
  • Şirketler, faksın yeni müşteriler elde etmek için eski moda bir yöntem olduğunu düşünerek, faks pazarlama yerine sosyal medyaya odaklanmaya başladılar. Ancak Uzmanlar kurumsal pazarlama yapan (B2B çalışan) şirketler için faksı pazarlama aracı olarak kullanmanın rekabette ön plana çıkmakta etkili olduğunu söylüyorlar.
  • Herkesin spam Email’lerinden sıkıldığı bu günlerde Email ile birlikte özenilmiş ve dikkat çekici bir faks ile tüketicilere ulaşabilirisiniz.

Faks ile pazarlama, e-postalardan çok daha önce kullanılmaya başlanmıştır. Ancak yeni teknolojiler ile birlikte kullanımı büyük ölçüde azalmıştır. Şirketinizin tanıtımını yapmanın en karlı yollarından birisi olması ve muhtemelen rakiplerinizin az kullandığı bu yöntem hafife alınmamalıdır.

Günümüzde faks cihazları kullanımı akıllı faks ile hızla yer değiştiriyor. Online faks ile tüm dilediğiniz pazarlama çalışmalarını toplu olarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

İnternet Faks / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo