Yazılar İnternetten Faks Göndermek Neden Daha Avantajlı?

İnternetten Faks Göndermek Neden Daha Avantajlı?

Birçok işi tek tıkla halledebildiğimiz bir çağda yaşıyoruz. Dijitalleşmenin bu kadar hayatımıza girmesi, faks teknolojisinin kullanılırlığını azalttı. Ancak hâlâ faksı yoğun olarak kullanmak zorunda olan kuruluşlar var. Faks, bazıları için kaçınılmaz. Ama geleneksel faksı ele aldığımızda oldukça da zahmetli ve maliyetli bir araç. Bu durumda yapılacak tek bir şey var: “fakstan kurtulamıyorsanız, faks makinenizden kurtulun”. İnternet Faks ile faks göndermeyi külfetli bir işlem olmaktan çıkartıp mail gönderip almak kadar kolay bir işlem haline getirebilirsiniz. Yazının devamında İnternet Faks kullanmanın, faks makinesi kullanmaya göre avantajlarından bahsedeceğiz.

Faks makinesini yanınızda taşıyamazsınız

İnternet Fax sistemi, internet olan her yerden gelen ve giden fakslarınıza ulaşabileceğiniz, ofis dışında faks gönderebileceğiniz ve alabileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Kağıt Kullanmak Zorunda Değilsiniz

Daha masrafsız ve daha çevreci bir şekilde kağıt kullanmadan faks gönderebilirsiniz. İnternetten fax’ta, fax PDF olarak gönderilir ve PDF olarak alınır. İster yazıcı ile çıkartın ister çıkartmayın.

Aynı Anda Yüzlerce Numaraya Yüzlerce Faks Gönderebilirsiniz

İnternet Faks toplu gönderimler için uygundur. İsterseniz duyurunuzu, isterseniz de reklamlarınızı tek bir tuşla yüzlerce numaraya gönderebilirsiniz.

Faksta Hiç Raporlama Olur mu? Olur.

Faks numarası, gönderim tarihi, kimden geldiği ve etiket kriterleriyle listeleme ve arama yapmak internetten faks ile mümkün.

Fakslarınız Maile, Mailler Fakslara

Gelen faksları mail adresinize yönlendirin ya da email’den fax gönderin.

Faks Siparişiniz Hazır

İnternet Faks ile fakslarınızı istediğiniz saate kurarak o saatte gönderilmesini ya da periyodik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız