Yazılar Toplu Faks Servisi İle Satışları Artırmak Mümkün mü?

Toplu Faks Servisi İle Satışları Artırmak Mümkün mü?

İnternet Faks Servisi İle Satışları Artırmak Mümkün mü?

İşletmeler müşterilerine ve potansiyel müşterilerine ulaşmak için tüm pazarlama tekniklerini kullanırlar; ancak bazı pazarlama yöntemleri vardır ki bunlar herkesin kullanmadığı, ama bazılarının vazgeçmediği, satış olasılığı daha yüksek olan pazarlama yöntemleridir. Bu yazımızda İnternet Faks Servisinin bu ender ve etkili pazarlama yöntemlerinden birisi olup olmadığını konu aldık.

Son zamanlarda gelişen teknolojiler ile birlikte faks gönderimi bilgisayardan tek bir tuşla yapılabilir hale geldi. İnternetten Faks Gönderme Programı sayesinde tek tuşla toplu gönderimler yapılabiliyor.

Tüm bu özelliklerlle B2C çalışan şirketler son tüketiciye faks ile satış yapamasa da, B2B çalışan şirketler için toplu faks, ender bulunan bir pazarlama şeklidir.

Nasıl mı?

B2B çalışan şirketler hedef kitlelerinde olan kurumlara toplu bir şekilde internet faks göndererek iletmek istedikleri duyuru, kampanya ve bilgilendirme iletilerini faks ile de göndererek müşteriye ulaşma ve de akılda kalma oranını artırıyorlar. Faks ile reklam yapmak çok alışık olunan bir durum değil. Bu sebeple gelen faks ilgili kişiye hiç bir engele takılmadan ulaşır. İnternet faks sayesinde bu yöntemi hiç zorlanmadan tıpkı mail gönderir gibi yapabilirsiniz.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız