Yazılar Yeşil Ofis Olmaya İnternet Faks ile Başlayın

Yeşil Ofis Olmaya İnternet Faks ile Başlayın

iletisimmakinesi blog görsel

Yeşil Ofis Olmaya İnternet Faks ile Başlayın

Yazının başında tüm okuyuculardan öncelikle şunu düşünmesini istiyoruz, bir günde ne kadar kağıt tüketiyorsunuz? O kadar kağıda gerçekten ihtiyacınız var mı?

Doğal kaynaklarını hiç bitmeyecekmiş gibi tükettiğimiz dünyamıza karşı hepimizin sorumlulukları var ve yapabileceklerinizin yaratacağı etki azımsanmayacak kadar büyük. Ofis içinde gerçekleştireceğimiz küçük değişikliklerle hem atıklarınızı azaltabilir hem de ofis maliyetlerini düşürebiliriz.

Daha yeşil bir ofis olmak için ilk adımınızı İnternet Faks’a geçerek atabilirsiniz. Birçok ofis daha fazla tasarruf etmek ve dünyamızı korumak için İnternet faks kullanıyor.

İnternet Faks kullanarak Nelerden Tasarruf Edersiniz?

Makine Ücreti: Akıllı Faks Sistemleri kurulum gerektirmez ve cihaz üzerinden çalışmaz. İnternet olması yeterlidir.

Toner ve kartuş: İnternet faks ile toner ve kartuş ücreti ödemeyerek tasarruf edersiniz.

Daha hesaplı: İnternetten faks göndermek her zaman daha hesaplıdır.

Kağıt Tasarrufu: Sürekli gerekli gerekli fakslar ile ofisiniz gereksiz kağıtlar ile dolmaz.

Zaman Tasarrufu: İnternetten Toplu Faks göndererek hızlı bir şekilde dilediğiniz kadar faks gönderebilme ya da faks alma olanağına sahip olursunuz. Hiç bir bekleme olmadan zamandan tasarruf edersiniz.

İnsan Kaynağı: Direk olarak hesabınızdan göndereceğiniz ve hesabınıza gelen internet fakslar Email’de olduğu gibi oldukça kolaydır. Bu sebeple herhangi bir insan kaynağı gerektirmez.

Sizde Akıllı Faks teknolojisi ile yeşil ofis olmaya bir adım daha yaklaşırken, tüm bu tasarruflar ile her yönü ile daha yararlı bir yönteme sahip olmak için bir an önce ofisinizi İnternet Faks Servisi‘ne geçirin.

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız