Hedefli Email

İzinli mail pazarlamayla müşteri ağınızı genişletin

Tanı’nın izinli veri tabanında, 2.4 Milyon email ile erişilebilir müşteri bulunuyor. Bu listeler sürekli olarak güncelleniyor.

hedefli email

TANI ile neler yapabilirsiniz?

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar.

iletişim makinesi izinli pazarlama icon

İzinli pazarlama

Tanı veri tabanındaki tüm GSM numaraları, pazarlama listelerine girmeyi onaylayan, kampanya, tanıtım vb. şeylerden haberdar olmak isteyen kişilere aittir.

iletişim makinesi tanı veritabanı icon

Tanı veritabanı

Tanı, 10’dan fazla sektörden ve 70’ten fazla markanın izinli tüketici veri tabanıyla, Türkiye’de eşi benzeri olmayan hedefleme ve segmentasyon seçenekleri sunuyor.

iletişim makinesi güncel veri icon

Güncel veri

Tanı, her gün yapılan yüz binlerce alışverişe bağlı olarak kullanıcı veri tabanını güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

hedefli email 10 farklı sistem


10 farklı sektör

Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor

Kullanıcıyı tanıyan sistem

Hedefli email kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, moda düşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, spor sever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

hedefli email kullanıcıy tanıyan sistem

İzinli pazarlama listeleriyle yeni müşteriler kazanın

İzinli pazarlama listeleri, sadece kendilerine ileti gönderilmesini onaylamış kişilerden oluşan kişi listeleridir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, toplu mail datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz email listesi, toplu mail adresi listesi vb. izinsiz listelere gönderim yapmak hem yasaya aykırıdır, hem de güvenilir değildir.


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

Tanı’yı kullanarak hedefli email göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

hedefli emailUzman Destek

Blog

İzinli pazarlama servisleri ile ilgili yazılar

iletisim makinesi blog default image

İzinli e-posta pazarlama nedir?

E-posta pazarlama, tüm dünyada en çok kullanılan pazarlama yollarından birisi. Ancak, Temmuz 2015’te yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanununa göre, şirketlerin artık gönderim yapmak için izin almadıkları mail adreslerine gönderim yapmaları yasak. Yani, müşterilerine ve müşteri adaylarına email ile ulaşan şirketler, artık izinli mail pazarlama yapmak zorunda. Bu durum, özellikle iş hayatına yeni başlamış küçük işletmeler ya da e-posta pazarlamaya…

Devamını oku
iletişim makinesi blog default image

İzinli Toplu Mail Listesi Oluşturmanın 15 Etkili Yolu

Toplu Mail göndermeye başlamadan önce yapmanız gereken şey öncelikle kişilerin e-posta adreslerini toplamak ve potansiyel müşterilerinizle iletişime geçmek için yasalara uygun, güvenilir bir yol izlemek olacaktır. Bazı pazarlamacılar iletişim bilgilerini toplamak için etik olmayan taktikleri kullanırlar, ancak bu yaklaşım markanızın itibarı için doğru bir yol olmaz. İzinli veri tabanı oluşturarak, yasal bir e-posta listesi ile kişilere ulaşabilirsiniz…

Devamını oku
iletişim makinesi blog default image

Toplu Mail İçin Müşteri Segmentasyonu Nasıl Yapılmalı?

Müşteri segmentasyonu, veritabanınızı kişisel özellikler, tercihler veya davranışsal özellikler olarak farklılıklar doğrultusunda bölümlere ayırdığınız listedir. Bu farklılıkları tanıyarak müşterilerinize olan yaklaşımınızda her grup için ayrı mailler göndererek etkili hizmet sunabilirsiniz. Satış fırsatlarının en üst düzeye çıkması için, müşterilerinizi ayırdığınız gruplar özelinde ihtiyaçlarına yönelik teklifler gönderilmesi daha…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız