Hedefli IVR

Tüm hedef kitlenize aynı telefon yoluyla ulaşın

Tanı’nın izinli veri tabanında, 9 Milyon GSM numarası bulunuyor. Hedefli IVR ile, istediğiniz hedef kitleye kolayca ulaşabilirsiniz.

hedefli ivr sayfa görseli

TANI ile neler yapabilirsiniz?

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar.

iletişim makinesi izinli ivr pazarlama icon

İzinli IVR pazarlama

Tanı veri tabanındaki tüm GSM numaraları, pazarlama listelerine girmeyi onaylayan, kampanya, tanıtım vb. şeylerden haberdar olmak isteyen kişilere aittir.

iletişim makinesi benzersiz hedefleme icon

Benzersiz hedefleme

Tanı, 10’dan fazla sektörden ve 70’ten fazla markanın izinli tüketici veri tabanıyla, Türkiye’de eşi benzeri olmayan hedefleme ve segmentasyon seçenekleri sunuyor.

iletişim makinesi en güncel gsm datası icon

En güncel GSM datası

Tanı, her gün yapılan yüz binlerce alışverişe bağlı olarak kullanıcı veri tabanını güncelleniyor. Böylece en sağlıklı hedeflemeye ulaşılabiliyor.

iletişim makinesi ayda binlerce çağrı icon

Ayda binlerce çağrı

IVR teknolojileri sayesinde, aynı anda binlerce kişiye çağrı yoluyla kampanya, tanıtım, bilgilendirme yapabilirsiniz.

iletişim makinesi tuşlama yetenekleri icon

Tuşlama yetenekleri

Hedef kitlenizdeki arama yaptığınız kişiler, tuşlama yöntemiyle size geri bildirim verebilir, kampanyaya katılabilir, çağrı merkezine yönlendirilebilir.

iletişim makinesi hedefli anket icon

Hedefli Anket

Hedef kitlenizdeki müşteri adaylarına, tuşlama yöntemiyle katılabilecekleri telefon anketleri gönderebilirsiniz.

hedefli ivir 10 farkli sektör


10 farklı sektör

Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor

Kullanıcıyı tanıyan sistem

Hedefli SMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, moda düşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, spor sever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

hedefli ivr kullanıcıyı taniyan sistem

İzinli pazarlama listeleriyle yeni müşteriler kazanın

İzinli pazarlama, sadece kendilerine ileti gönderilmesini ya da çağrı almayı onaylamış kişilere ileti ya da çağrı gönderilerek yapılan pazarlama şeklidir. Online ortamda bulacağınız ya da satın alacağınız, toplu GSM datası, mobil pazarlama listesi, ücretsiz GSM listesi, telefon numarası listesi vb. izinsiz listelerdeki numaralara arama yapmak, yasal değildir.


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

Tanı’yı kullanarak hedefli ivr göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

hedefli ivr Uzman Destek

Blog

İzinli pazarlama servisleri ile ilgili yazılar

iletisim makinesi blog default image

İzinli e-posta pazarlama nedir?

E-posta pazarlama, tüm dünyada en çok kullanılan pazarlama yollarından birisi. Ancak, Temmuz 2015’te yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanununa göre, şirketlerin artık gönderim yapmak için izin almadıkları mail adreslerine gönderim yapmaları yasak. Yani, müşterilerine ve müşteri adaylarına email ile ulaşan şirketler, artık izinli mail pazarlama yapmak zorunda. Bu durum, özellikle iş hayatına yeni başlamış küçük işletmeler ya da e-posta pazarlamaya…

Devamını oku
iletişim makinesi blog default image

İzinli Toplu Mail Listesi Oluşturmanın 15 Etkili Yolu

Toplu Mail göndermeye başlamadan önce yapmanız gereken şey öncelikle kişilerin e-posta adreslerini toplamak ve potansiyel müşterilerinizle iletişime geçmek için yasalara uygun, güvenilir bir yol izlemek olacaktır. Bazı pazarlamacılar iletişim bilgilerini toplamak için etik olmayan taktikleri kullanırlar, ancak bu yaklaşım markanızın itibarı için doğru bir yol olmaz. İzinli veri tabanı oluşturarak, yasal bir e-posta listesi ile kişilere ulaşabilirsiniz…

Devamını oku
iletişim makinesi blog default image

Pazarlama Satış ve Destek Ekipleri için 6 IVR Kullanım Örneği

Pazarlama, satış ve destek ekipleri için potansiyel müşterileri kazanmak, müşterilere daha çok destek vererek iyi izlenimler oluşturmak, verimliliği artırmak ve maliyetten tasarruf etmek için birçok yol var. Daha önce IVR (Çağrı Sistemleri) kullanmadıysanız ya da yeni kullanmaya başladıysanız. Bahsettiğimiz IVR kullanımında 6 kullanım örneği çok işinize yarayacak. Telefondan yapılan anketler müşteri hizmet kalitesini ölçmek için paha biçilmez…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız