Hedefli Posta

Tanıtım kampanyalarınız adrese teslim!

Tanı izinli veri tabanında bulunan milyonlarca tüketiciye, direkt posta yoluyla ulaşın!

hedefli posta

TANI ile neler yapabilirsiniz?

Tanı, Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri kitlelerine izinli pazarlama yapmanızı sağlar.

iletişim makinesi güvenilir veri tabanı icon

Güvenilir Veri Tabanı

Tanı, yıllardır Türkiye’nin en güvenilir markalarının müşteri veri tabanlarını oluşturuyor. 10’dan fazla sektörde hizmet veren iddialı markaların müşteri veri tabanlarından oluşturduğu kullanıcı listelerini, benzersiz bir şekilde segmente ediyor. Bu da kusursuz bir hedefleme sağlıyor.

iletişim makinesi hedefli ürün tanıtımı icon

Hedefli Ürün Tanıtımı

Hedefli posta servisi, özellikle markaların yeni çıkan ürünlerini, belirli profillerdeki kişilere göndermek için kullandıkları bir servis. Unutmayın, en iyi pazarlama yolu, ağızdan ağıza ürün tanıtımıyla olur. Yeni ürünlerinizin promosyonu için, ürünlerinizi beğenecek kişilere göndermek harika bir yol.

iletişim makinesi etkinlik davetiye icon

Etkinlik Davetiyeleri Gönderin

Tanı’nın üstün hedefleme yetenekleriyle, belirli bir mahalledeki belirli bir gelir seviyesindeki kişilere direkt postalama yapabilirsiniz. Hedefli postalama ile, etkinlik davetleri, organizasyonlar, tanıtım günleri davetleri için istediğiniz profillerde katılımcılara ulaşabilirsiniz.

hedefli posta 10 sektör


10 farklı sektör

Tanı, yıllardır Türkiye’nin birçok farklı alanındaki büyük markayla birlikte çalışıyor. Tüm bu marka ve kurumlardan alışveriş yapan tüketiciler, alışveriş alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, konum gibi birçok kritere göre gruplandırılıyor

Kullanıcıyı tanıyan sistem

Hedefli SMS kampanyalarınızı gönderirken, yüksek gelirli, moda düşkünü, yazlıkçı, E-ticaret müşterisi, plaza çalışanı, spor sever, seyahat sever, sağlık düşkünü, çocuk sahibi gibi birçok farklı profili hedefleyebilirsiniz.

hedefli posta kullanıcı

En etkili tanıtım yolu: İzinli Pazarlama

Tanı’nın hedefli posta gönderimi yaptığı adresler ve kişiler, daha önceden tanıtım ve kampanyalar hakkında bilgilendirme almayı kabul etmiş kişilerdir. Bu sayede yaptığınız pazarlama çalışmalarından yüksek etki alırsınız.


Ücretsiz Uzman Destek Yanınızda

Tanı’yı kullanarak hedefli posta göndermek çok kolay. Yine de ihtiyacın olduğunda yanında olan, teknik ve stratejik tüm sorularını yanıtlayan uzman bir ekiple çalışmanın ayrıcalığına ulaşın.

İletişim Makinesi’nin destek hizmetlerinin tümü her zaman ücretsizdir.

hedefli posta Uzman Destek

Blog

İzinli pazarlama servisleri ile ilgili yazılar

iletisim makinesi blog default image

İzinli e-posta pazarlama nedir?

E-posta pazarlama, tüm dünyada en çok kullanılan pazarlama yollarından birisi. Ancak, Temmuz 2015’te yayınlanan Elektronik Ticareti Düzenleme Kanununa göre, şirketlerin artık gönderim yapmak için izin almadıkları mail adreslerine gönderim yapmaları yasak. Yani, müşterilerine ve müşteri adaylarına email ile ulaşan şirketler, artık izinli mail pazarlama yapmak zorunda. Bu durum, özellikle iş hayatına yeni başlamış küçük işletmeler ya da e-posta pazarlamaya…

Devamını oku
iletişim makinesi blog default image

İzinli Toplu Mail Listesi Oluşturmanın 15 Etkili Yolu

Toplu Mail göndermeye başlamadan önce yapmanız gereken şey öncelikle kişilerin e-posta adreslerini toplamak ve potansiyel müşterilerinizle iletişime geçmek için yasalara uygun, güvenilir bir yol izlemek olacaktır. Bazı pazarlamacılar iletişim bilgilerini toplamak için etik olmayan taktikleri kullanırlar, ancak bu yaklaşım markanızın itibarı için doğru bir yol olmaz. İzinli veri tabanı oluşturarak, yasal bir e-posta listesi ile kişilere ulaşabilirsiniz…

Devamını oku
iletişim makinesi blog default image

21’inci Yüzyılda Etkileşimde Birinci: SMS ile Pazarlama

Dijital pazarlama dünyası son 10 yılda tahmin edilemeyecek ölçüde değişti ve evrimleşti. Artık, potansiyel ve mevcut müşterilere ulaşmanın her zamankinden daha fazla yolu var. Ama, bazı metodlar her zaman büyük etki yaratmaya devam ediyor. Mobil pazarlama artık pazarlama yöntemleri arasında en etkili yöntem konumuna geldi. Bunun nedeni açık: Herkesin bir cep telefonu var ve telefonlarımıza bağımlı hale geldik…

Devamını oku

20 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman destek kadromuzla yanınızdayız