Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Yaratıcı Strateji

Günümüz rekabet ortamında, bir ürünü başarıya götürecek olan en önemli temel etken yaratıcılıktır. Çünkü pazarlanacak unsurun kalitesi ne olursa olsun yaratıcı bir kampanya ile pazarlama olanakları yükseltilebilir. Yaratıcı stratejide bir kampanyanın çekici ve takip edilebilir yapan en önemli etkenleri içerir.

Fotoğraf, Video ve Ses Ürünleri

Firmanıza ait oluşturulmuş temel stratejileri, duyu organlarına hitap eden; görüntü, video, ses gibi araçlarla desteklediğimizde pazarlama gücünüz kat be kat artacaktır. Bunun yanında marka bilinilirliği ve diğer rakiplerle rekabet kapsamında daha fazla avantaj elde etmiş olacaksınız.

Basılı Yayın ve İlan Ortamları

Ürün ya da hizmet sunumu için planlanan reklam ya da reklam kampanyasının en önemli aşamalarından biri reklam ortamının seçilmesidir. Yapılacak yanlış seçim reklam mesajının hedef kitleye ulaşamamasına sebep olur. Bu da yapılan harcamaların, zamanın ve emeğin boşa gitmesine neden olur. Reklam ortamları mesaj ve hedef kitlenin buluştuğu yerdir. Bu yüzden reklam ortamı seçiminde reklam araçlarının ve hedef kitlenin özelliklerini belirlememiz daha faydalı bir kampanya anlamına gelecektir.

Görüntülü İçerik Ortamları

İletişim Makinesi olarak görüntülü içerik ortamlarında markanızı güçlü bir şekilde temsil eder ve içerik oluştururuz. Oluşturmuş olduğumuz özgün, yaratıcı, yenilikçi içeriklerle markanızı destekler ve prestijini arttırmış oluruz.

Etkinlik ve Organizasyon Projeleri

Etkinlik ve organizasyon aşamasında karşılaşacağınız sorunlar ve planlama karşısında; çözüm odaklı ve fonksiyonel bakış açısını, etkinlik ve organizasyon planlaması kapsamında yenilikçi yaklaşım teknikleri ile birleştireceğiz. Aynı zamanda kurumunuzun bayi toplantısı, roadshow, fuar katılımı, iç-dış faaliyet, tanıtım, eğitim organizasyonları, lansman toplantıları vb. gibi etkinliklerinizde süreçlerin oluşturulması ve yönetimi konusunda yardımcı olacağız.

Powered by hermes-logo