Kampanya Uygulama Geliştirme - İletişim Makinesi

Kampanya Uygulama Geliştirme

Amacımız markayı geliştirirken ve kullanıcı ihtiyaçlarını karşılarken tanımlanmış iş hedeflerine ulaşmaktır.

İletişim Makinesi’nin yaratıcı tasarım, planlama ve üretim ekipleri, dijital ve fiziksel desteği olan entegre pazarlama kampanyaları geliştirmek için sizlere destek veriyor.

Dijital yayın, basılı yayın, outdoor, görüntülü, mobil, arama, sosyal ve deneyimsel medyayı kapsayan platformlarda tecrübe ve yetkinlikleriyle kusursuz bir pazarlama dünyasını sizlerle paylaşıyoruz.

Kampanya oluşturmayı kullanıcı merkezli bir bakış açısından ele alıyoruz. Hedef kitlenin sorunlarının tüm müşteri yolculuğu boyunca nasıl çözüldüğünü ve kitleye ulaşmada ve kullanıcı beklentilerini karşılamada etkili olan uygun kanalları nasıl belirlediğini tanımlayan bir deneyim özeti ile başlıyoruz. Bu yolculuğun yaratılması, tüketicinin satın alma süreci boyunca nasıl hareket ettiğine dair titiz bir analiz yapılmasını gerektirir. Bu çaba ödenen, sahip olunan ve deneyimlenen medyayı kapsayan pazarlama çözümünün oluşturulduğu perspektif haline gelir. Yolculuk, yaratıcı çözümlerin daha geniş marka deneyimleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşmesine olanak tanırken, hizmet ve hikaye anlatımının birbiriyle kesişmesine olanak sağlıyor. Sonuç, müşteri için verimsizlik ve atık miktarını en aza indirirken, son kullanıcıya maksimum alaka düzeyi ve değer sağlamak için yüksek oranda yönetilen bir kampanya sunuyoruz.

HİZMETLER

Kampanya Uygulama ve Geliş tirme hizmetlerimizde size sunduğumuz çözümlere bir göz atın

Yaratıcı Strateji

Günümüz rekabet ortamında, bir ürünü başarıya götürecek olan en önemli temel etken yaratıcılıktır. Çünkü pazarlanacak unsurun kalitesi ne olursa olsun yaratıcı bir kampanya ile pazarlama olanakları yükseltilebilir. Yaratıcı stratejide bir kampanyanın çekici ve takip edilebilir yapan en önemli etkenleri içerir.

Fotoğraf, Video ve Ses Ürünleri

Firmanıza ait oluşturulmuş temel stratejileri, duyu organlarına hitap eden; görüntü, video, ses gibi araçlarla desteklediğimizde pazarlama gücünüz kat be kat artacaktır. Bunun yanında marka bilinilirliği ve diğer rakiplerle rekabet kapsamında daha fazla avantaj elde etmiş olacaksınız.

Basılı Yayın ve İlan Ortamları

Ürün ya da hizmet sunumu için planlanan reklam ya da reklam kampanyasının en önemli aşamalarından biri reklam ortamının seçilmesidir. Yapılacak yanlış seçim reklam mesajının hedef kitleye ulaşamamasına sebep olur. Bu da yapılan harcamaların, zamanın ve emeğin boşa gitmesine neden olur. Reklam ortamları mesaj ve hedef kitlenin buluştuğu yerdir. Bu yüzden reklam ortamı seçiminde reklam araçlarının ve hedef kitlenin özelliklerini belirlememiz daha faydalı bir kampanya anlamına gelecektir.

Görüntülü İçerik Ortamları

İletişim Makinesi olarak görüntülü içerik ortamlarında markanızı güçlü bir şekilde temsil eder ve içerik oluştururuz. Oluşturmuş olduğumuz özgün, yaratıcı, yenilikçi içeriklerle markanızı destekler ve prestijini arttırmış oluruz.

Etkinlik ve Organizasyon Projeleri

Etkinlik ve organizasyon aşamasında karşılaşacağınız sorunlar ve planlama karşısında; çözüm odaklı ve fonksiyonel bakış açısını, etkinlik ve organizasyon planlaması kapsamında yenilikçi yaklaşım teknikleri ile birleştireceğiz. Aynı zamanda kurumunuzun bayi toplantısı, roadshow, fuar katılımı, iç-dış faaliyet, tanıtım, eğitim organizasyonları, lansman toplantıları vb. gibi etkinliklerinizde süreçlerin oluşturulması ve yönetimi konusunda yardımcı olacağız.