Lokasyona SMS

Ana Sayfa/Lokasyona SMS

Lokasyona SMS

Müşterileriniz belirlediğiniz konuma girdiklerinde onlara kampanya, fırsat, davet, etkinlik vb. SMS’ler göndererek istediğiniz yerde ve zamanda iletişime geçin.

Nedir ?

Lokasyona SMS, belirlediğiniz konumdaki müşterilerinize doğru zamanda ve doğru yerde SMS göndermenizi sağlayan toplu mesajlaşma servisidir.

Hemen Başlayın

Veri tabanınızda bulunan müşterilerin anlık bulundukları yere göre SMS gönderebileceğiniz Lokasyona SMS servisi ile kampanya ve fırsatlarınız ile ilgili bilgilendirmelerinizi daha etkili bir şekilde doğru yer ve zamanda iletebilirsiniz.

Özellikler

·       Kişiselleştirebilme

·       Raporlama

·       Pratiklik

·       Kolay kullanım

·       Her yerden erişim

·       API Entegrasyonu

·       Adres defteri

Müşterileriniz neredeyse, mesajınız orada!
Zaman planlaması yaparak müşterileriniz belirlediğiniz lokasyona geldiğinde tam zamanında, tam yerinde dönüşlerinizi arttırın.

Kişiselleştirme özelliği ile müşterileriniz artık daha özel
Kişiselleştirme özelliğimiz ile müşterilerinize ulaştırmak istediğiniz kampanya, fırsat, davet vb. SMS ‘lerinizi onların kişisel bilgilerine hitap ederek gönderin.

SMS’lerinizi doğru hedef kitleye ulaştırın
Lokasyona SMS servisinin belirli il, ilçe, mahalle vb. yerleri seçebilme özelliği sayesinde SMS’lerinizi sadece gerekli müşterilerinize göndererek gereksiz harcamalardan kaçının.

Rakiplerinizden Farklılaşın
Belirli bir lokasyonda rakiplerinizden önce kampanya, etkinlik, fırsat vb. duyurularınızı SMS ile göndererek kişilerin ilk sizden haberdar olamasını sağlayın.

Çalışanlarınızla iletişimi koparmayın
Şirket çalışanlarınıza düzenlediğiniz organizasyonlarda onların lokasyonlarına göre yönlendirme SMS’leri ile işleri kolaylaştırabilirsiniz.

Turkcell Taahhütsüz Lokasyona SMS Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütsüz

0,65TL
  • 0 – 10.000 ADET

Turkcell Taahhütsüz

0,55TL
  • 10.000 – 100.000 ADET

Turkcell Taahhütsüz

0,45TL
  • 100.000 ve üstü ADET

Turkcell 12 Ay Taahhütlü Lokasyona SMS Fiyatlandırması

Turkcell Taahhütlü

0,45TL
  • 10.000 – 500.000 ADET

Turkcell Taahhütlü

0,40TL
  • 1.000.000 – 10.000.000 ADET

Turkcell Taahhütlü

0,35TL
  • 20.000.000 – 200.000.000 ADET

İletişim Makinesi’nin sunduğu toplu mesajlaşma servislerini kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan toplu SMS gönderimleri yapabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

Lokasyona SMS, belirlediğiniz konumdaki müşterilerinize doğru zamanda ve doğru yerde SMS göndermenizi sağlayan toplu mesajlaşma servisidir.

Hayır, faturalandırılmaz ve ödeme alınmaz. Sadece iletilen başarılı mesajlarınız faturalandırılmaktadır.

Hayır. Lokasyona SMS servisi yalnızca Turkcell kullanıcılarına gönderim sağlamaktadır.

Evet, iletişim makinesi arayüzü üzerinden ayrıntılı raporlama’yı görüntülemeniz mümkün.

Hayır, Lokasyona SMS faturası dışında ekstra ücret ödemezsiniz.

Kullanım hakkı aldıktan sonra size vereceğimiz kullanıcı adı ve arayüzü ile internete ulaşabildiğiniz her yerden live.iletisimmakinesi.com adresine girerek tüm dijital pazarlama servislerimizin yer aldığı arayüzümüzden gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

Coğrafi sınırlama teknolojisi, harita üzerinde belli bir bölgeyi sanal olarak sınırlamak diye açıklanabilir. Pazarlama çalışmasının yapılacağı alan harita üzerinde belirlenir ve mesaj yalnızca bu alanın içindeki kişilere gönderilir.

Lokasyona SMS servisi, firmanın gönderim listesindeki müşterilerinin gerçek zamanlı lokasyon bilgilerini kullanarak mesaj göndermesini sağlar. Belirli bir lokasyona özel sunulan fırsatlar sayesinde SMS’in geri dönüşleri ve okunma oranları yüksek olur.

Yaratılan kampanyanın daha verimli olması amacıyla, alanların büyüklüğü de kapsadıkları baz istasyonu sayısıyla sınırlandırılmıştır.

Bir gruba birden fazla alan seçerek kampanya belirlenebilir. Fakat müşteriniz aynı kampanya süresince yalnızca bir mesaj alır.

Hayır. İl, ilçe, mahalle, sokak gibi önceden tanımlanmış lokasyonları da listeden seçip direkt gönderim yapabilirsiniz.

Telefonun akıllı ya da standart bir cep telefonu olması önemli değil. Tüm telefon modellerine SMS ulaşır.

Evet. İletişim Makinesi ‘nin kullanışlı arayüzü sayesinde Lokasyona SMS içeriklerinize kişiye/kuruma özel isim, tarih, vergi numarası, borç bilgisi ya da istediğiniz herhangi bir kişiselleştirme özelliği ekleyerek kişiye özel SMS’ler gönderebilirsiniz.

Turkcell toplu mesajlaşma sözleşmesi imzaladıktan sonra size verilen erişim bilgileri ile İletişim Makinesi arayüzünden Lokasyona SMS gönderimlerinizi yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

İlgili Servisler

vergi-numarasina-mesajVergi Numarasına SMS
GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinizin Vergi Numaralarına kolaylıkla SMS gönderebilirsiniz. Bu servis aracılığı ile ulaştığınız müşterilerinize kampanya, bilgilendirme, duyuru, pazarlama içerikli mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Toplu Mail
Ekonomik maliyetlerle geniş kitlelere ulaşabilmenizi sağlayan Toplu E-Mail Servisi, görsel ve metin zenginliği sunan içerikler ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.

tckn-gsm-sorgulamaTCKN GSM Sorgulama
Ulaşamadığınız müşterilerinizin TC Kimlik numarasıyla, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone izinli veri tabanlarında sorgulama yaparak güncel GSM numaralarını öğrenmenizi sağlayan servistir.

Inbound IVR – Outbount IVR(Sesli Yanıt Sistemi)
Inbound IVR ile müşteri temsilcinizin telefonu açtığında yapması beklenen işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan servistir; Outbount IVR ise giden aramalar için müşteri temsilcisinin yapacağı tüm aramaları otomatik olarak gerçekleştiren servistir.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!