Metin Seslendirme (Text2Speech)

Home/Metin Seslendirme (Text2Speech)

Metin Seslendirme (Text to Speech)

Metin Seslendirme (Text to Speech) Nedir?

Hazırladığınız metinleri ses dosyalarına çeviren Metin Seslendirme servisi, IVR ve Sesli Mesaj Servislerine entegre olarak çalışır.

Kişiselleştirilebilir bir servistir, ek olarak belirleyeceğiniz parametreler (ad, soyad, borç bilgisi…) ile ses kayıtlarınız kişiselleştirilir.

Metin Seslendirme Servisini Neden Kullanmalıyım?

 • Her müşteriniz için ayrı ayrı seslendirme yapmak imkansıza yakın, ama Text to Speech servisi size bu imkanı sağlar. İletişim Makinesi’nin basit arayüzü sayesinde; istediğiniz tüm bilgiler seslendirilir ve hedef kitlenize ulaştırılır.   Ayrıca TTS, seslendirme ile kıyaslandığında çok daha kısa sürede sonuç alınan bir sistemdir.

 • IVR ve Sesli Mesaj ile geniş kullanım imkanı. Hem IVR hem de Sesli Mesaj’ın kullanım alanları düşünüldüğünde; oldukça geniş bir yelpazede, tamamen kendi istediğinize göre kullanabilirsiniz.

 • Daha fazla kişiselleştirme sağlar. Hedef kitleye ait bütün bilgilerin, eksiksiz bir biçimde sese dönüşme imkanı vardır. Kişiselleştirilmiş ses kayıtları, hedef kitleniz ile birebir iletişim kurmanızı sağlar, pozitif etki yaratır. Birebir iletişim; müşteri geri dönüşlerini arttırmada da önemli rol oynar.

Kişiselleştirme

İletişim Makinesi’nin Metin Seslendirme menüsünde şablonlar oluşturup kaydedebilirsiniz. Sesli mesaj göndermek istediğiniz kişilerin isimlerini, GSM numaralarını, adreslerini, şirketlerini ve daha birçok bilgiyi bu şablonlara ekleyerek toplu sesli mesajlaşma yaparken büyük bir zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

Kimler Kullanmalı?

 • Abonelerine\müşterilerine, borç, kampanya, fatura, rezervasyon gibi bilgileri sesli iletmek isteyen

 • Müşteri geri dönüşlerini, birebir iletişimin etkisi ile arttırmak isteyen

 • Kutlama ve özel indirim gibi konularda, müşteri ve çalışanlara özel içerik sunmak isteyen

Tüm ve kurum ve kuruluşların kullanabileceği bir servistir.

Fiyatlandırma

Dönüştürülen Adet Dosya

0,025TL
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

Hep birlikte büyük bir aileyiz

Hermes İletişim

İletişim Makinesi, Hermes İletişim ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri ‘nin tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda bulabileceğiniz hepsi bir arada servisi olarak hizmet vermektedir.

V.A.S Telekom

Sesli Mesaj, inbound IVR, outbound IVR ve Faks hizmetleri V.A.S Telekominasyon güvencesi ile sunulmaktadır. V.A.S. Telekomünikasyon Bilişim Hizmetleri, BTK nın yetkilendirilmiş işletmeler listesinde 25.08.2011 tarihi itibariyle yer alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Turkcell Gold İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Turkcell Gold İş Ortağı olarak, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ad ve hesabına verilmektedir.

Türk Telekom İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Türk Telekom iş ortağı olarak, Türk Telekom İletişim Hizmetleri ad ve hesabına verilmektedir.

Vodafone İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Vodafone İş Ortağı olarak, Vodafone Telekomunikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

ISO 27001 Güvencesi

Firmamız ISO 27001 güvencesi ile uluslararası standartlara uygun bilgi güvenliğini sağlamaktadır.

Neden İletişim Makinesi?

 • İletişim Makinesinin tüm servisleri tek bir platformda kullanabileceğiniz; Kurulum gerektirmeyen, sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile her şey parmaklarınızın ucunda.
 • İletişim Makinesi’nin güler yüzlü ve ilgili müşteri destek ekibine mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşabilir ihtiyacınız olan çözümler ve ürünlerimiz konusunda canlı destek alabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’ni kullanarak yüz binlerce kişiye eş zamanlı olarak tek tıkla gönderim yapabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi ile kullanmış olduğunuz tüm servislerin raporlarını gerçek zamanlı olarak tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’nin akıllı yetenekleri sayesinde kullandığınız servisleri kolayca kişiselleştirebilir, konumlandırabilir ve etkileşimli hale getirebilirsiniz.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!