Metin Seslendirme (Text2Speech)

Ana Sayfa/Metin Seslendirme (Text2Speech)

Metin Seslendirme (Text to Speech)

Metin Seslendirme (Text to Speech) Nedir?

Hazırladığınız metinleri ses dosyalarına çeviren Metin Seslendirme servisi, IVR ve Sesli Mesaj Servislerine entegre olarak çalışır.

Kişiselleştirilebilir bir servistir, ek olarak belirleyeceğiniz parametreler (ad, soyad, borç bilgisi…) ile ses kayıtlarınız kişiselleştirilir.

Metin Seslendirme Servisini Neden Kullanmalıyım?

  • Her müşteriniz için ayrı ayrı seslendirme yapmak imkansıza yakın, ama Text to Speech servisi size bu imkanı sağlar. İletişim Makinesi’nin basit arayüzü sayesinde; istediğiniz tüm bilgiler seslendirilir ve hedef kitlenize ulaştırılır.   Ayrıca TTS, seslendirme ile kıyaslandığında çok daha kısa sürede sonuç alınan bir sistemdir.
  • IVR ve Sesli Mesaj ile geniş kullanım imkanı. Hem IVR hem de Sesli Mesaj’ın kullanım alanları düşünüldüğünde; oldukça geniş bir yelpazede, tamamen kendi istediğinize göre kullanabilirsiniz.
  • Daha fazla kişiselleştirme sağlar. Hedef kitleye ait bütün bilgilerin, eksiksiz bir biçimde sese dönüşme imkanı vardır. Kişiselleştirilmiş ses kayıtları, hedef kitleniz ile birebir iletişim kurmanızı sağlar, pozitif etki yaratır. Birebir iletişim; müşteri geri dönüşlerini arttırmada da önemli rol oynar.
yazı seslendirme
kişiye özel metin seslendirme

Kişiselleştirme

İletişim Makinesi’nin Metin Seslendirme menüsünde şablonlar oluşturup kaydedebilirsiniz. Sesli mesaj göndermek istediğiniz kişilerin isimlerini, GSM numaralarını, adreslerini, şirketlerini ve daha birçok bilgiyi bu şablonlara ekleyerek toplu sesli mesajlaşma yaparken büyük bir zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

Kimler Kullanmalı?

  • Abonelerine\müşterilerine, borç, kampanya, fatura, rezervasyon gibi bilgileri sesli iletmek isteyen

  • Müşteri geri dönüşlerini, birebir iletişimin etkisi ile arttırmak isteyen

  • Kutlama ve özel indirim gibi konularda, müşteri ve çalışanlara özel içerik sunmak isteyen

Tüm ve kurum ve kuruluşların kullanabileceği bir servistir.

metin seslendirme programı

Fiyatlandırma

Dönüştürülen Adet Dosya

0,025TL
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!