Nasıl Çalışır - İletişim Makinesi

İletişim Makinesi Nasıl Çalışır?

Bilgi, becerileri ve donanımlarınızı en son bilgiler, en yeni gelişmeler ve veri odaklı pazarlamanın en alakalı teknolojik verileri ile çarpın. İster kurumsal, ister KOBİ olun, ister pazarlama konusunda hizmet verin. “İletişim Makinesi” işinizin evrim geçirmesine yardımcı olacak sağlam ve deneyimli bir yapıdır.

Şirket içi yeteneklerimiz ve sınıfının en iyisi olma hedeflerimiz, müşterilerimizin işlerini yönlendirmeye yardımcı olan özel ve amaca yönelik çözümler oluşturmamıza olanak tanır.

Veri, yapay zeka, teknoloji ve tasarımı en etkin şekilde kullanırız. Sizde yeni nesilpazarlama araçları, teknikleri ve stratejilerini tanıyın. Sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.

Nasıl çalışır

İletişim her şeydir

Her gün insanlar hangi markaların hayatlarına hoş geleceğine karar verirler. Bu kararlar kim olduklarını, neyi önemsediklerini ve insanların onları nasıl algıladıklarını yansıtmaktadır. Onlarla gururla aynı hızada olacağınız bir kitleyle bağlantı kurmanız için markalar oluşturuyor ve iletişim ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İlk görüş

İlk izlenim önemlidir. Bir kişinin sahip olduğu ve kullandıkları onu ve çevresini anlatır. Bunu göstermek doğru hedeflere ulaşmak için bir fırsattır. Unutulmaz bir marka deneyimi yaşatmak için bu süreçlerin her birini dikkatli bir şekilde inşa ediyor ve sunuyoruz.

Sonrası

Günün sonunda, bir markayı temsil etmek için yarattığımız herşeyin son derece havalı olması gerekiyor. Farkındalık yaratmanız, iyi görünüp iyi hissetmeniz, iyi de hissetirmeniz gerekiyor. Eleştiriye açık, yönlendiren, heyecanlandıran, trend ve ihtiyacı karşılayacağınızı garanti ediyoruz.

Merhaba, yanıima, hikayeniz

Adım 1

“Merhaba, tanışma, hikayeniz, dertler, hedef kitle, analiz, veri, fırsatlar, vaadler hayaller”

İlk olarak, sizinle bir toplantımız olacak; tanışacağız. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyeceğiz. Bizden ne almak istiyorsunuz? Biz size nasıl yardımcı olabiliriz? Sorunlarının cavaplarını arıyor olacağız. Müşteri yöneticisi (ve ekibi) ya da doğrudan hizmet almak istediğiniz departmanımız yönetici ve ekibiyle bir araya gelerek, çözülmesi gereken problemi tanımlamak için bir araya gelmiş olacağız.

Markanızı, ürününüzü, hizmetinizi ya da aklınızda olan proje fikrinizi inceleyeceğiz. Stratejist, veri analizcileri, teknoloji ve yaratıcı tasarım ekiplerimizin ürettiği; veriye dayalı, gerçek, ölçümlenebilir sonuçlardan oluşan üretim planımızı belirleyen bir eylem planı oluşturacağız. Belirlenen hedef kitlenizine yönelik, araştırma ve ön hazırlığımız doğrultusunda dijital ortamda ya da farklı platformlarda sizi nasıl temsil edeceğimizi gösteren size özel farkındalık yaratacak, sizi gösterecek ve para kazandıracak vaadlerimizin yer aldığı proje teklifimizi göndereceğiz. Burada belirtilen ve süreci gün gün anlatan eylem planında sizde süreci başından sonuna kadar takip edip biliyor olacaksınız.

Strateji üretiyoruz

Adım 2

“Strateji üretiyoruz, hikaye yazıyoruz / yaşıyoruz, tasarlıyoruz, kod yazıyoruz.”

Kullanıcı ya da müşterilerinizin zaman harcadıkları platformlarda size en etkili ve kolay yollardan ulaşmalarını sağlayacağız. Ya da bunun tam tersini... Sizin onlara ulaşmanızı... Bunun için size yeni bir marka tasarlayabilir, ya da mevcut markanızı geliştirebiliriz. Ekibiniz ya da müşterilerinizin geleneksel (basılı yayın vb.) ve dijital platformlarda (Tv, Mail, SMS, Web, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter vb.) harcadıkları zamandan ve efordan sizi kurtaracağız. Hizmet, ürün ya da fikrinizi her zaman en iyi şekilde göstermek için veri odaklı içerikler üreterek (metin, yazılım, fotoğraf, video ve grafikler) size özel gücellemeler yaparız.

Düşün, yap, paylaş

Adım 3

“Düşün, yap, paylaş, kalplere dokun, geri bildirim al...”

Hedef kitlenizle doğrudan erişen ve onlara dokunacak olan hikayeniz oluşacak. Ve bu hikayelerde kullanıcılar sizi kendilerine yakın hissecekler. Böylelikle samimi ve etkili hikaye ve içerik leroluşturarak sadakat oluşturacağız. Bu hikayeler teknoloji ve tasarım yeteneklerimiz sayesinde görünür ve akılda kalıcı olmanızı sağlayacak.

İçerik ve hikaye yazıcılarımız, müşterilerinizin ilgisini çeken geleneksel (basılı yayın vb.) ve dijital platformlarda (Tv, Mail,SMS, Web, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter vb.) yayınlara girecektir. Süreç boyunca, müşteri ya da takipçilerinizin zihinlerinde sizi ön planda tutmak ve müşterileri kapınıza kadar getirmek için çeşitli içerikler yayınlayacağız.

İnsanlara eriş

Adım 4

“İnsanlara eriş, müşterini koru, yeni müşteriler ve deneyimler elde et...”

Etkinlik alanınızdaki mevcut müşteri ve potansiyel yeni müşterilere ulaşmak için içeriği hedefler koyar ve bu yönde strateji geliştiririz.

Markanızı, ürününüzü, hizmetinizi ya da aklınızda olan proje fikrinizi, daha fazla kişiye ulaşmak ve işinizi ziyaret etmek için mevcut ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek için yer yüzünde erişilebilen tüm platformlardaki içeriği hedefler ve sizin için hangisi uygun olana karar verir ilgili alana yönelerek çalışmalarımızı oraya yoğunlaştırırız.

Dilerseniz bilinen platform ya da iletişim araçlarının dışında İletişim Makinesi’nin Pazarlama araçlarını kullanarak en kolay ve hızlı şekilde doğrudan kişilere ulaşabilirsiniz.

İtibarını koru

Adım 5

“İtibarını koru, büyü, taktir gör... Mutlu ol...”

İletişim Makinesi tüm servisleri ve yetkinlikleriyle saygınlığınızı koruyarak 7/24 itibarınızı izler yönetir ve artırır. Hizmet ve ürünlerinizin tüm etkileşimlerini hızlı ve doğru bir şekilde takip edilip ve yanıtlandığından emin olmak için ekibimiz yer alınan tüm platformlara göz kulak olur. İşinizi haksız eleştirilere karşı savunur. Kötü eleştirmenlerle ikinci şansınızı kazanmanıza yardımcı oluruz. İyi eleştirileri de hak ettikleri takdirle karşılandığından emin olmanızı garanti ederiz.

Kendini tanı, ölçülebilir ol

Adım 6

“Kendini tanı, ölçülebilir ol,”

Verdiğimiz desteğin başlama anı ve sonrasında süreci, gelişimi ve büyümeyi rapor edeceğiz ve ilerlemeyi gerçek zamanlı izleyen teknolojiye erişmenizi sağlayacağız.

Size düzenli olarak ulaşacak performans raporlarıyla büyümeniz ve kazancınız hızlandıracaktır. Tarafımızca hazırlanan ve geliştirilen, kullanımı kolay panel ve servislerimizle şeffaf ve yalın olarak sürecin takibini yaparak her anına dahil olabileceksiniz.