Seo - İletişim Makinesi

Seo

Algoritma geliştikçe, ikincil arama motorlarında görünürlüğü artırırken ve ayrıca sesle etkinleştirilen ve metin etkinleşen aracıların ortaya çıktığı sınıfta Google'ı en üst düzeye çıkarmaya çalışıyoruz.

İletişim Makinesi SEO tarafında, müşteri dijital özelliklerinin yüksek görünürlüğünü sağlamak için multidisipliner bir yaklaşımı benimsiyor.

Kullanıcı odaklı bir yaklaşımı SEO'ya kabul ediyoruz: Kullanıcıları ve arama modellerini anlayarak, kullanıcı markalarının ilgili marka içeriğine belirgin bir şekilde maruz kalmasıyla karşılanmasını sağlayabiliriz.

İletişim Makinesi etkili aramanın tüm yönlerini optimize eder: web sayfalarının düzgün bir şekilde kodlandığından emin olur; İçerik doğru bilgi mimarisi ile doğru şekilde yapılandırılmış ve organize edilmiş olur; Doğru içerik, uygun arama sorgularına göre oluşturulup dağıtılır; ücretli arama uygun şekilde kullanılır; ve sosyal bağlantılar doğru bir şekilde yaymak için kullanılır. Web'i izlemek için bilinen tüm web tarayıclarıı kullanılır, sürekli olarak müşteri yaklaşımlarını aramada optimize etmek için kullanılan sürekli ve proaktif analizler sağlar. SEO daha sonra müşterinin diğer gelen pazarlama stratejileriyle tam olarak entegre olur ve trafik oluşturmaya tutarlı bir yaklaşım oluşturur.

HİZMETLER

Yazılım Hizmetlerinde size sunduğumuz çözümlere bir göz atın

Arama Teknolojisi Stratejisi

Tarama, arama motorları tarafından güncellenmiş veya yeni bir içerik, sayfa veya site tespit edildiği zaman gerçekleştirilen bir işlemdir. Tarayıcı, örümcek veya bot olarak bilinen teknolojik araçlar özel bir algoritmadan faydalanarak hangi sitenin taranacağını belirlemektedir. Arama sonuçları Google, Bing ve Yahoo gibi yerlerde farklılık gösterirler çünkü her birisinin kendisine ait algoritmaları vardır. İşte bizim amacımız bu algoritmaları sizin lehinize bir şekilde kullanımı sağlamak. Böylelikle arama sonuçlarında daha yukarıya çıkararak marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

İçerik Stratejisi Geliştirme

İyi bir içerik stratejisine sahip olmak istiyorsanız sizler için öncelikle; Amaç ve hedefleriniz, hedef kitleniz, rakipleriniz gibi prensiblerin kontrolunu ve yaratımını sağlıyoruz.

Optimizasyon

Google arama sonuçları sayfasında bir üst sırada yer almak istemez misiniz? Evet, kuşkusuz her internet sitesi sahibi bunu ister, ancak pek azı başarır. Gerekli SEO optimizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmek istiyorsanız, İletişim Makinesinin uzman ve profesyonel kadrosundan yararlanabilirsiniz.

Rekabetçi Ortam Analizi

Rekabetçi ortam analizi ile sizlerin rakiplerini detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Bu sayede rakipleriniz; Kelime Araştırması, SEO, backlink, içerik ve dönüşüm denetimlerini kontrol altına almış ve sizin markanızı öne çıkarmak için gerekli veriyi rakipleriniz karşısında elde etmiş oluyoruz.