Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Arama Teknolojisi Stratejisi

Tarama, arama motorları tarafından güncellenmiş veya yeni bir içerik, sayfa veya site tespit edildiği zaman gerçekleştirilen bir işlemdir. Tarayıcı, örümcek veya bot olarak bilinen teknolojik araçlar özel bir algoritmadan faydalanarak hangi sitenin taranacağını belirlemektedir. Arama sonuçları Google, Bing ve Yahoo gibi yerlerde farklılık gösterirler çünkü her birisinin kendisine ait algoritmaları vardır. İşte bizim amacımız bu algoritmaları sizin lehinize bir şekilde kullanımı sağlamak. Böylelikle arama sonuçlarında daha yukarıya çıkararak marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

İçerik Stratejisi Geliştirme

İyi bir içerik stratejisine sahip olmak istiyorsanız sizler için öncelikle; Amaç ve hedefleriniz, hedef kitleniz, rakipleriniz gibi prensiblerin kontrolunu ve yaratımını sağlıyoruz.

Optimizasyon

Google arama sonuçları sayfasında bir üst sırada yer almak istemez misiniz? Evet, kuşkusuz her internet sitesi sahibi bunu ister, ancak pek azı başarır. Gerekli SEO optimizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmek istiyorsanız, İletişim Makinesinin uzman ve profesyonel kadrosundan yararlanabilirsiniz.

Rekabetçi Ortam Analizi

Rekabetçi ortam analizi ile sizlerin rakiplerini detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Bu sayede rakipleriniz; Kelime Araştırması, SEO, backlink, içerik ve dönüşüm denetimlerini kontrol altına almış ve sizin markanızı öne çıkarmak için gerekli veriyi rakipleriniz karşısında elde etmiş oluyoruz.

Powered by hermes-logo