Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Alacak Takibi için En Uygun Sesli Mesaj ve Metin Seslendirme Örnekleri

Sesli Mesaj ve IVR servislerinin bir fonksiyonu olan Text to Speech (Metin Seslendirme), mesaj içeriklerini dilediğimizce kişiselleştirmeye yarıyor. Bu yazımızın konusu, Text to Speech kullanımı üzerine olacak.

İlk olarak, gönderilecek içerik tipine göre Text to Speech’i belirlemek gerekiyor. Bütün bir metni, TTS olarak gönderebilmemiz mümkündür. Ancak bu şekilde bir kurgu, Sesli Mesaj veya IVR’ın etkisini düşürecektir. Eğer genel bir mesaj veriyorsak, TTS kullanmamıza gerek yoktur.

Peki Metin Seslendirme Servisi nerede kullanılacak? Eğer borçlulara özel bilgileri iletmeniz gerekiyorsa, Text to Speech kullanmanız sizi her bir müşteri için seslendirme yapma zahmetinden kurtaracaktır. Binlerce borçlu kişi olduğunu düşünürsek, zaten kişiye özel seslendirme imkanımızın da olmadığını görürüz. Örneğin; ödeme günü yaklaşan bir borçluya TTS ile gün ve saat hatırlatılabilir. Böylece, ödeme günü yaklaşan tüm borçlular için seslendirme yapılmasına gerek kalmaz.

Öte yandan bütün kaydı Text to Speech ile oluşturmanın bir yan etkisi daha olabilir. Borçlu kişiyle zaten irtibatınız varsa, kendi sesinizi kullanmanızın yaratacağı etki çok daha yüksek olacaktır.

Sesli Mesaj ve IVR gönderimlerinde, bütün işi Text to Speech’e bırakmak doğru bir seçenek değil. TTS, doğru kurgulandığında kurumların işini kolaylaştırır. Verdiğimiz ajans desteği sayesinde, İletişim Makinesi’nden gönderdiğiniz mesajlarda TTS’in doğru konumlandırılmasını ve her bir borçluya özel içerik göndermenizi sağlıyoruz.

 Kaynak: Alertsolutions.com

Sesli Mesaj Yazıları / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo