Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!

4 Büyük Avantaj ile
Toplu Mail Gönderme

Email pazarlama, müşterilerinize ulaşmanın en kolay, en etkili ve en ucuz yoludur. Hemen ilk ay ücretsiz deneyin!

Toplu Mail Hazırlama Toplu Mail Hazırlama
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.
Geçmiş-döküm / Geleceğe ışık tutma

Öncelikle mevcut durum ve stratejilerin değerlendirilmesi ile başlayacaktır. Mevcut Durum analizi safhasında, sizleri daha yakından tanımak ve yarına dair hedefler koymanız sağlanacaktır. 

Dijital Dönüşüm

Sayısal teknoloji gelişmeye devam ederken, başarılı dijital dönüşümün dikkatli bir şekilde birlikte çalışılmasını, düşünceli planlamayı gerektirir. Dijital dönüşüm, bir eğilimden modern iş stratejisinin merkezi bir bileşenine dönüşmenize olanak sağlayacağız.

Müşteri Deneyimi Stratejisi

Üst düzey kullanıcı deneyimi, müşterileri markanızla ilgilenmek ve etkileşimde bulunmak için mükemmel bir yoldur. Müşterilerin, işletmenizle etkileşime geçebilecek her yerde, deneyimin tutarlı ve olumlu olmasını; Müşterilerin nereden geldiğini keşfetmek için analitiği kullanabilir ve etkileşimi bu yüksek trafik alanlarında düzene sokabilir, tercih edilmenizi sağlarız.

İş Planlama ve Modelleme

Değerlerinizin nasıl ürettiğine, nasıl anlaşıldığına, nasıl ulaştırıldığına ve bunun karşılığında müşterilerinden geri dönüşü nasıl topladığına dair sizlere kusursuz model ve planlar üretebiliriz.

Büyüme Fırsatları

Mevcut durumu, hedefleri ve Yönetim stratejilerinin anlaşılması ve Kurumsal Gelişim alanlarının belirlenmesi sağlanacaktır.

Teknoloji Stratejisi

Organizasyonunuz stratejik avantaj sağlaması için teknolojiyi nasıl seçtiği ve kullandığı ile ilgilidir. Bu kavram ürünler ve üretim için kullanılan teknolojinin birimlere öğretildiği yönetimsel süreçtir. Teknoloji stratejisi ile teknolojik anlamdaki durum belirlenerek ileri teknoloji seviyesine nasıl gidileceği belirlenir. İnovasyonun nasıl yapılması gerektiğini araştıran bu kavramda deneyimlerden öğrenilenler uygulayarak, başarılı olmanızı sağlayacağız.

Operasyonel Mükemmellik

İşinizin amacına ilişkin doğru anlayışı yaratmak ve organizasyondaki herkesin çabalarını uyumlu hale getirmektir. Süreçlerinizdeki bütün herkesin bu sürece katıldığı, sahiplenme ve başarıya ulaşmanın kusursuz yollarını sizler için oluşturuyoruz.

İş Gelişimi

Yönetsel ve örgütsel yapıyı da etkileyecek şekilde, bölümler arası çalışmaya açık, çağdaş stratejilerin konuları ele alarak mevcut süreçlerinizin çıktılarını geliştiriyoruz.

Powered by hermes-logo