TCKN GSM Sorgulama

Ana Sayfa/TCKN GSM Sorgulama

T.C. Kimlik Numarası ile GSM Sorgulama

Turkcell, Türk Telokom ve Vodafone abonesi tüm müşterilerinizin  telefon numaralarını sadece T.C. kimlik numaralarını bilerek tek tıkla öğrenin.

Nedir ?

TCKN GSM sorgulama, numarasını bilmediğiniz müşterilerinizin sadece T.C Kimlik numaraları üzerinden  Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone GSM numaralarını öğrenebileceğiniz kurumsal servistir.

Hemen Başlayın

GSM numarasını bilmediğiniz müşterilerinizin; hangi telefon numarasını kullandığını öğrenerek müşteri veri tabanınızı güncelleyebilir; Aciliyet, değiklik, iptal vb. bir çok işlem için GSM numaralarını öğrenebilirsiniz.

Özellikler

·      Toplu Sorgulama

·       Maaliyet Avantajı

.       Hızlı Erişim

.       Kişiselleştirme

·       Raporlama

·       Kolay kullanım

·       Her yerden erişim

·       API Entegrasyonu

·       Adres defteri

tc kimlik numarası ile telefon numarası öğrenme

Tüm operatörlerdeki müşterinizin GSM numaralarını öğrenin
TCKN SMS servisimiz ile sadece T.C. kimlik numarasını bildiğiniz Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonesi müşterilerinizin Gsm numaralarını öğrenebilirsiniz.

Tek tıkla binlerce GSM numarasını öğrenin
İletişim Makinesinin kullanıcı dostu arayüzü sayesinde tek tıkla ister excel ‘den bütün müşterilerinizi yükleyerek GSM numaralarını öğrenebilir isterseniz de İletişim Makinesi arayüzünden tek tek sorgulama yapabilirsiniz.

Sadece öğrenebildiğiniz numaralara ödeme yaparak tasarruf edin
T.C. ile GSM sorgulama servisimizde arama sonucunda GSM Numarası bulunamayan müşterileriniz için kesinlikle ödeme alınmamaktadır. Sadece başarılı sorgulara ödeme yaparak tasarruf yapabilirsiniz.

Müşterilerinize daha hızlı erişim sağlayın
Müşterilerinize acil bilgi vermeniz ya da hatırlatma yapmanız gereken durumlarda güncel iletişim bilgilerine ulaşarak daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

 

neden-tckn-sorgulama-iletisim-makinesi

Tüm Operatörler İçin (Turkcell, Türk Telekom, Vodafone) TCKN SMS Sorgulama Fiyatlandırması

TCKN ile GSM Sorgulama

3,00TL
  • 1 – 50.000 ADET SORGU

* 50.000 Adet üzeri TCKN ile GSM Sorgulama’da özel fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz.

*Önemli

  • Arama sonucunda çıkmayan numaralar için ödeme alınmaz.
  • Mükerrer (Tekrarlanan) sorgulamalar her aramada ücretlendirilir.
  • Aylık sabit ücret olmadan yalnızca kullandığınız ay fatura ödersiniz.

İletişim Makinesi’nin sunduğu toplu mesajlaşma servislerini kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan toplu SMS gönderimleri yapabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

TCKN GSM sorgulama, numarasını bilmediğiniz müşterilerinizin sadece T.C. Kimlik numaraları üzerinden Turkcell, Türk Telekom, ve Vodafone GSM numaralarınız öğrenebileceğiniz servistir.

Evet,her operatörün kendi TCKN GSM sorgulama peketini ayrı ayrı aldıktan sonra, iletişim makinesinin kolay ve kullanıcı arayüzü sayesinde tek tıkla izinli veri tabanında bulunan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin GSM numaralarına sorgulama yapabilirsiniz.

Hayır, yalnızca başarılı sorgulama sonuçlarında faturalandırılırsınız.

Evet, sorgulama yaptıktan sonra raporlama özelliği sayesinde sorgulama sonuçlarını ayrıntılı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Hayır, TCKN GSM sorgulama paketi dışında extra ücret alınmaz.

Kullanım hakkı aldıktan sonra size vereceğimiz kullanıcı adı ve arayüzü ile internete ulaşabildiğiniz her yerden live.iletisimmakinesi.com adresine girerek tüm dijital pazarlama servislerimizin yer aldığı arayüzden 3 operatör için sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

Hayır. Sorguladığınız T.C kimlik numarası sayısı başına ödeme yaparsınız.

Hayır, servisi kullanmadığınız aylarda fatura ödemezsiniz.

Kullanmak istediğiniz operatör firmalarının sorgulama sözleşmelerini imzaladıktan sonra size vereceğimiz erişim bilgileri ile İletişim Makinesi arayüzünden sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

  • Alacak takibi yapan firmalar (hukuk büroları vb.)
  • Vergi bilgilendirmeleri ve ödeme hatırlatmaları yapan firmalar (Belediyeler, muhtarlıklar, kamu kurumları vb.)
  • Randevu hatırlatmaları ve bilgilendirme yapması gereken firmalar (Muayenehaneler, klinikler, hastaneler vb.)
  • Ulaştırma sektörü (saat değişiklikleri, gecikme bilgileri)
  • Sigortacılık sektörü (sigorta yenileme hatırlatmaları)
  • Finans kuruluşları (hesap ve bakiye bilgilendirmeleri)
ÜCRETSİZ DENEYİN
Bizimle İletişim Geçin

İlgili Servisler

vergi-numarasina-mesajVergi Numarasına SMS
GSM numaralarını bilmediğiniz müşterilerinizin Vergi Numaralarına kolaylıkla SMS gönderebilirsiniz. Bu servis aracılığı ile ulaştığınız müşterilerinize kampanya, bilgilendirme, duyuru, pazarlama içerikli mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Toplu Mail
Ekonomik maliyetlerle geniş kitlelere ulaşabilmenizi sağlayan Toplu E-Mail Servisi, görsel ve metin zenginliği sunan içerikler ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmenizi sağlar.

tckn-gsm-sorgulamaTCKN GSM Sorgulama
Ulaşamadığınız müşterilerinizin TC Kimlik numarasıyla, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone izinli veri tabanlarında sorgulama yaparak güncel GSM numaralarını öğrenmenizi sağlayan servistir.

Inbound IVR – Outbount IVR(Sesli Yanıt Sistemi)
Inbound IVR ile müşteri temsilcinizin telefonu açtığında yapması beklenen işlemlerin otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayan servistir; Outbount IVR ise giden aramalar için müşteri temsilcisinin yapacağı tüm aramaları otomatik olarak gerçekleştiren servistir.

TCKN’den GSM Sorgulama Belediyelere Tek Fiyat Kampanyası

TCKN’den GSM Sorgulama servisini tüm belediyeler 3 operatörden de tek fiyattan 1,75’den kullanacaklardır. Ay sonunda toplam başarılı sorgu adedi bedava oranları düşürüldükten sonra karşılığındaki birim fiyattan ücretlendirilecek ve birim fiyat 1,75 TL ‘ye gelmiş olacaktır.

telefon numarası öğrenme

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!