Toplu Mail

Tüm müşterilerinize ilk gönderiminizi hemen ücretsiz yapın.

İnternet olan her yerden kullanılabilir

İletişim Makinesi’nin tüm servisleri web tabanlı olduğu için internete erişiminiz olan her yerden kolayca toplu mail gönderimi yapabilirsiniz.

Raporlanabilir

Toplu mail raporlama araçları sayesinde gönderdiğiniz toplu mail’lerin performanslarını kolayca ölçebilirsiniz. Mail’lerinizin başarı oranlarını grafik ya da tablo olarak görebilirsiniz.

Toplu Mail Ekonomiktir

Pazarlama konusunda en ekonomik yöntem, fiyat/performans açısından toplu mail göndermedir. Aklınıza gelebilecek büyük, küçük tüm firmaların toplu mail kullanıyor olması buna kanıt.

HEMEN KULLANMAYA BAŞLAYI

TOPLU MAİL FİYATLARI

1.000 ADET

49TL+KDV

5.000 ADET

149TL+KDV

10.000 ADET

289TL+KDV

25.000 ADET

599TL+KDV

50.000 ADET

999TL+KDV

100.000 ADET

1249TL+KDV

250.000 ADET

1499TL+KDV

500.000 ADET

1749TL+KDV

1 MİLYON ADET

2000TL+KDV

Kişiselleştirilebilir. Farklı kurgular için farklı şablonlar hazırlayabilir; dilerseniz müşterilerinize adlarıyla ve kişisel bilgileriyle hitap edebilirsiniz. İletişim Makinesi’nin zengin içerik özellikleri sayesinde içeriğinizi bir tasarımcıya ihtiyaç duymadan zenginleştirebilirsiniz.

Toplu mail gönderimi, yapılan istatistiki araştırmalara göre dijital pazarlamada fiyat/performans oranı en yüksek pazarlama yöntemi. E-mail pazarlama ile yapabileceklerinizin sınırı yok!

Toplu mail ekonomiktir. Geleneksel medyaya verilen reklamların etkisi, hayatlarımıza dijital servisler girdikçe her geçen gün azalıyor. TV, radyo, dergiye verebileceğiniz yüksek bütçeli ilanları Mailing yöntemiyle hedef kitlenize ucuz maliyetle ulaştırabilirsiniz.

Mobil cihazlarda görüntülenebilir. Email’in dünyada kullanılan en yaygın iletişim araçlarından birisi olması, her türlü cihazda görüntülenebilmesini sağlar. Bu sayede hedef kitleniz, göndereceğiniz bültenlere mail okuyabileceği tüm cihazlardan ulaşabilir.

İletişim Makinesi‘nin tüm servislerini internete erişiminiz olan her yerden kullanabilirsiniz. İster telefon, ister tablet, isterseniz bilgisayar. Toplu mail gönderimi yapmak için tek ihtiyacınız internet.

Raporlanabilir! İletişim Makinesi’nin raporlama araçları sayesinde gönderdiğiniz e-bültenlerin performanslarını kolayca ölçebilirsiniz. Mail’lerinizin kaçının ulaştığı, kaçının kullanıcılar tarafından okunduğunu grafik ya da tablo olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Excel raporu olarak çıktı alıp mail raporlarını arşivleyebilirsiniz.

Raporlama yapmak kullanıcılarınızın hangi içeriklere nasıl tepkiler gösterdiğini görmenizi ve sonraki kampanyalarınız için daha kullanıcı odaklı çözümler üretmenizi sağlar.

Raporlama araçları İletişim Makinesi’nin tüm servislerinde vardır. Hedef kitlenize göndereceğiniz SMS ve MMS’lerin performanslarını da raporlayabilirsiniz.

Email, yıllardır dijital ortamda en çok kullanılan iletişim aracı olma tahtını başka hiçbir servise kaptırmadı. Sosyal medya servisleri her ne kadar en popüler mobil uygulamalar gibi görünse de, yapılan araştırmalara göre, insanlar akıllı telefonlarını hala en çok email’lerini kontrol etmek için kullanıyor.

Markaların email ile birlikte kullandıkları en etkili diğer pazarlama çözümleri de toplu SMS ve MMS servisleridir. İletişim Makinesi’nde dijital pazarlamayla alakalı aklınıza gelebilecek tüm servisler mevcut.

 • Ek Dosya Özelliği

  Maillerinize sınırsız sayıda ek dosya ekleyebilirsiniz.

 • E – Bülten Özelliği

  Gönderimlerinizi e-bülten şeklinde organize edebilirsiniz. Farklı tipteki gönderimler için e-bülten tipleri oluşturabilirsiniz ve gönderim sonrasında, bülten tipine göre rapor alabilirsiniz.

 • Yanıtlama Adresi Özelliği

  Toplu email gönderimlerinizin dilediğiniz e-mail adresine geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Sosyal Medya Paylaşım Butonları

  Mail içeriklerine Sosyal Medya Paylaşım Butonlarını ekleyerek, mailinizi alan kullanıcıların, gönderdiğiniz içeriği kendi sosyal paylaşım ortamlarında paylaşmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

 • Kara Liste Yönetimi

  Mail gönderimlerinizi daha güvenli ve kontrollü bir şekilde listelemek için kara listenizi yönetebilirsiniz. Kullanıcıların mail listenizden çıkış nedenlerini öğrenerek, gönderimlerinizi düzenleyebilir ve kara listenize manuel olarak da adres ekleme olanağı bulabilirsiniz.

 • Link Takip Özelliği

  Mail içeriğinde yer almasını istediğiniz linkler için takip seçeneğiniz var. Böylece, gönderiminizde yer alan linklere olan erişimi gözlemleyebilirsiniz.

 • Raporlama Filtreleri

  Email gönderimlerinizin raporlarına “Kullanıcı, Email, Bülten Tipi” filtreleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 • Konu ve İçerikte Arama – Detaylı Arama

  Email’lerinizi konu ve içerikte geçen kelimelere göre detaylı olarak raporlayabilirsiniz.

Toplu mail gönderimi yaptığınız kişilerin hepsine aynı mail’i göndermek yerine, ad ve soyad gibi bilgileri otomatik olarak kişiye özel hale getirebilirsiniz. Bu, mail’i göndereceğiniz kişilere direkt olarak hitap edebilmenizi sağlar.

Bu özelliğin bir diğer kullanım alanı ise alacak takibi konusunda yapılan toplu mail’lerdir. Alacak takibi yaparken de, aynı şekilde kişiye özel toplu mail özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Mail Kişiselleştirme

Sürükle Bırak Editör

Sürükle Bırak Editör ve hazır modüller ile içerik hazırlamak çok kolay. Email taslağınızı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz öğeleri sürükleyip bırakmanız yeterli.
Toplu Mail - Mail Oluşturucu

Basit Temalar Sekmesi

En sık ihtiyaç duyulan basit temaları sizin için hazırladık. 6 Basit tema ile kısa yoldan zengin içerikli e-posta iletilerinizi hazırlayabilirsiniz.
Toplu Mail - Mail Oluşturucu

Hazır Temalar

İletişim Makinesi toplu email servisinde özel gün ve haftalar için tarafımızdan hazırlanmış onlarca mail teması var.
Toplu Mail - Mail Oluşturucu

Kayıtlı Temalar

Sürükle – Bırak Editörü ile hazırladığınız tema ve şablonları daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.
Toplu Mail - Mail Oluşturucu

HTML Editör ve HTML Kayıtlı Şablonlar

Mail’leri düzenlerken dilerseniz HTML Editör ve HTML kayıtlı şablonları da kullanabilirsiniz.
Müşterinin mevcut kayıtlı şablonları da eski hali ile listelenmeye devam etmektedir.
Toplu Mail - Mail Oluşturucu

Sosyal Medya Butonları

Mail içeriklerine sosyal medya butonları ekleyerek, mail’inizi alan kişilerin sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.
Toplu Mail - Mail Oluşturucu
Mail’inize ekleyeceğiniz sosyal medya butonları, Facebook, Twitter ve YouTube ve diğer sosyal mecralarda takipçilerinizi artıracağı gibi, hedef kitlenizle daha rahat iletişim kurmanızı sağlar.

Ayrıca mail’inize ekleyebileceğiniz yanıtlama adresiyle toplu email gönderdiğiniz kişilerin dilediğiniz email adresine geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Mail gönderimlerinizi daha güvenli ve kontrollü bir şekilde listelemek için kara listenizi yönetebilirsiniz. Kullanıcıların mail listenizden çıkış nedenlerini öğrenerek, gönderimlerinizi düzenleyebilir ve kara listenize manuel olarak da adres ekleme olanağı bulabilirsiniz.

Email Kara Listesi

İletişim Makinesi’nin sunduğu IVR servislerini kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan sesli yanıt otomasyonu sistemlerini kullanabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

İlgili Yazılar

Toplu Mail hakkındaki tüm yazılar için tıklayınız.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!