E-Bülten, yapılan istatistiki araştırmalara göre dijital pazarlamada fiyat/performans oranı en yüksek pazarlama yöntemi. Email pazarlama ile yapabileceklerinizin sınırı yok!

Ekonomiktir. Geleneksel medyaya verilen reklamların etkisi, hayatlarımıza dijital servisler girdikçe her geçen gün azalıyor. TV, radyo, dergiye verebileceğiniz yüksek bütçeli ilanları Mailing yöntemiyle hedef kitlenize ucuz maliyetle ulaştırabilirsiniz. 

Kişiselleştirilebilir. Farklı kurgular için farklı şablonlar hazırlayabilir; dilerseniz müşterilerinize adlarıyla ve kişisel bilgileriyle hitap edebilirsiniz. İletişim Makinesi’nin zengin içerik özellikleri sayesinde içeriğinizi bir tasarımcıya ihtiyaç duymadan zenginleştirebilirsiniz. 

ÜCRETSİZ DENEYİN

emaiil

1.000 ADET

49TL+KDV

5.000 ADET

149TL+KDV

10.000 ADET

289TL+KDV

25.000 ADET

599TL+KDV

50.000 ADET

999TL+KDV

100.000 ADET

1249TL+KDV

250.000 ADET

1499TL+KDV

500.000 ADET

1749TL+KDV

1 MİLYON ADET

2000TL+KDV

İletişim Makinesi’nin kullanımı kolay arayüzüyle, veritabanınızdan seçeceğiniz kişilere, toplu e-posta, sesli mesaj, IVR, Faks, SMS ve MMS gönderebilirsiniz.

her-cihazda

Mobil cihazlarda görüntülenebilir. Email’in dünyada kullanılan en yaygın iletişim araçlarından birisi olması, her türlü cihazda görüntülenebilmesini sağlar. Bu sayede hedef kitleniz, göndereceğiniz bültenlere mail okuyabileceği tüm cihazlardan ulaşabilir. 

İletişim Makinesi‘nin tüm servislerini internete erişiminiz olan her yerden kullanabilirsiniz. İster telefon, ister tablet, isterseniz bilgisayar. Toplu mail gönderimi yapmak için tek ihtiyacınız internet.

Raporlanabilir. İletişim Makinesi’nin raporlama araçları sayesinde gönderdiğiniz e-bültenlerin performanslarını kolayca ölçebilirsiniz. Mail’lerinizin kaçının ulaştığı, kaçının kullanıcılar tarafından okunduğunu grafik ya da tablo olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Excel raporu olarak çıktı alıp mail raporlarını arşivleyebilirsiniz.

Raporlama yapmak kullanıcılarınızın hangi içeriklere nasıl tepkiler gösterdiğini görmenizi ve sonraki kampanyalarınız için daha kullanıcı odaklı çözümler üretmenizi sağlar.

Raporlama araçları İletişim Makinesi’nin tüm servislerinde vardır. Hedef kitlenize göndereceğiniz SMS ve MMS’lerin performanslarını da raporlayabilirsiniz.

Email, yıllardır dijital ortamda en çok kullanılan iletişim aracı olma tahtını başka hiçbir servise kaptırmadı. Sosyal medya servisleri her ne kadar en popüler mobil uygulamalar gibi görünse de, yapılan araştırmalara göre, insanlar akıllı telefonlarını hala en çok email’lerini kontrol etmek için kullanıyor.

Markaların email ile birlikte kullandıkları en etkili diğer pazarlama çözümleri de toplu SMS ve MMS servisleridir. İletişim Makinesi’nde dijital pazarlamayla alakalı aklınıza gelebilecek tüm servisler mevcut.

İletişim Makinesi’nde her amaca uygun şablonu bulabilirsiniz. Sürükle bırak yöntemiyle kendinize en uygun mail şablonunu oluşturmak için tek yapmanız gereken gerçekten de “sürükleyip, bırakmak”.

Bunun haricinde İletişim Makinesi size hazır mail şablonları ve temaları da sunar. Daha önceden hazırladığınız şablon ya da temanızı kaydederek daha sonraki email kampanyalarınızda kullanabilirsiniz.

Email, her şekilde biçimlendirilebildiği için, her sektör için farklı e-bülten çözümleri üretmek mümkündür. Size en uygun email şablonlarını bulmak için bizimle iletişime geçin, bülten taslağınızı birlikte oluşturalım.

Toplu mail gönderimi yaptığınız kişilerin hepsine aynı mail’i göndermek yerine, ad ve soyad gibi bilgileri otomatik olarak kişiye özel hale getirebilirsiniz. Bu, mail’i göndereceğiniz kişilere direkt olarak hitap edebilmenizi sağlar.

Bu özelliğin bir diğer kullanım alanı ise alacak takibi konusunda yapılan toplu mail’lerdir. Alacak takibi yaparken de, aynı şekilde kişiye özel toplu mail özelliğinden faydalanabilirsiniz.

email-kisisellestirme

 • Ek Dosya Özelliği

  Maillerinize sınırsız sayıda ek dosya ekleyebilirsiniz.

 • E – Bülten Özelliği

  Gönderimlerinizi e-bülten şeklinde organize edebilirsiniz. Farklı tipteki gönderimler için e-bülten tipleri oluşturabilirsiniz ve gönderim sonrasında, bülten tipine göre rapor alabilirsiniz.

 • Yanıtlama Adresi Özelliği

  Toplu email gönderimlerinizin dilediğiniz e-mail adresine geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Sosyal Medya Paylaşım Butonları

  Mail içeriklerine Sosyal Medya Paylaşım Butonlarını ekleyerek, mailinizi alan kullanıcıların, gönderdiğiniz içeriği kendi sosyal paylaşım ortamlarında paylaşmalarına olanak sağlayabilirsiniz.

 • Kara Liste Yönetimi

  Mail gönderimlerinizi daha güvenli ve kontrollü bir şekilde listelemek için kara listenizi yönetebilirsiniz. Kullanıcıların mail listenizden çıkış nedenlerini öğrenerek, gönderimlerinizi düzenleyebilir ve kara listenize manuel olarak da adres ekleme olanağı bulabilirsiniz.

 • Link Takip Özelliği

  Mail içeriğinde yer almasını istediğiniz linkler için takip seçeneğiniz var. Böylece, gönderiminizde yer alan linklere olan erişimi gözlemleyebilirsiniz.

 • Raporlama Filtreleri

  Email gönderimlerinizin raporlarına “Kullanıcı, Email, Bülten Tipi” filtreleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 • Konu ve İçerikte Arama – Detaylı Arama

  Email’lerinizi konu ve içerikte geçen kelimelere göre detaylı olarak raporlayabilirsiniz.

Sürükle Bırak Editör

Sürükle Bırak Editör ve hazır modüller ile içerik hazırlamak çok kolay. Email taslağınızı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz öğeleri sürükleyip bırakmanız yeterli.

surukle-birak2

Basit Temalar Sekmesi

En sık ihtiyaç duyulan basit temaları sizin için hazırladık. 6 Basit tema ile kısa yoldan zengin içerikli e-posta iletilerinizi hazırlayabilirsiniz.

email-temalari

Hazır Temalar

İletişim Makinesi toplu email servisinde özel gün ve haftalar için tarafımızdan hazırlanmış onlarca mail teması var.

hazir-email-temalari2

Kayıtlı Temalar

Sürükle – Bırak Editörü ile hazırladığınız tema ve şablonları daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

hazir-email-temalari

HTML Editör ve HTML Kayıtlı Şablonlar

Mail’leri düzenlerken dilerseniz HTML Editör ve HTML kayıtlı şablonları da kullanabilirsiniz.

Müşterinin mevcut kayıtlı şablonları da eski hali ile listelenmeye devam etmektedir.

email-html-editor

Sosyal Medya Butonları

Mail içeriklerine sosyal medya butonları ekleyerek, mail’inizi alan kişilerin sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

sosyal-medya

Mail’inize ekleyeceğiniz sosyal medya butonları, Facebook, Twitter ve YouTube ve diğer sosyal mecralarda takipçilerinizi artıracağı gibi, hedef kitlenizle daha rahat iletişim kurmanızı sağlar.

Ayrıca mail’inize ekleyebileceğiniz yanıtlama adresiyle toplu email gönderdiğiniz kişilerin dilediğiniz email adresine geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Mail gönderimlerinizi daha güvenli ve kontrollü bir şekilde listelemek için kara listenizi yönetebilirsiniz. Kullanıcıların mail listenizden çıkış nedenlerini öğrenerek, gönderimlerinizi düzenleyebilir ve kara listenize manuel olarak da adres ekleme olanağı bulabilirsiniz.

email-kara-liste

İletişim Makinesi’nin sunduğu IVR servislerini kullanmakta olduğunuz yazılımlara entegre edebilir, uygulamanızdan sesli yanıt otomasyonu sistemlerini kullanabilirsiniz.

Dijitalsiz bir hayat düşünemediğimiz bu yıllarda, artık kullandığımız tüm ürünler “akıllı” olmaya başladı. Piyasaya yeni sürülen neredeyse tüm ürünlerin internete bağlı çalışması hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Gördüğümüz tüm akıllı cihazlar belirli API’ler sayesinde akıllı çalışıyor. Yazılım firmalarının farklı amaçlar için oluşturdukları API’ler, farklı ürünler üreten şirketler tarafından kullanılıyor ve bu sayede diş fırçalarımız bile yakında internete bağlı birer akıllı cihaz olacak.

İletişim Makinesi’nin içinde birçok farklı mesajlaşma ve iletişim olanağı sunan API’sini oluşturduğunuz bir uygulama ya da yazılıma entegre ederek kullanabileceğiniz onlarca servis var. İşte geliştiricilerin kullanımına sunduğumuz web servisler ile yapabilecekleriniz:

Servislerimize Java, Python ASP, PHP gibi bir çok programlama dili kullanarak erişebilirsiniz. Örnek Kodlar sayfasında servislerimize nasıl ulaşabileceğinize dair kod örnekleri size yardımcı olacaktır.

Not: Servislerimize erişmeden önce API Anahtarı (API KEY) almayı unutmayınız!

api

Hep birlikte büyük bir aileyiz

Hermes İletişim

İletişim Makinesi, Hermes İletişim ve Reklam Danışmanlık Hizmetleri ‘nin tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda bulabileceğiniz hepsi bir arada servisi olarak hizmet vermektedir.

V.A.S Telekom

Sesli Mesaj, inbound IVR, outbound IVR ve Faks hizmetleri V.A.S Telekominasyon güvencesi ile sunulmaktadır. V.A.S. Telekomünikasyon Bilişim Hizmetleri, BTK nın yetkilendirilmiş işletmeler listesinde 25.08.2011 tarihi itibariyle yer alarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Turkcell Gold İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Turkcell Gold İş Ortağı olarak, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş ad ve hesabına verilmektedir.

Türk Telekom İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Türk Telekom iş ortağı olarak, Türk Telekom İletişim Hizmetleri ad ve hesabına verilmektedir.

Vodafone İş Ortağı

İletişim Makinesi ile birlikte verilen toplu mesajlaşma hizmetleri Vodafone İş Ortağı olarak, Vodafone Telekomunikasyon A.Ş. ve Vodafone Net İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına verilmektedir.

ISO 27001 Güvencesi

Firmamız ISO 27001 güvencesi ile uluslararası standartlara uygun bilgi güvenliğini sağlamaktadır.

Neden İletişim Makinesi?

 • İletişim Makinesinin tüm servisleri tek bir platformda kullanabileceğiniz; Kurulum gerektirmeyen, sade ve kullanıcı dostu arayüzü ile her şey parmaklarınızın ucunda.
 • İletişim Makinesi’nin güler yüzlü ve ilgili müşteri destek ekibine mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşabilir ihtiyacınız olan çözümler ve ürünlerimiz konusunda canlı destek alabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’ni kullanarak yüz binlerce kişiye eş zamanlı olarak tek tıkla gönderim yapabilirsiniz.
 • İletişim Makinesi ile kullanmış olduğunuz tüm servislerin raporlarını gerçek zamanlı olarak tek bir platformda görüntüleyebilirsiniz.
 • İletişim Makinesi’nin akıllı yetenekleri sayesinde kullandığınız servisleri kolayca kişiselleştirebilir, konumlandırabilir ve etkileşimli hale getirebilirsiniz.

İletişim Makinesi ile tüm iletişim servisleriniz tek bir platform üzerinde!