Zim Başlıklı Sms
Türkiye'nin en ucuz Toplu SMS gönderme yolunu öğrenin HEMEN BAŞLA!
Toplu Mail Hazırlama
Toplu SMS, Toplu MMS,
TCKN SMS
ve Sorgulama
Servisleri, Lokasyona SMS,
OTP, Anında cevap ve Vergi
No SMS servislerimizle,

tüm ihtiyaçlara hitap
ediyoruz.
Toplu Mail Hazırlama
En etkili pazarlama faaliyetlerinden biri olan Toplu Mail’i kolay kullanım ve raporlama avantajıyla
İlk Ay Ücretsiz
Denemeye Başlayın!
Toplu Mail Hazırlama
İletişim Makinesi, IVR servisleri, sesli mesaj, internet faks, metin seslendirme gibi birçok “Sesli Servisi” aynı arayüzde, entegre çalışır biçimde sunuyor
Toplu Mail Hazırlama
Türkiye’nin en iyi markalarıyla çalışan Tanı’nın güvenli veritabanıyla izinli pazarlamaya başlayın.

Araştırmalarla Kanıtlanmış 5 Toplu Mail Pazarlama Stratejisi

Her gün milyarlarca Toplu Mail gönderiliyor. Gönderilen mailler; pazarlama, tanıtım, bilgilendirme ve de iletişim için en önemli kanallarından biri. İletişim Makinesi olarak konu ile ilgili araştırmaları inceleyerek Toplu mail gönderiminde araştırmalarla kanıtlanmış 5 stratejiyi kaleme aldık;

E-Postanızı Kişiselleştirin

Bazı durumlarda e-postaların kişiselleştirilmesinin zararlı olduğuna dair düşünceler vardır. Ancak bu büyük oranda yanlış. Biriyle iletişim kurmanın en temel unsurlarından birisi en azından onlar hakkında bir şeyler bilmektir. Eğer isimlerini dahi bilmiyorsanız insanların %60 – %70‘i onlara gönderdiğiniz e-postaları okumayabilir. not: E-mail Konusunda isimlerin bulunması açılma oranını %20 – %25 , Şirket adını kullanmak ise %17 artırabiliyor.

İletişim Makinesinde otomatik kişiselleştirme özelliği ile binlerce kişinin ilgili bilgilerini otomatik olarak kişiselleştirmek mümkün.

E-posta Pazarlama içeriklerinizin Konusunu Baştan Düşünün

E-posta pazarlama içeriklerinizin konusunu yazarken öncelikle bilmeniz gereken 2 kural vardır:
Daha uzun Email konusu – Daha çok tıklanma
Daha kısa Email Konusu- Daha yüksek anlaışılma oranı
1 Milyar’dan fazla email raporu izleyen Adestra araştırmasına göre; Toplu Mail gönderimlerinde konu satırının 60-70 karakteri geçmemesi gerekiyor. Bu karakter sayısını geçen mail konuları kullanıcı tarafından görülmüyor.

Doğru Zamanlama, Gerçek Dönüşler

E-mailler genellikle saat 17.00’dan önce gönderilmeli diye ortak bir kanı var. Ancak bu –B2B çalışan şirketler hariç– her zaman için doğru olmaz. Araştırmalarımıza göre B2C çalışan şirketlerin saat 20.00 ile 24.00’da gönderdikleri e-maillerden %20 oranında daha fazla dönüş alması mümkün.

İlk başlarda kulağa çok garip gelse de mantıklı bir strateji. Herkes gün boyu farklı şirketlerden reklam mailleri alır. Bu maillerin %95’i mesai saatleri içerisinde gönderilir. Şirketinizin reklam maillerini saat 20.00’dan sonra göndererek %95’tense %5 rakip ile rekabet etmek neden daha mantıklı olmasın ki?

E-mail’lerinizin %50’den Fazlası Mobilden Açılır

Mobil gün geçtikçe masaüstünün yerini almaya devam ediyor. Dolayısıyla e-posta pazarlama içeriklerinizin nerede olursa olsun etkili görünüşünü kaybetmemesi lazım. Özenle hazırladığınız e-mail şablonları tüm cihazlar için optimize çalışıyor mu? Çalışmıyorsa potansiyel müşterilerinizin %50’sini kaybediyor olabilirsiniz. Çünkü mailleriniz muhtemelen düzgün görüntülenmiyor. İpuçları;
Daha iyi bir mobil görünüm için yazı puntonuzu artırın,
Önemli öğeleri daha belirgin şekilde ortalayarak belirtin
Çok fazla sütun kullanmak yerine tek bir sütun kullanın

Email Datanız Çoktan Tükenmiş Olabilir

90 günden fazladır e -posta listenizde yer alan kişilerden dönüş alma oranınız normal şartlarda çok düşüktür. Ancak; harekete geçirici mailler ile bunun önüne geçebilir ya da anlık satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; kampanyalar, promosyonlar, yarışmalar sizi tekrar tazelemek için iyi bir fikir olabilir. Üstün kişiselleştirme, mobil uyumluluk ve şablon yetenekleri ile İletişim Makinesi Toplu Mail Servisi‘ni ücretsiz denemek için tıklayınız.

Toplu Email ile Pazarlama / İletişim Makinesi

Powered by hermes-logo